Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AVG++] madafaka OEM


topor

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

topor... foty konkret, do kalendarza je! :kox: A samochód taki sobie... :decayed::naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieks;p rafał;) -fotki lekko tkniete PS. Mozna juz czy nadal niet?:D [br]Dopisany: 05 Kwiecień 2010, 22:10_________________________________________________dobra, tak btw... kilka nowych fotek w pierwszym poscie;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieks;p rafał;) -fotki lekko tkniete PS. Mozna juz czy nadal niet?:D

Można :kox: Jak coś masz mój głos :kox: Jeśli mi nie uda się jakiejś sesji zrobić :tongue4: A no i popraw sobie ramię wycieraczki od strony kierowcy, bo chyba trochę zbyt wysoko leży - nie jest równo z tą od pasażera :naughty: Wiem czepiam się, ale mnie to wqrwia, jak ktoś ma je nie tak jak trza :decayed: A poza tym kurka fajnie wygląda ten Twój kibel :decayed: Ale klapę pomaluj :decayed: A no i gdzie zakupiłeś naklejeczkę dope? :gwizdanie:

A no i widzę ten sam zapach w samochodzie co u mnie... wunderbaum black classic :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wycieraczki mozliwe ze lekko krzywo załozylem bo osttnio sciagałem;p

klapa koniecznie do malowania, w Aso juz zamowiony emblem OOOO :) bo clean ass mi sie nie widzi. Naklejke DOPE wyciał mi ploterem koles, a co do choinki to czarna jest naj;) :):hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wg mnie clean ass wygląda przy tej klapie bardzo fajnie :good: Wsio ok panie toporku, wsi nie ma :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bo clean ass mi sie nie widzi.

bo TY miętki jesteś :cool1:

jeden woli kredki, drugi zas mazaki:D ale jescze temat do przemyslenia jak klapa pojdzie w kolor to i bedzie sad ostateczny:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dla mnie clean ass to jak Cipka u kobiety nie ale wiem że ty lubisz mazaki.... jednak przypatrz się jej jaka jest piękna USA bez znaczka :gwizdanie: :cool1: piękna :slina:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobra Aju, zgwałciles mnie :polew: .... bedzie clean us ass pussy;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za mała gleba i tył trochę w górze :gwizdanie:

Teraz jak mam 40/60 to mi się poprzestawiało i 1be wygląda dla mnie jak seryjny zawias.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za mała gleba i tył trochę w górze :gwizdanie:

Teraz jak mam 40/60 to mi się poprzestawiało i 1be wygląda dla mnie jak seryjny zawias.

czyli przd masz zglebiony o 40mm a tyl o 60mm ... o kurde ... auto jak stoi to i tak wyglada jakby startowalo :gwizdanie:

a co do topora fotek:

to :kox:

papier robil ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za mała gleba i tył trochę w górze :gwizdanie:

Teraz jak mam 40/60 to mi się poprzestawiało i 1be wygląda dla mnie jak seryjny zawias.

czyli przd masz zglebiony o 40mm a tyl o 60mm ... o kurde ... auto jak stoi to i tak wyglada jakby startowalo :gwizdanie:

a co do topora fotek:

to :kox:

papier robil ?

tia:D [br]Dopisany: 06 Kwiecień 2010, 14:43_________________________________________________tak na marginesie dzisiaj doszła flansza Awx/AVG za co dziekuje naszemu forumowemu dostawcy:D

a w Aso zamowilem dzisiaj uszcelke scieku oleju, uszcelke turbo/wydech, usczelke kol wydechowego i spinke do turbiny;)

awxp.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

S4 b6 bez kompressora czy turbo nie jedzie, ale za to ładnie brzmi :):kox:

no to moze w czerwcu ustawimy sie na kresce :gwizdanie: :decayed:

Topor jest :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...