Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Lampy Angel Eyes - problem z silniczkami


marcin303

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Mam problem z podłączeniem wtyczki do silniczków od regulacji. Gdy lampy są dopasowane to z tyłu nie ma miejsca żeby podpiąć wtyczkę, gdy zaś lampy są wysunięte i wepnę wtyczkę to znowu nie da się dopasować. Jak pozbyć się tego problemu? Ma ktoś może takie lampy zamontowane w swojej A4? Czy w tym wypadku zostaje mi regulacja położenia ręczna?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam problem z podłączeniem wtyczki do silniczków od regulacji. Gdy lampy są dopasowane to z tyłu nie ma miejsca żeby podpiąć wtyczkę, gdy zaś lampy są wysunięte i wepnę wtyczkę to znowu nie da się dopasować. Jak pozbyć się tego problemu? Ma ktoś może takie lampy zamontowane w swojej A4? Czy w tym wypadku zostaje mi regulacja położenia ręczna?

jedna osoba u mnie zakłądała te lampy

rozebrałem silniczki, wewnątrz przylutowałem kabel z gniazdem.

potem silniczek uszczelniasz, podłączasz to wtyczki .

ewentualnie jak nie masz gnizad to mozesz lutowac na stałe.

ale jak bedziesz chciał wyjąc lampę to bedziesz musiał demontowac silniczek

Sprzedaj je lepiej komus kto ma BMW a sobie kup orginalne.

to pomogłeś :thumbdown: na temat gustów sie nie dyskutuje a autor tematu zadał konkretne pytanie

ale powiem szczerze ze nigdy bym sobie takich lamp nie załozył. nawet nie kwestja gustu.

one to poprostu są bardzo marnej jakości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiem też jeżdze na valeo poliftach i będe teraz je czernił, ale pada konkretne pytanie to albo pomóc jak ma sie jakieś pojęcie, a nie tak jak w większości wątków napisać, wiocha, do calibry takie coś,bmw tak audi nie pasuje, do golfa, wieśtuning, jeszcze diody i komplet, pod remize. Wątek ma dwie strony a niepomaga w rozwiązaniu problemu :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...