Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 AWX] Przepalająca się świeca żarowa

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam! Mam problem z częstym przepalaniem się 1 Świecy żarowej .Wymienialem już cały komplet niestety sytuacja się powtarza w czasie diagnostyki pojawia się błąd p0671.Proszę o pomoc

Opublikowano

Może przed kolejną wymianą świec najpierw wymień przekaźnik. Jeżeli on jest uszkodzony i podaje na świecę cały czas prąd to świece mogą się upalać jedna za drugą...

Opublikowano
  • Autor

Problem tkwi w tym ze przepala sie tylko jedna swieca reszta jest ok.Zastanawiam sie czy to nie jest wina pompowtrysku :kwasny:

Opublikowano

a ma coś świeca do pompo wtrysku?

Opublikowano

Co jaki czas pada Tobie ta świeca???

I pewnie któraś ze skrajnych????

Mierzyłeś opór miernikiem na tej świecy i jak to się ma do reszty świec????

Opublikowano

Ja w ogóle nie wiem co taki błąd robi w takim sterowniku, przecież w AWX nie było sterownika od świeć żarowych z funkcja diagnozy

Opublikowano
  • Autor

Świeca faktycznie skrajna bo pierwsza.A pada przy 5-6 odpaleniu spala sie .Nie mierzyłem .....

Opublikowano

I co dałeś radę z tą świecą??? Jak nie to zainwestuj w dobrą świece(około 50-60zł/szt.) i zacznij od elektryka i niech pomierzy miernikiem świece-mają mieć zbliżone wartości. Ja zakładam w moim AWX świece po 20zł/szt i wytrzymują regularnie około dwóch lat.

Opublikowano
  • Autor

Zaraz po długim weekendzie będę działał na pewno dam znać o co chodziło.

Opublikowano

zanim wymienisz jeżeli żal Ci w ciemno sterownika od świec kupować weź jakąś żaróweczkę 2 kable rano zdejmij fajkę ze świecy i sprawdź czy po odpaleniu auta dalej nie jest podawany na nią prąd. Bez sensu robisz wątek pytasz co to może być a jak Ci ludzie podpowiedzą to piszesz głupoty że to przez pompowtrysk.

Opublikowano

W AWX po odpalenie swiece grzeja dalej .Nie wprowadzaj kolegi w blad

Opublikowano

na elektryce sie za bardzo nie znam -ale czy w PD nie ma jakiegos modułu świec żarowych...?? bo jeśli by był to może warto do niego zajżec...sobie tak mysle...

chyba ze przetarta jest instalacja elektryczna i pracuje świeca na zwarciu...

Opublikowano
  • Autor

Dzieki Panowie za sugestie zaraz po długim weekendzie dam znać co było przyczyna.

  • 8 miesięcy temu...
Opublikowano

Witam. czy idzie sprawdzic vagiem czy wszystkie swiece sa dobre? jesli tak to prosze napsiac jak to zrobic :) gdzie trzeba wejsc itd :) posiadam vaga 311.2 pzodr

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.