Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 ALT] Problem z sondą błąd P0135


HOODY100

Rekomendowane odpowiedzi

Witam sprawdziłem wszystkie wątki i nic nie znalazłem mam problem tego typu że pozmianie zaworów z waltek 34 na HANA wyskoczył Check engine po podpięciu pod VAG wyskoczył błąd P0135 co oznacza problem z grzałką sondy po wizycie u elektromechanika i zbadaniu tematu wychodzi że niby wszystko ok napięcie idzie normalnie i na sonde i na grzałkę po skasowaniu błędu po kilku kilometrach błąd wraca a wdodatku coraz więcej pali nie wiem czym to może być spowodowane prosze o pomoc i z góry dziękuje pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sonda wymieniona jak napisałeś zresztą sami to robiliśmy :kox: kolejny problem z połączeniem sie z elektroniką w samochodzie ale robota w toku :wallbash: pozdrawiam[br]Dopisany: 11 Styczeń 2012, 14:17_________________________________________________Witam ponownie niestety po podłączeniu kompa i przywróceniu ustawień fabrycznych sondy po wymianie i przejechaniu ok 60 km check pojawił się ponownie i ponownie błąd P 0135 grzałka sondy :wallbash: nie mam pojęcia o co chodzi napięcie na sonde jest 0.9 bezpieczniki całe nie mam pomysłu co się dzieje jeżeli ktoś może pomóc to z góry dziękuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tez mam ten błąd tez wymieniałem sondy aż dwie i dalej to samo napięcie dochodzi ,grzałka grzeje , albo komp padł ,wina wiruska albo brak kata

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja juz mam tak z dwa lata :) a nie talepie ci budą na jałowym

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego HOODY100 MK nie ma z tym nic wspólnego,skasuj błąd i jazda na benie i zobacz czy powraca ten błąd,jak sam pisałeś po zmianie zaworów z waltek 34 na HANA wyskoczył Check engine stawiam na złą regulację LPG.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja kiedys mialem problem z czujnikiem temperatury, kupilem cos na ebay i po wymianie dalej mialem wskazania na ok 75' celciusza nawet po godzinnej jezdzie. Wydalem kupe kasy na wymiane termostatu i to rowniez nie pomoglo. Kupilem czujnik u dealera w audi i problem zniknal. Pisze tu bo moze Twoja sonda tez jakies badziewie, czy kupiles u dealera audi..?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podepnę się do tematu, oto wykresik mojej lambdy, rozumiem, że czas na wymianę ?

33ygj6q.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej jakby ktos z kolegow ze sprawna sonda wrzucil taki wykres, wowczas mozna porownac oba odczyty...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyraźnie widać na wykresie, że napięcie w pewnych momentach jest równe zero. Już na samym początku logowania sie zawiesiła.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...