Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B7] A4 skrojona na miarę!!!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam! Oto moja zabaweczka 2.0 TFSI 200KM ,72000km, 2006r. import USA

P1000655.jpg

P1000657.jpg

P1000669.jpg

P1000690.jpg

P1000685.jpg

P1000695.jpg

P1000660.jpg

P1000659.jpg

Opublikowano
  • Autor

Może odpadnie jak ją trochę rozpędzę! Na wiosnę :)

Opublikowano

Import USA. :wink4: Fajny wypas.

Znaczek :thumbdown:

No i co się stało z obrysówkami z tyłu? Czyżby dzwon...?

Opublikowano
  • Autor

Sorki za zdjęcia. Dopiero zaczynam przygode z forum. Po kliknięciu na zdjęcie robi się lepiej! :) Dzięki za sugestie![br]Dopisany: 21 Grudzień 2011, 19:39_________________________________________________Dzwon raczej NIE! Klapa oryginał. Ale coś na rzeczy :)

Opublikowano

Milusia :> :> fajnie że avant :decayed:

oby kółka kręciły się jak najdłużej :good: :good: :good:

Opublikowano

Fajny silniczek, ile ci spala?

Opublikowano

Dzwon raczej NIE! Klapa oryginał. Ale coś na rzeczy :)

nie chodzi o klapę, a o zderzak :wink4:

Opublikowano

fura :kox: - co tam znaczek, dobrze że nie na dieslu :wink4:

Opublikowano
:kox: niezła sztuka, fajne te detale amerykańcy mają :gwizdanie: mała rejestracja zamiast tej od ciągnika i będzie super, jedynie ten znaczek na klapie to trochę przesadzony ale audika suuper
Opublikowano
  • Autor

Fajny silniczek, ile ci spala?

W trasie 8.5-9 a w mieście 11-12 ale to jest najmniej istotne. Liczy się frajda z jazdy!! :>
Opublikowano

Pewnie że tak! Ale zawsze się zastanawiałem ile te silniki palą bo słyszałem już różne historie

Opublikowano

Fajna furmana, tak jak mówia przedmówcy zderzak tylni powinien mieć obrysówki.

A znaczek na klapie to chyba nie do tego audi :gwizdanie:

Opublikowano

Fajna furka, gratulacje :D

Opublikowano

Dla aut z USA łatwo sprawdzić historię i dowiedzieć się co było nie tak, a autko piękne :)

silnik i quattro - :thumbup:

Opublikowano

super fura :> liczy się quattro :kox:

Opublikowano

Miałem kiedyś 4x4 w Jagu... Ojj to jest naprawdę fajna sprawa!

Opublikowano

Auto naprawde zacne :good: tylko ta przednia tablica mi tutaj nie pasuje do tak pięknego grilla :hi:

Opublikowano
  • Autor

Na wasze sugestie co do braku błysków na tylnym zderzaku przeglądnąłem ebay.usa i w awancie nie znalazłem oferty z błyskami. W sedanie a to i owszem. Morze wypowie się ktoś co z Amerykanami jest za pan brat!!?[br]Dopisany: 25 Grudzień 2011, 02:01_________________________________________________

Import USA. :wink4: Fajny wypas.

Znaczek :thumbdown:

No i co się stało z obrysówkami z tyłu? Czyżby dzwon...?

Przejrzałem ebay.usa i w awancie i cabrio nie znalazłem oferty z błyskami! Skąd czerpiesz swoją wiedzę?[br]Dopisany: 25 Grudzień 2011, 02:10_________________________________________________

fura :kox: - co tam znaczek, dobrze że nie na dieslu :wink4:

Jak czuje zapach ropy MDLI MNIE!! A zapach benzyny dodaje mi oktanów na reszte dnia!! :) Pozdrawiam ropniaków!!! :)
Opublikowano

Autko :good: miłego użytkowania.Wywal te pomarańczowe kierunki i siuśki w dziennych i będzie :good: gitara.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.