Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Zawieszenie obniżające od sedana do avanta ! CZY PASUJE ?


Al@n

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich, mam takie pytanie chce obniżyć zawieszenie i znalazłem sprężyny EINBACH -40mm od sedana a mam avanta chciał bym się dowiedzieć czy sprężyny będą pasowały do mojego modelu. zestaw jest z modelu 99 i mój rocznik auta jest ten sam. Proszę o pomoc bo na internecie są rozbieżne informacje. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja sie przejechałem robiąc ten manewr :gwizdanie: tył siadł nizej i był wyraźnie miększy :gwizdanie: tez był to eibach, przód z tego kompletu mam do dzisiaj załozony

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale widzę w opisie ze masz quattro ? na allegro większość sprężyn pasuje do avanta i sedana :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Quattro też tak miało byc, skończyło sie ze po miesiacu kupiłem komplet nowych sprężyn :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale widzę w opisie ze masz quattro ? na allegro większość sprężyn pasuje do avanta i sedana :)

nie będzie pasować, bo inna jest kategoria wagowa ze względu na to, ze do avanta można więcej włożyć i nacisk na tylną oś jest większa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyli sprężyny różnią się jednak, a jak wytłumaczycie to ze inni sprzedający piszą że komplety pasują do sedana jak i avanta ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyli sprężyny różnią się jednak, a jak wytłumaczycie to ze inni sprzedający piszą że komplety pasują do sedana jak i avanta ?

chęć sprzedaży :gwizdanie:

pasować to one technicznie będą, ale jak to auto będzie potem wyglądać...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w samochodzie raczej nic nie worze ciężkiego wydaje mi się ze kombi nie jest dużo cięższe, bez obciążenia będzie stał już dużo niżej ? komplet mam do kupienia za nie dozą kasę a firma niczego sobie chyba się zdecyduje i zaryzykuje. chyba że stanowczo odradzacie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chyba że stanowczo odradzacie :)

Ja sie przejechałem robiąc ten manewr :gwizdanie: tył siadł nizej i był wyraźnie miększy :gwizdanie: tez był to eibach, przód z tego kompletu mam do dzisiaj załozony

W quattro też tak miało byc, skończyło sie ze po miesiacu kupiłem komplet nowych sprężyn :gwizdanie:

no chyba , że tez chcesz się sam o tym przekonać... :wink4:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak kolega chce to niech kupuje, później najwyzej odsprzeda :naughty: i kupi to co powinien wczesniej, tym bardziej w osce wybór ogromny w nowych :gwizdanie:

Mój bez obciązenia stał nierówno, jak brałem na tył ludzi to koło chowało sie w nadkolach :gwizdanie:

dscn8686.jpg

Uploaded with ImageShack.us

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

avant jest cieższy o jakieś 80kg[br]Dopisany: 29 Grudzień 2011, 22:26_________________________________________________przynajmniej kasty na złomie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W takim razie dzięki za pomoc, przekonaliście mnie :) jak by ktoś miał springi do mojego modelu prosze o info :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W takim razie dzięki za pomoc, przekonaliście mnie :) jak by ktoś miał springi do mojego modelu prosze o info :gwizdanie:

daj ogłoszenie w dziale "Kupię" :wink4:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już dawałem takie ogłoszenie około 2 tyg temu, no i dostałem jedną odpowiedz z 1be oryginał -20mm chyba się zdecyduje, myślę ze będzie to najlepsze rozwiązanie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już dawałem takie ogłoszenie około 2 tyg temu, no i dostałem jedną odpowiedz z 1be oryginał -20mm chyba się zdecyduje, myślę ze będzie to najlepsze rozwiązanie :)

jesli ma to być do 17ki minimum -30 zakładaj :wink4: nowe sprezyny do oski nie są drogie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...