Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B7] Demontaż lotki Avant


Biohazard05

Rekomendowane odpowiedzi

Witam montował ktos ori spoiler klapy daszek avant b7...chodzi mi jakiej grubosci tasmy uzyc.pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

klej na kleju do szyb nie na tasmach

Edytowane przez Tazio
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam dołączę się do tematu bo mam zamiar wymienić lotkę na s-line. Dzisiaj sprawdzałem lotkę ori w b7 avant i wygląda to jakby lotka schodząc w dół stanowiła jedną całość z klapą patrząc na dół lotki idący pod szybą. Jest to możliwe? Jak można zdjąć lotkę i założyć s-line.

lotka.jpg

Edytowane przez tomekxp2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok,czyli naklejamy sline na ori na klej tak jak wyżej jest opisane. Dobrze mówię ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zeby nie zakladacnowego tematu mam inny problem. znalazlem lotke ale z czescia klapy bagaznika. one zawsze byly przyklejane czy przykrecane.?jak sie za to zabrac?

link do aukcji--- http://allegro.pl/lotka-spoiler-klapy-tyl-audi-a4-b6-b7-avant-s-line-i5017115468.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zeby nie zakladacnowego tematu mam inny problem. znalazlem lotke ale z czescia klapy bagaznika. one zawsze byly przyklejane czy przykrecane.?jak sie za to zabrac?

link do aukcji--- http://allegro.pl/lotka-spoiler-klapy-tyl-audi-a4-b6-b7-avant-s-line-i5017115468.html

Dobra cena,kupujesz i jeżeli jest oryginalne mocowanie to są dwie śruby i dookoła taśma,więc najlepiej demontujesz obcinasz śruby i przyklejasz tylko na klej do szyb nie ma sensu wiercić otworów w klapie ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzwonilem do goscia mowil o 2 srubach. mowil ze to orginal a nie jakis tam zamiennik. a i nawet zlotowki nie opusci.;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzwonilem do goscia mowil o 2 srubach. mowil ze to orginal a nie jakis tam zamiennik. a i nawet zlotowki nie opusci. ;)

wszystko się zgadza to co mówi ,a cenę to musisz sobie porównać,zobacz też na forum w jakich cenach są one ...

ja ostatnio sprzedałem za 320zł ale nie orginał tylko z Austriackiej firmy tuningowej

Edytowane przez marda16
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

juz zamowilem. pasuje mi cena bo nie musze jej przemalowywac bo to moj kolor ly7w.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak jak kolega Tomek mówi dołoz te pare złoty nie baw sie w zamienniki bo nie warto ... potem tu nie pasuje ,nie dolega

Edytowane przez Maszczu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...