Jump to content
IGNORED

Wyprawa do Włoch.

Recommended Posts

Witam.

Chciałbym zapytać czy ktoś z klubowiczów śmigał kiedykolwiek do Włoch na wakacje? Oczywiście jechałbym swoją furmanką. Prawdopodobnie mieszkanie miałbym darmo. Chcę wiedzieć czy za 3tys € da się tam porządnie zaszaleć i przez jaki okres czasu.

Wszystko zależy gdzie pojedziesz i w jaki rejon :) Jeżeli mieszkał byś za darmo to za 3 tyśki jest szansa się zabawić :good:

Południe Włoch, dokładniej to Napoli. Mieszkanie raczej na 100% bym miał za darmochę i wyżywienie też. :)

Jedziesz do kogos z rodziny ? :naughty: Wiem że okolice KBR własnie duzo ludzi z tamtad smiga do Wloch lub Niemcowni. A tak za 3k € hmm na miesiac powinno starczyc skoro jedzenie za free i mieszkanie. Ale moim zdaniem za taka $ mozna jechac gdzie indziej i zobaczyc wiecej ;) wkoncu kasa jest po to by ja wydawac

Do znajomych. Miejsce jedynie to i inne nie wchodzi w grę. :)

Połowa mojej miejscowości jest poza granicami kraju.

Wszystko zależy, co rozumiesz pod pojęciem "porządnie zaszaleć"?

Jeden za te 3 tysie będzie się świetnie bawił przez miesiąc, z kolei drugiemu starczy to na 3 dni ;)

Południe Włoch jest biedniejsze więc powinieneś za 3k euro trochę się pobawić :naughty:

Za 3k ojro samemu? To masz miesiac imprezowania i 2tyg dochodzenia do siebie :decayed: Nie zapomnij zabrac polskiej wodki :good: A jak juz dojdziesz do siebie, to pojedziecie calabrie zobaczyc ;) Generalnie na pd wloch ludzie nie zarabiaja zbyt kolorowo, zycie nie jest wcale drozsze niz pl, wiec wybraz sobie zemialbys za 12k pln imprezowac w warszawce ;) Pzdr