Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B5] Lampy Angel Eyes - problem z silniczkami

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam. Mam problem z podłączeniem wtyczki do silniczków od regulacji. Gdy lampy są dopasowane to z tyłu nie ma miejsca żeby podpiąć wtyczkę, gdy zaś lampy są wysunięte i wepnę wtyczkę to znowu nie da się dopasować. Jak pozbyć się tego problemu? Ma ktoś może takie lampy zamontowane w swojej A4? Czy w tym wypadku zostaje mi regulacja położenia ręczna?

Opublikowano

Sprzedaj je lepiej komus kto ma BMW a sobie kup orginalne.

Opublikowano

Sprzedaj je lepiej komus kto ma BMW a sobie kup orginalne.

to pomogłeś :thumbdown: na temat gustów sie nie dyskutuje a autor tematu zadał konkretne pytanie
Opublikowano

Witam. Mam problem z podłączeniem wtyczki do silniczków od regulacji. Gdy lampy są dopasowane to z tyłu nie ma miejsca żeby podpiąć wtyczkę, gdy zaś lampy są wysunięte i wepnę wtyczkę to znowu nie da się dopasować. Jak pozbyć się tego problemu? Ma ktoś może takie lampy zamontowane w swojej A4? Czy w tym wypadku zostaje mi regulacja położenia ręczna?

jedna osoba u mnie zakłądała te lampy

rozebrałem silniczki, wewnątrz przylutowałem kabel z gniazdem.

potem silniczek uszczelniasz, podłączasz to wtyczki .

ewentualnie jak nie masz gnizad to mozesz lutowac na stałe.

ale jak bedziesz chciał wyjąc lampę to bedziesz musiał demontowac silniczek

Sprzedaj je lepiej komus kto ma BMW a sobie kup orginalne.

to pomogłeś :thumbdown: na temat gustów sie nie dyskutuje a autor tematu zadał konkretne pytanie

ale powiem szczerze ze nigdy bym sobie takich lamp nie załozył. nawet nie kwestja gustu.

one to poprostu są bardzo marnej jakości.

Opublikowano

wiem też jeżdze na valeo poliftach i będe teraz je czernił, ale pada konkretne pytanie to albo pomóc jak ma sie jakieś pojęcie, a nie tak jak w większości wątków napisać, wiocha, do calibry takie coś,bmw tak audi nie pasuje, do golfa, wieśtuning, jeszcze diody i komplet, pod remize. Wątek ma dwie strony a niepomaga w rozwiązaniu problemu :hi:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.