Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 AVJ] A4 gaśnie po 100 sekundach

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam. Mam problem moje audi a4 odpala i gaśnie za każdym razem po 100 sekundach...

Może ktoś miał taki problem i może coś podpowiedzieć jakoś pomóc ..

czy to może mieć związek ??

miałem padnięty akumulator i podłączyłem prostownik do samochodu bez akumulatora na chwile

A teraz odpala jedzie ale gaśnie po 100 sekundach czy stoi czy jedzie ...

Opublikowano

jeśli sytuacja się powtarza za każdym razem-stawiał bym na obecność jakiegoś zabezpieczenia, o którym nie wiesz

Opublikowano

No to coś chyba się uwaliło. Akumulator w obwodzie jest potrzebny , stanowi zasobnik nadmiaru prądu tworzonego przez alternator.

Opublikowano

Jakis błąd w immo? :mysli: Ale wtedy zgasł by chyba wcześniej niż po 100s. Spróbuj odłączyć na jakąś dłuższą chwilę akumulator od samochodu. Sprawdź profilaktycznie błędy Vagiem...

pozdr :hi:

Opublikowano

A powiedzcie czy to może mieć coś wspólnego z systemem EVAP? Bo dziś profilaktycznie podłączyłem się u niego kompem i był błąd właśnie związany z systemem EVAP. Poza tym w a aucie jakby troszkę paliwem dawało.

Opublikowano
  • Autor

auto odpala i jedzie a jak gaśnie jest toś w stylu zresetowania komputera od silnika.

Nie ma błędów na immobilizerze.

Akumulator odłączałem nic nie dawało.

Jak by był jakiś obcy to myślę że gasił by samochód i nie pozwolił go odpalić.

Dzisiaj postaram się podłączyć vaga i zapisać błędy

Sprawdziłem że samochód jeździ na doładowaniu ok 1bar (tak już kupiłem)

a to chyba za bogato czy to może być przyczyno ??

Jak sinik jest zimny przy wyższych obrotach słychać spalanie stukowe

Myślę że to ma związek wszystko z jednym problemem ..

Czekam na dalsze podpowiedzi .

Z góry dzięki

Opublikowano

najpierw zajmiemy się problemem gaśnięcia, potem w innym dziale problemem doładowania i innych rzeczy :wink4:

Opublikowano
  • Autor

pytam o wszystko to co może mieć wpływ na to że samochód gaśnie.

dzisiaj sprawdziłem masę do silnika i zdemontowałem sterownik silnika

może ktoś może pomóc chcę wgrać w kompa całe nowe oprogramowanie

znalazłem też że jest pęknięta odma po kolektorem ssącym wchodząca w podstawę filtra zamówię w poniedziałek nową ale myślę że to nie ma wpływu

Opublikowano

ale myślę że to nie ma wpływu

nie ma na pewno :wink4: problem leży po stronie elektryki/elektroniki :wink4:
  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

HEJ . Problem był ze sterownikiem silnika wymieniłem go i jest ok .

dzięki za podpowiedzi

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.