Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AVG++] madafaka OEM

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

bankowo i tak lepiej od TDIka;p

  • Odpowiedzi 3 tys.
  • Wyświetleń 114,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

hehe, zależy którego :naughty:

Opublikowano

topor... foty konkret, do kalendarza je! :kox: A samochód taki sobie... :decayed::naughty:

Opublikowano
  • Autor

dzieks;p rafał;) -fotki lekko tkniete PS. Mozna juz czy nadal niet?:D [br]Dopisany: 05 Kwiecień 2010, 22:10_________________________________________________dobra, tak btw... kilka nowych fotek w pierwszym poscie;)

Opublikowano

dzieks;p rafał;) -fotki lekko tkniete PS. Mozna juz czy nadal niet?:D

Można :kox: Jak coś masz mój głos :kox: Jeśli mi nie uda się jakiejś sesji zrobić :tongue4: A no i popraw sobie ramię wycieraczki od strony kierowcy, bo chyba trochę zbyt wysoko leży - nie jest równo z tą od pasażera :naughty: Wiem czepiam się, ale mnie to wqrwia, jak ktoś ma je nie tak jak trza :decayed: A poza tym kurka fajnie wygląda ten Twój kibel :decayed: Ale klapę pomaluj :decayed: A no i gdzie zakupiłeś naklejeczkę dope? :gwizdanie:

A no i widzę ten sam zapach w samochodzie co u mnie... wunderbaum black classic :D

Opublikowano
  • Autor

wycieraczki mozliwe ze lekko krzywo załozylem bo osttnio sciagałem;p

klapa koniecznie do malowania, w Aso juz zamowiony emblem OOOO :) bo clean ass mi sie nie widzi. Naklejke DOPE wyciał mi ploterem koles, a co do choinki to czarna jest naj;) :):hi:

Opublikowano
bo clean ass mi sie nie widzi.

bo TY miętki jesteś :cool1:

Opublikowano

Wg mnie clean ass wygląda przy tej klapie bardzo fajnie :good: Wsio ok panie toporku, wsi nie ma :decayed:

Opublikowano
  • Autor
bo clean ass mi sie nie widzi.

bo TY miętki jesteś :cool1:

jeden woli kredki, drugi zas mazaki:D ale jescze temat do przemyslenia jak klapa pojdzie w kolor to i bedzie sad ostateczny:D

Opublikowano

dla mnie clean ass to jak Cipka u kobiety nie ale wiem że ty lubisz mazaki.... jednak przypatrz się jej jaka jest piękna USA bez znaczka :gwizdanie: :cool1: piękna :slina:

Opublikowano
  • Autor

dobra Aju, zgwałciles mnie :polew: .... bedzie clean us ass pussy;p

Opublikowano
:drunk:
Opublikowano
  • Autor

Lorbeergrun;)

Opublikowano

Za mała gleba i tył trochę w górze :gwizdanie:

Teraz jak mam 40/60 to mi się poprzestawiało i 1be wygląda dla mnie jak seryjny zawias.

Opublikowano

Za mała gleba i tył trochę w górze :gwizdanie:

Teraz jak mam 40/60 to mi się poprzestawiało i 1be wygląda dla mnie jak seryjny zawias.

czyli przd masz zglebiony o 40mm a tyl o 60mm ... o kurde ... auto jak stoi to i tak wyglada jakby startowalo :gwizdanie:

a co do topora fotek:

to :kox:

papier robil ?

Opublikowano
  • Autor

Za mała gleba i tył trochę w górze :gwizdanie:

Teraz jak mam 40/60 to mi się poprzestawiało i 1be wygląda dla mnie jak seryjny zawias.

czyli przd masz zglebiony o 40mm a tyl o 60mm ... o kurde ... auto jak stoi to i tak wyglada jakby startowalo :gwizdanie:

a co do topora fotek:

to :kox:

papier robil ?

tia:D [br]Dopisany: 06 Kwiecień 2010, 14:43_________________________________________________tak na marginesie dzisiaj doszła flansza Awx/AVG za co dziekuje naszemu forumowemu dostawcy:D

a w Aso zamowilem dzisiaj uszcelke scieku oleju, uszcelke turbo/wydech, usczelke kol wydechowego i spinke do turbiny;)

awxp.jpg

Opublikowano

S4 b6 bez kompressora czy turbo nie jedzie, ale za to ładnie brzmi :):kox:

no to moze w czerwcu ustawimy sie na kresce :gwizdanie: :decayed:

Topor jest :kox:

Opublikowano
  • Autor
:hi:
Opublikowano

jedno z ładniejszych b5 tdi :tongue4::decayed:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.