Jump to content
IGNORED

[B6 AWX] Przepalająca się świeca żarowa

?ukaszAdam

Recommended Posts

Może przed kolejną wymianą świec najpierw wymień przekaźnik. Jeżeli on jest uszkodzony i podaje na świecę cały czas prąd to świece mogą się upalać jedna za drugą...

Co jaki czas pada Tobie ta świeca???

I pewnie któraś ze skrajnych????

Mierzyłeś opór miernikiem na tej świecy i jak to się ma do reszty świec????

Ja w ogóle nie wiem co taki błąd robi w takim sterowniku, przecież w AWX nie było sterownika od świeć żarowych z funkcja diagnozy

I co dałeś radę z tą świecą??? Jak nie to zainwestuj w dobrą świece(około 50-60zł/szt.) i zacznij od elektryka i niech pomierzy miernikiem świece-mają mieć zbliżone wartości. Ja zakładam w moim AWX świece po 20zł/szt i wytrzymują regularnie około dwóch lat.

zanim wymienisz jeżeli żal Ci w ciemno sterownika od świec kupować weź jakąś żaróweczkę 2 kable rano zdejmij fajkę ze świecy i sprawdź czy po odpaleniu auta dalej nie jest podawany na nią prąd. Bez sensu robisz wątek pytasz co to może być a jak Ci ludzie podpowiedzą to piszesz głupoty że to przez pompowtrysk.

na elektryce sie za bardzo nie znam -ale czy w PD nie ma jakiegos modułu świec żarowych...?? bo jeśli by był to może warto do niego zajżec...sobie tak mysle...

chyba ze przetarta jest instalacja elektryczna i pracuje świeca na zwarciu...

Witam. czy idzie sprawdzic vagiem czy wszystkie swiece sa dobre? jesli tak to prosze napsiac jak to zrobic :) gdzie trzeba wejsc itd :) posiadam vaga 311.2 pzodr