Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AVG++] madafaka OEM

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

wielkie dzieki Ive!

  • Odpowiedzi 3 tys.
  • Wyświetleń 114,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

wielkie dzieki Ive!

Nie drzyj się k@rwa... On żartował :kwasny: Chciał napisał "prawie jedno z ładniejszych..." :gwizdanie: Poza tym kiedy tapicerka RECARO? :kox:

Opublikowano
  • Autor

recaro skora bananowa poszla mi sprzed nosa za 1600zl..

byla szmata ale za 2,5 tys wiec drogo.

szukam Angola z recaro i na czesci go rozlozyc a recaro sobie zalozyc;) oo:)

Opublikowano

recaro skora bananowa poszla mi sprzed nosa za 1600zl..

:slina::wallbash: no kurka lipton, byłoby całkiem przyjemnie :decayed:

szukam Angola z recaro i na czesci go rozlozyc a recaro sobie zalozyc;) oo:)

good idea :good:

Opublikowano
  • Autor

no, tak wiec bedzie całe b5 na czesci;)

Opublikowano

no, tak wiec bedzie całe b5 na czesci;)

z rarytasami wiesz gdzie uderzać :decayed:
Opublikowano
  • Autor

... wiadomka;) ale recaro zarezerwowane juz przeze mnie;p

Opublikowano

... wiadomka;) ale recaro zarezerwowane juz przeze mnie;p

Jak będzie coś ciekawego to i ja bym się na coś skusił - jak już takie prezenty mają być :gwizdanie: :decayed:

Opublikowano
  • Autor

spoko, bedzie ogloszenie na allegro/forum o angliku:D

tak btw, mysle czy nie wypertolic jutro srodkowego tlumika... :mysli:

Opublikowano

rezaj rezaj :)

Opublikowano
  • Autor

po małej konsultacji z Przemasem z Evo-car... trzeba zrobic cała przelotowke zaraz za turbina... lekko za mala srednica wydechu jest.

Opublikowano

po małej konsultacji z Przemasem z Evo-car... trzeba zrobic cała przelotowke zaraz za turbina... lekko za mala srednica wydechu jest.

No to będzie trochę głośno :naughty:

Opublikowano
  • Autor

no... dalej na celncyh zmigam;p poszla 2 cm w dol i tak

tak btw wyjebanie srodkowego tlumika nic nie daje przy malej srednicy wylocie z turbiny.

Opublikowano

po małej konsultacji z Przemasem z Evo-car... trzeba zrobic cała przelotowke zaraz za turbina... lekko za mala srednica wydechu jest.

a jaki byłby dobry?

Opublikowano

Karol orientowałem się dosyć ostro ostatnio w temacie i 2,5 cala to przerost formy nad treścią u Nas ale kilka milimetrów więcej w pełnym przelocie jak najbardziej wskazane :wink4:

poza tym dobrze by było ostatni tłumik wrzucić także przelotowy...

bez tłumika ostatniego jest zdecydowanie za głośno (wiem bo mam tak teraz) a znów przy ori lub jakimś innym nie ma tego efektu jaki być powinien...

także myślę że wiesz co robić :good:

Opublikowano
  • Autor

ja ostatnie dni tez mecze wydech, a rozmowa z facetem ktory np stroil najszybsza astre w polsce (swego czasu) ma jakies tam pojecie. NIe ma byc to wydech jakis z mega srednica, lekko wiekszy niz teraz ale zaczynajacy sie zaraz za turbina.

Opublikowano
tak chodzi na seryjnej srednicy z brakiem kata i koncowego.. srodek pozostawiny seria. a tu masz 2,5 cala na przelocie
Opublikowano

ja bym nie ruszał wydechu celując w 160-180koni :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

GT1749VA siedzi w aucie;) :kox::)

turbovz.jpg

Opublikowano

GT1749VA siedzi w aucie;) :kox::)

turbovz.jpg

na razie to ja widze że siedzi w ręce :decayed:
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.