Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B7 BRB] Kamilo==> Na OK Czarny Audi A4 1.9 TDI Avant S-line <===

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Dzieki za wyczerpujace informacje... Wybiore chyba jednak 225/45R17. Oglądałem dzisiaj takie opony Fulda SportControl, naprawde były duże. Przy tym zachowam troche lepszy komfort a wygląd tez bedzie ok.

Opublikowano

Dzieki za wyczerpujace informacje... Wybiore chyba jednak 225/45R17. Oglądałem dzisiaj takie opony Fulda SportControl, naprawde były duże. Przy tym zachowam troche lepszy komfort a wygląd tez bedzie ok.

wygląd bedzie ok, ale tylko ok.

Opublikowano
  • Autor

wywalenie dpf to z tego co widzę to juz zacne 145-150 KM jak zdrowy motorek jest, a to juz poczuje ostro taki przyrost.

Tak zgadza sie ja mam ten DPF..ale jak to konkretni jest z nim ? czytalem na jego temat ze jak sie malo jezdzi moze sie zapchac...to mnie akurat nie dotyczy bo ja nie malo jezdze...

Jakies rady macie do mnie jeszcze odnosnie DPF-a ?

Opublikowano

ja też niby mało nie jeżdżę ale już tak zaczął się zapychac ze zdecydowałem się usunąć. Bo pomysł sobie tak jedziesz rano po 5 do pracy zaspany a tu nagle filtr i co nie wyłączysz go no to na a4 i godzina nie twoja nie wspominam już o spalaniu. Teraz mam po kłopocie nie dymi na czarno i jak byś widział wlot do dpf to byś się wystraszył jak wąsko a teraz mam rurkę i jest gitara polecam takie coś jak będziesz miał problemy z filtrem. A i dodam jeszcze teraz np zamiast kupować olej za 190 zł kupuje za 100 zł dobrej jakości. stary filtr sprzedałem i już masz część operacji spłaconej:) podjedź do chłopaków z ctr pogadaj wszystko ci wytłumacza a daleko nie masz:)

Opublikowano

wywalenie dpf to z tego co widzę to juz zacne 145-150 KM jak zdrowy motorek jest, a to juz poczuje ostro taki przyrost.

Tak zgadza sie ja mam ten DPF..ale jak to konkretni jest z nim ? czytalem na jego temat ze jak sie malo jezdzi moze sie zapchac...to mnie akurat nie dotyczy bo ja nie malo jezdze...

Jakies rady macie do mnie jeszcze odnosnie DPF-a ?

jeździj i nie szukaj dziury w całym... DPF będzie zapchany to sie uruchamia procedura oczyszczania... zobacz jak wygląda to w instrukcji masz opisane co i jak robić, a jak się dziad zapcha całkiem to wywal go i tyle.

Opublikowano

wywalenie dpf to z tego co widzę to juz zacne 145-150 KM jak zdrowy motorek jest, a to juz poczuje ostro taki przyrost.

Tak zgadza sie ja mam ten DPF..ale jak to konkretni jest z nim ? czytalem na jego temat ze jak sie malo jezdzi moze sie zapchac...to mnie akurat nie dotyczy bo ja nie malo jezdze...

Jakies rady macie do mnie jeszcze odnosnie DPF-a ?

jeździj i nie szukaj dziury w całym... DPF będzie zapchany to sie uruchamia procedura oczyszczania... zobacz jak wygląda to w instrukcji masz opisane co i jak robić, a jak się dziad zapcha całkiem to wywal go i tyle.

Święta racjia :good: poco wywalać jak jest dobry :mysli: ja tez wywaliłem bez potrzeby i teraz trzeba częsciej ruły czyśćic :polew: :polew:
  • 2 lata później...
Opublikowano
  • Autor

..W wolnym czasie porobilem sobie pare rzeczy :)

f976cc51bc2547de.jpg

f59f3271389b1ce9.jpg

hamulce sobie tez wyczyscilem i pomalowalem :)

18d4fc435b24d9ed.jpg

857b38d4ee8bc152.jpg

6b4118a6fe3a01c0.jpg

Efekt koncowy byl zadowalajacy - zmylem nitro resztki farby wiec Good :D

c1414ea5a66c7bda.jpg

Moja nowa modyfikacja :) Podswietlenie Led podłokietnika, schowka tynelu, i tylniej popielniczki :) + CB Radio na Włacznik :D

a21bc15a9f6a2270.jpg

9665c37bb94a466b.jpg

3f0d6902dc4516f1.jpg

---------- Post dopisany at 23:48 ---------- Poprzedni post napisany at 23:02 ----------

Ostanio zakupilem żarówki H7 Osram ale swieca cudnie jak na H7

c7a2f99430517502.jpg

---------- Post dopisany 09-06-2013 at 14:21 ---------- Poprzedni post napisany 29-04-2013 at 23:48 ----------

---> W czasie wolnym wziąłem sie za rozbiórke tylnegp bogu w cely wygłuszenia subwofera w celu likwidacji ("pierdzenia głosnika" )

Pierw zacząłem od schematu "

d4d88ab3fb041b92.jpg

0d11257b13433bdd.jpg

8a5844fee597df85.jpg

b596adf2c8cbd932.jpg

Po rozkreceniu Subwofera ujrzałem puske ...Miałem mate wygłuszajaca w domu wiec ja wykorzystałem do tego celu. Dokaldnie docieta z pozostawionym miejscem na wylot powietrza.

33d04eeae01c94fb.jpg

33617c23ab2590fe.jpg

83472d87906ea5e6.jpg

ff4277280bb359cc.jpg

potem zabrałem sie za przednie drzwi ..ale tu nie bylo juz tyle do robienia.

eef8b6f599aff951.jpg

Tu w przednich drzwiach wymontowalem głosnik i dałem wycieta w kolo mate wygluszajaca. Szkoda ze nie ma tego zdjecia ale pewnie wieceie o co chodzi

3d39efcb88461f58.jpg

---------- Post dopisany 17-02-2014 at 22:39 ---------- Poprzedni post napisany 09-06-2013 at 14:21 ----------

Zmiany --->

f669c8a2b032661a.jpg

13e8db9b7898f634.jpg

1480a571b39c5fc0.jpg

9c2dddc9edf65d72.jpg

3974a4cbb191c7e8.jpg

d7155899a3fcc601.jpg

87c818da7f2078bd.jpg

36b4b7ad08e09811.jpg

1a18728e9bc8a296.jpg

:)

Opublikowano

Paski chrom na grilu, zderzaku i wokół halogenów kwestia gustu. CB też jakoś tak dziwnie zamontowane nie pod ręką ale ja nie używam wcale więc mogę się nie znać. :decayed:

Zamontuj osłonę podszybia, przydaje się. :thumbup1:

Opublikowano

ten grill i te diodki pod podlokietnikiem to:facepalm:

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • Autor
Paski chrom na grilu, zderzaku i wokół halogenów kwestia gustu. CB też jakoś tak dziwnie zamontowane nie pod ręką ale ja nie używam wcale więc mogę się nie znać. :decayed:

Zamontuj osłonę podszybia, przydaje się. :thumbup1:

Paskow juz dawno nie mam , zostaly zdjete teraz mam polakierowany grill na czarno :) a cb mam na włącznik kolo zapalniczki i nie musze sie wogole nadchylac by wlaczyć CB :):D

a co masz na mysli jako osłona podszybia ???

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.