Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AVG++] madafaka OEM

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

:naughty: :naughty:

:good:

  • Odpowiedzi 3 tys.
  • Wyświetleń 114,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

a TY co nie odbierasz telefonu :confused4:

Opublikowano

bardziej o tej 19 myślałem ale jeżeli złudzenie nie ma tematu :decayed: :decayed:

felga nadkole pokrzywiła?? :gwizdanie: na pierwszym zdjęciu?

zludzenie ;) ale rzeczywiscie tak wyglada ....

mARCIN607 pozatym przy tym zawiasie to felga w zyciu nie dotknela nadkola :polew::kox:

Opublikowano
  • Autor

a TY co nie odbierasz telefonu :confused4:

nic mi nie drybdało...

jak cos to wal na ten 668677181 :cool1:[br]Dopisany: 12 Kwiecień 2010, 23:09_________________________________________________pany... pytanie za miliard pkt.... na jaki kolor walic plastiki pod maska?

myslalem o:

-białym

-Yellow imola z S4

-Zielen z Kawasaki

-herman taxi

-w kolor auta; -lorbeergrun

zdecydowac musze sie dzisiaj, zaraz, wlasnie teraz;p a zadnej fajnej foty nie znalalzem, jedynie w niemieckich gazetach Audi Tuning... ale to wszytsko 2.7 lub 2.8 wiec tez inaczej.

Help.

Opublikowano

Yellow imola z s4

Pomaranczowy z lambo

te dwa wyzej wymienione sa ok... i beda fajnym smaczkiem w stylu cult(style:))... podejrzewam ze na tym forum nie ma wielu zapalencow culta wiec pewnie beda odradzac te kolory argumentujac ze nie pasuja ;)

ale chyba najbardziej pasuje

german taxi

lub jak ty to piszesz

-herman taxi

Opublikowano

Jak byś znalazł Recaro jasne, to plastiki wypadało by w coś jasnego :wink4: lepiej jakis kontrastujacy kolor dać niz walic w kolor auta bądź podobny odcień :gwizdanie: moim zdaniem napewno nie lorbeergrun :thumbdown:

A jak ten herman taxi wygląda :mysli:

Opublikowano

hahaha

kowi87

to jest german taxi czyli ten tak mleczno kawowy kremowy taksowkowy kolor z niemieckich taksowek

chyba ze chodzi o herman taxi od jakiegos herusa ( kogos kto bierze heroine ) :polew:

Opublikowano

hahaha

kowi87

to jest german taxi czyli ten tak mleczno kawowy kremowy taksowkowy kolor z niemieckich taksowek

tak myslałem że to o ten kolor chodzi tylko zastanawiałem sie dlaczego herman a nie german :polew: :polew: A TO ZWYCZAJNA LITERÓWKA :disgust:

Ja bym pojechał w ten kolor :good:

Opublikowano
  • Autor

dobra lorbeerhrun wyeliminowany..;p

jezeli kontrast to zielen kawasaki w zasadzie tez

idealnie byloby malnąc w german taxi, imola yellow badz pomarancz z lambo.

Opublikowano

Topor podziwiam :kox: Ostatni mod to chyba bedzie swap na 2.7 BT :hi:

Opublikowano
  • Autor

gdybym mial Q to powaznie bym sie zastanowil.... :)

Opublikowano

myslalem nad tym troche i do twojego koloru najlepsyz bedzie

german taxi :kox:

Opublikowano

to dorezaj Q zmieniając całą budę :decayed:

Opublikowano

myslalem nad tym troche i do twojego koloru najlepsyz bedzie

german taxi :kox:

Popieram :good: Wsio inne będzie za bardzo jaskrawe i oczojebne :wink4: A do tego lorbeerc**jgrun :decayed: najbardziej będzie pasował ten stonowany i kontrastowy herman taxi :decayed::good:

Opublikowano
  • Autor

osłony u lakiernika;) -kolor inny, decyzja zapadła;)

motul 10w40 zamowiony

wtryski 216 zamowione;) :good::kox:

Opublikowano

osłony u lakiernika;) -kolor inny, decyzja zapadła;)

motul 10w40 zamowiony

wtryski 216 zamowione;) :good::kox:

Szalejesz :naughty: kupiłeś kompletne czy tylko końcówki :mysli:

Opublikowano

osłony u lakiernika;) -kolor inny, decyzja zapadła;)

czyli? :decayed:

Opublikowano
  • Autor

osłony u lakiernika;) -kolor inny, decyzja zapadła;)

motul 10w40 zamowiony

wtryski 216 zamowione;) :good::kox:

Szalejesz :naughty: kupiłeś kompletne czy tylko końcówki :mysli:

kompletne:)

osłony u lakiernika;) -kolor inny, decyzja zapadła;)

czyli? :decayed:

pokaze jak bedzie ukonczone wszytsko... bo sam kolor szału nie robi :hi:

Opublikowano

jak sprawa fmica? :decayed:

Opublikowano
  • Autor

sprawunia w toku Panie Arku;)

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.