Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AHH] Brak wspomagania kiery?


M.Arrkadiusz

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Szanownych kolegów!

Chciałem się was poradzić jaki jest najlepszy sposób na przywrócenie właściwego wspomagania kierownicy? Układ niedomaga po wymianie płynu,pompa nie wyje,płyn w zborniku nie buzuje,a maglownica nie przecieka co może być nie tak? :mysli:

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale jak niedomaga napisz coś więcej nie ma wspomy przy skręcie w lewo,prawo,czy jak zimny jest ok a jak sie zagrzeje na wolnych obrotach chodzi ciężko, może trza porządnie odpowietrzyć, czy wyje pompa przy maksymalnym skręcie :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Układ wspomagania nie działa przy skręcie w lewą jak i prawą stronę,zarówno na zimnym jak i ciepłym silniku razem ze zwiększaniem obrotów silnika,a pompa przy maksymalnym skręcie kierwnicą w lewo i prawo nie wyje i nie buczy oraz nie ma znaków wycieków z układu płynu wspomagania. :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podepnę się pod temat :

brak wspomagania przy ciepłym silniku , przy obrotach biegu jałowego

zwiększam obroty, wspomaganie działa, przy zimnym po rozruchu zwykle jest ok

???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A wracając do tematu pytanie :(,czy przewód wspomagania (od pompy do maglownicy) będzie pasował np,od passata b5 1,9tdi :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A wracając do tematu pytanie :(,czy przewód wspomagania (od pompy do maglownicy) będzie pasował np,od passata b5 1,9tdi :mysli:

oczywiście ale z tego co się dowiedziałem to w przewodzie jest zaworek od ciśnienia płynu wspomagania i nie ma on nic wspólnego z zanikaniem wspomagania

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie właśnie ten zaworek w przewodzie chyba się zawiesił, bo nie mam wogóle wspomagania :wallbash: i przesto się pytam o ten przewód bo jak nie da rady go odblokować to trzeba będzie przewód wymieniać :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie właśnie ten zaworek w przewodzie chyba się zawiesił, bo nie mam wogóle wspomagania :wallbash:

a może to wina zaworku w przekładni :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...