Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

HOODY100

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. Dokładnie 4 zatrzaski i wychodzi tylko z umiarem a jeżeli chodzi o ten brak prądu to dwa wyjścia wiem bo właśnie zakończyłem walkę z tym problemem u mnie było tak: brak prądu i nie świeciły przyciski czerwona lampka w drzwiach i nie działały szyby i lusterka oraz na fisie nie pojawiało się że drzwi są otwarte i nie zamykało i nie otwierało z centralnego tylko drzwi kierowcy zbadałem temat i padnięta centralka z silniczkiem od szyb w dzrzwiach kierowcy wymieniłem i teraz działa jak należy
  2. Witam ponowie temat bo w końcu rozebrałem drzwi i... kable ok. posprawdzane na kablach prąd jest a drzwi i szyby z lusterkiem nie działają na licznikach nie pokazuje czy otwarte czy zamknięte drzwi jeszcze podmienie centralkę w drzwiach jak to nie poradzi to juz nie wiem pzdr
  3. Witam jak już napisałem mam ten sam problem metodą prób i błędów doszedłem do wniosku że czeka mnie wymiana nagrzewnicy bo cała reszta jest wporządku więc po wymianie dam znać czy ok pozdrawiam
  4. Witam ja mam A4 B6 2.0 ALT i dokładnie to samo co kolega opisał mechanik kilku krotnie odpowietrzał rozrząd komplet wymieniony w sierpniu termostat 2 dni temu a na wolnych obrotach zimno a na wysokich grzeje brak pomysłów VAG nic nie wykazał
  5. Po tym wszystkim też do takiego wniosku powoli dochodzę
  6. Kolego krzysiekml lpg było regulowane kilku krotnie a check i błąd wyskakują nawet na benzynie
  7. Nie wszystko ok tylko ten błąd wyskakuje a poza tym jest ok mam tylko problemy z modułem komfortu jak jest zimno nie działa pare rzeczy jak się zagrzeje to działa wszystko być może to jest przyczyną sam już nie wiem
  8. Mam małe problemy z modułem komfortu być może to przyczyna ale sprawdze tego kata yć może to będzie przyczyną
  9. Sonda wymieniona jak napisałeś zresztą sami to robiliśmy kolejny problem z połączeniem sie z elektroniką w samochodzie ale robota w toku pozdrawiam[br]Dopisany: 11 Styczeń 2012, 14:17_________________________________________________Witam ponownie niestety po podłączeniu kompa i przywróceniu ustawień fabrycznych sondy po wymianie i przejechaniu ok 60 km check pojawił się ponownie i ponownie błąd P 0135 grzałka sondy nie mam pojęcia o co chodzi napięcie na sonde jest 0.9 bezpieczniki całe nie mam pomysłu co się dzieje jeżeli ktoś może pomóc to z góry dziękuje
  10. Witam ja miałem podobny problem ale z tą różnicą że to był błąd P0135 grzałka sondy i z tego co wiem to sama wymiana nic nieda trzeba kilka tysięcy km żeby sonda działała poprawnie po wymianie sondy na nową trzeba przywrócić ustawienia fabryczne i wtedy błąd skasować powinno być ok ja jestem na tym samym etapie więc jestem na bierząco pozdrawiam A nr ori sondy to 06B 906 265 taki jest u mnie
  11. Witam sprawdziłem wszystkie wątki i nic nie znalazłem mam problem tego typu że pozmianie zaworów z waltek 34 na HANA wyskoczył Check engine po podpięciu pod VAG wyskoczył błąd P0135 co oznacza problem z grzałką sondy po wizycie u elektromechanika i zbadaniu tematu wychodzi że niby wszystko ok napięcie idzie normalnie i na sonde i na grzałkę po skasowaniu błędu po kilku kilometrach błąd wraca a wdodatku coraz więcej pali nie wiem czym to może być spowodowane prosze o pomoc i z góry dziękuje pozdrawiam
  12. Witam tylko z drzwiami kierowcy ale u pasażera szyba nie działa tylko szyba reszta ok mam zamiar dziś wyciągnąć moduł może się uda [br]Dopisany: 11 Grudzień 2011, 13:52_________________________________________________Niestety a może stety to nie moduł zabawa będzie trwała dalej kolejne starcie to rozebranie drzwi drivera i dostanie się do kabli jeszcze szansa że to kable tak jak podałem w linku wyżej tyle że muszę w takiej temperaturze zagrzać auto żeby zatrzaski wytrzymały pzdr
  13. Witam mam podobny problem tylko że u mnie na zimno nie ma nic nie otwierają ani zamykają się drzwi a wdodatku nic nie chodzi i nie świeci tak jakby prąd nie dochodził jak auto trochę pojedzi i się zagrzeje zaczyna wszystko w drzwiach migać a po kilku minutach zaczyna działać ale jak tylko ostygnie problem wraca sprawdzałem wiązkę w gumie między karoserją a drzwiami i wszystko ok. w czym problem niewiem i niewiem czy zdejmować tapicerkę czy przyczyny szukać gdzie indziej dodam że bezpieczniki są ok wcześniej wciepłem linka z którego korzystałem przy sprawdzaniu kabelków w gumie
  14. http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=99021.0 :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:
  15. Witam wiem że na nowo temat leci ale mam podobny problem tylko że u mnie na zimno nie ma nic nie otwierają ani zamykają się drzwi a wdodatku nic nie chodzi i nie świeci tak jakby prąd nie dochodził jak auto trochę pojedzi i się zagrzeje zaczyna wszystko w drzwiach migać a po kilku minutach zaczyna działać ale jak tylko ostygnie problem wraca sprawdzałem wiązkę w gumie między karoserją a drzwiami i wszystko ok. w czym problem niewiem i niewiem czy zdejmować tapicerkę czy przyczyny szukać gdzie indziej dodam że bezpieczniki są ok

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.