Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B5] Problem ze światłami drogowymi

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Mój problem polega na tym że światła postojowe, mijania się włączają normalnie, ale po włączeniu świateł drogowych wszystko gaśnie i nie ma też flashu, wygląda na to że przełącznik jest ok, żarówki też sprawdzałem na nowych. Czy ktoś z was orientuje się od czego zacząć, jest może jakiś bezpiecznik świateł drogowych, co to może być ?

Opublikowano

No kolego takie rzeczy jak żarówki i bezpieczniki to podstawa na początek. Bez tego nawet wątku nie powinieneś zakładać.

Opublikowano

Moim zdaniem manetka nie domaga, często się to zdarza w B5, spróbuj psiknąć wazelinę techniczną i rozruszać manetkę (włącznik) może pomoże :good:

Opublikowano

Manetka "domaga". Kolega ma reflekory H4 i załaczenie manetką drogowych powoduje zgaśnięcie mijania. Pytanie tylko dlaczego drogowe się nie zapalają.

Opublikowano
  • Autor

tak żarówki h4 i są sprawne, jak do tej manetki dojść ?

Opublikowano

tak żarówki h4 i są sprawne, jak do tej manetki dojść ?

Manetkę masz SPRAWNĄ.

No kolego takie rzeczy jak żarówki i bezpieczniki to podstawa na początek. Bez tego nawet wątku nie powinieneś zakładać.

Opublikowano

tak żarówki h4 i są sprawne, jak do tej manetki dojść ?

Manetka to właśnie te przełączniki, którymi włączasz światła :wink4:

Manetka "domaga". Kolega ma reflekory H4 i załaczenie manetką drogowych powoduje zgaśnięcie mijania. Pytanie tylko dlaczego drogowe się nie zapalają.

Jak widzisz kolega jednak twierdzi, że to nie manetka.

Opublikowano
  • Autor

hmmm to co to może być???

a gdzie są bezpieczniki w a4? i jak ktoś wie który to byłby od drogowych?

Opublikowano

Bezpieczniki? :mysli::wink4:[br]Dopisany: 29 Grudzień 2011, 22:15_________________________________________________Jak otwierasz drzwi, to bezpieczniki masz pod taką zaślepką deski rozdzielczej.

Opublikowano
  • Autor

ok sprawdzę bezpiecznik, dzx!

Opublikowano

bezpiecznik nr 18 - światło drogowe prawe

bezpiecznik nr 19 - światło drogowe lewe

Opublikowano
  • Autor
:audi: dzięki![br]Dopisany: 31 Grudzień 2011, 16:59_________________________________________________temat zamknięty, po psiknięciu preparatu do styków elektr. zaczęło się świecić światła drogowe i nawet kontrolka świeci na niebiesko na liczniku dziękuję wszystkim za poradę! :hi:
Opublikowano

:audi: dzięki![br]Dopisany: 31 Grudzień 2011, 16:59_________________________________________________temat zamknięty, po psiknięciu preparatu do styków elektr. zaczęło się świecić światła drogowe i nawet kontrolka świeci na niebiesko na liczniku dziękuję wszystkim za poradę! :hi:

Gdzie psikałeś? Tak jak Ci radziłem?

Moim zdaniem manetka nie domaga, często się to zdarza w B5, spróbuj psiknąć wazelinę techniczną i rozruszać manetkę (włącznik) może pomoże :good:

:mysli:

Opublikowano
  • Autor

Kupiłem taki spray bodajrze ISO się nazywa za 6zł w sklepie motoryzacyjnym do styków elektronicznych i zadziałało :) (na pw kolega jihad podpowiedział) nic nie rozkręcając próbowałem jak najgłębiej psikać :)

Opublikowano

Kupiłem taki spray bodajrze ISO się nazywa za 6zł w sklepie motoryzacyjnym do styków elektronicznych i zadziałało :) (na pw kolega jihad podpowiedział) nic nie rozkręcając próbowałem jak najgłębiej psikać :)

Super, szacun dla kolegi jihad :good: szkoda, że w wątku pisał inaczej:

Moim zdaniem manetka nie domaga, często się to zdarza w B5, spróbuj psiknąć wazelinę techniczną i rozruszać manetkę (włącznik) może pomoże :good:

Manetka "domaga". Kolega ma reflekory H4 i załaczenie manetką drogowych powoduje zgaśnięcie mijania. Pytanie tylko dlaczego drogowe się nie zapalają.

tak żarówki h4 i są sprawne, jak do tej manetki dojść ?

Manetkę masz SPRAWNĄ.

No kolego takie rzeczy jak żarówki i bezpieczniki to podstawa na początek. Bez tego nawet wątku nie powinieneś zakładać.

Opublikowano

Kolega jest nowy na forum, więc chciałem go uczulić by każdą elektryczną usterkę rozpoznawać od zasilania, czyli bezpieczników.

A rozwiązanie znałem, bo sam to przerabiałem i nawet pisałem kiedyś o tym na forum, żeby nie ściągać poduchy, kierownicy i nie robierac tego ustrojstwa.

Ponieważ wyjeżdżałem na kilka dni, to napisałem PW, żeby po sprawdzeniu bezpieczników, wziąć się za punkt 2, czyli Kontakt S61. Ot co...

images7691347.jpg

Ale dzięki za szacun. :kox:

Ps. i wciąż uważam, że manetka z zaśniedziałymi stykami jest SPRAWNA. Nie trzeba jej wyciągać i rozbierać, naprawiać. :gwizdanie:

Opublikowano

Kolega jest nowy na forum, więc chciałem go uczulić by każdą elektryczną usterkę rozpoznawać od zasilania, czyli bezpieczników.

A rozwiązanie znałem, bo sam to przerabiałem i nawet pisałem kiedyś o tym na forum, żeby nie ściągać poduchy, kierownicy i nie robierac tego ustrojstwa.

Ponieważ wyjeżdżałem na kilka dni, to napisałem PW, żeby po sprawdzeniu bezpieczników, wziąć się za punkt 2, czyli Kontakt S61. Ot co...

images7691347.jpg

Ale dzięki za szacun. :kox:

Ps. i wciąż uważam, że manetka z zaśniedziałymi stykami jest SPRAWNA. Nie trzeba jej wyciągać i rozbierać, naprawiać. :gwizdanie:

:polew:

Nie no spoko, masz racje skoro zaśniedziałe styki w manetce powodują, że nie możesz włączyć świateł drogowych to nic ona i tak jest sprawna tylko te styki są nie sprawne :polew: :polew: :polew:

Koniec OT - temat do zamknięcia :hi:

Opublikowano

No, brudna lampa czy reflektor tez jest zepsuty, bo światła nie widać. :rolleyes:

Opublikowano

A gdzie ja napisałem, że ma "zepsutą" manetkę i że musi ściągać kierownicę a najlepiej kupić nową? :mysli: Aha pewnie tutaj :polew:

Moim zdaniem manetka nie domaga, często się to zdarza w B5, spróbuj psiknąć wazelinę techniczną i rozruszać manetkę (włącznik) może pomoże :good:

A Ty napisałeś:

Manetka "domaga". Kolega ma reflekory H4 i załaczenie manetką drogowych powoduje zgaśnięcie mijania. Pytanie tylko dlaczego drogowe się nie zapalają.

Chodzi o to, że negowałeś moją wypowiedź a później na priv właśnie to samo napisałeś autorowi wątku :good: i chwała Ci za to :gwizdanie:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.