Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

arb69

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez arb69

  1. Skup sie narazie na podcisnieniu a napewno bedzie poprawa
  2. Hamulec masz twardy czy mieki ?Wyglada na to ze niemasz wogule podcisnienia.Sprawdz zaworek na wezyku z podcisnieniem to taki bialo-czarny krazek moze on nie puszcza.Wes go wyciag i polacz te wezyki ze soba
  3. Sprawdz ladowanie ipobor pradu na zalaczonym alarmie moze alarm ci go rozladowywuje. Inny aku tez rozladuje po 5h ?
  4. Pobor pradu masz dobry.sprawdz jeszcze ladowanie aku powinno byc 14.2V przy zapalonych swiatlach.Na podmienionym aku tez 5 godzin i byl rozladowany?
  5. Ta pompka wogule nie sikala ze ja rozbierales ? Cz sikala tylko slabo ?
  6. arb69 odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w 1.9TDI
    raczej sie zapowietrza jak z banki chodzi normalnie.Oringi na zaworze zwrotnym przy filtrze
  7. W AWX po odpalenie swiece grzeja dalej .Nie wprowadzaj kolegi w blad
  8. Metoda na banke wypinasz 2 przewody z filtra paliwa -zasilanie i powrot- wkladasz do banki z paliwem tak aby wezyki byly zanurzone w paliwie .Odpalasz auto na 5 minut i gasisz. Wezyki zostaja zanurzone w bance Na nastepny dzien odpalasz .Jesli jest poprawa masz nieszczelnosc w ukladzie paliwowym -filtr paliwa a bak-jesli nie ma poprawy to nieszczelnosc -tandem pompa,pompowtryski lub wyrobione gniazda pompek-u ciebie bardziej stawial bym na nieszczelnosc na pompkach.Zapomnialem o bezpieczniku pompy baku wyciagnij go to 22 lub28 w dziale elektryka jest opisany
  9. sprawdz jeszczu kompresje moze jest licha i stad te problemy
  10. wszystko sprawdzone
  11. wszystkie swieca
  12. wogule bez reakcji
  13. Witam Jak w temacie nie moge usunac tego komunikatu. Na Vagu 0 bledow. Naladowalem aku bez zmian sprawdzone klocki iczujniki wlacznie z plynem hamulcowym,wylacznik stopu sprawny.Nie mam juz pomyslu co jeszcze sprawdzic,moze ktos ma jakis pomysl ? Komunikat jsst czerwony itaki pozostaje+3pikniecia.Miga kontrolka recznigo a na fisie jest (0)z wykrzyknikiem i napis BREMSE
  14. na tym zaworze ma byc caly czas 12v po przekreceniu kluczyka co do kontrolki swiec mozesz miec wode w filtrze paliwa
  15. mozesz sprubowac odkrecic czujnik poziomu oleju znajduje sie od spodu miski i spuscic olej jest szansa ze wyleci[br]Dopisany: 16 Grudzień 2009, 20:32_________________________________________________mozesz sprubowac odkrecic czujnik poziomu oleju znajduje sie od spodu miski ale najpierw spuscic olej jest szansa ze wyleci
  16. katowice witam wszystkich maniakow a 4

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.