Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 ADR] B5 by Pawel :)


pawel93

Rekomendowane odpowiedzi

damianito4 z tym będzie problem, bo na zimę mam założone ori ... :) springi będą na wiosnę znowu wrzucone jak alu dojdą ;) a swoją drogą w piątek autko idzie do lakiernika ;) będzie zrobiony zdesio i nadkole wyklepane bo wgięte jest lekko + polerka auta ;)

orientuję się ktoś z Was ile mniej więcej kosztuje wymiana rozrządu w ADR-ze ? ;) Chodzi mi o części z robocizną ;P pozdro :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

orientuję się ktoś z Was ile mniej więcej kosztuje wymiana rozrządu w ADR-ze ? ;) Chodzi mi o części z robocizną ;P pozdro :)

ja placilem u siebie okrągły tysiąć, mialem jeszcze dodatkowo wymienione simeringi na wale, paski osprzetu i rolke od sprezarki klimy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wujek141 spoko, pracuję nad tym :P

cacek89 ja chce kompletny rozrząd + wszystkei paski jakie są i olej + filtr :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok, dzięki za info :) pozdro

aa zderzak przedni z polifta spasuje do przedlifta nie ? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyli kupuje zderzak z polifta do tego ślizgi i wszystko pasi ? ;P bo znalazłem zdesio z polifta w tym samym kolorze i zastanawiam się nad nim ;P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no wiec troche się zmieniło :D z racji że mam ferie, auto jutro dostanie nowe oponki 215/45/17 i fele wreszcie będą skończone :) w czwartek wpadną ściemniane szybki na pokład ;) a 15.02 auto idzie do lakiernika :) ... trzeba się jakoś zaprezentowac na Nysie w maju :D jutro odbieram autko od mechanika, oleje, rozrząd, filtry, łącznik stabilizatora :) jutro chcę przy okazji rpzymiarki felg na auto pomalowac zaciski hamulcowe :) Pozdro ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cacek mam nadzieję że bd ok :) na 15" mam 195/65 ... niestety nie zdążyłem dzisiaj kół przymierzyc bo o 21 dopiero auto od mechanika przywiozłem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no więc w aucie sie pozmieniało trochę do dzisiaj. Mianowicie nowy rozrząd, olej, filtry, simmeringi. Polakierowany cały przód(błotnik lewy, maska i zderzak) ponieważ nie był w za dobrym stanie, były wgniecenia, ryski itp ;) Tak samo polakierowane zostały drzwi prawe i zderzak tylny i polerka całego lakieru :) Dzisiaj założone zostały springi :) W przyszłym tygodniu zakładam letnie koła to uaktualnie już temat z nowymi fotkami, itp :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...