Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] podłączenie radia


Rekomendowane odpowiedzi

witam wszystkich skoro już wolno mi pisać nowe tematy więc to robie a mianowicie mam taki problemik:

mam w moim audi radio JVC i po wyjęciu kluczyka ze stacyjki kasuje mi sie wszystko tzn ustawienie equalizera, ostatnio słychana piosenka czy stacja radiowa o dziwo pamięta te zaprogramowane. i nie wiem czemu no ale to nie ja robiłem to przy oryginalnym radiu audi była taka mała kostka i została odcięta i nie wiem ale może to jest przyczyna ale w sumie to się nie znam ale nie grają tylne głośniki a tylne głośniki są oryginalne NOKII i jeden z nich jest większą kostka podłączony ze sporą ilością kabli. Chciałbym sie dowiedzieć czy jest jakaś możliwość zasilenia radia bez konieczności przekręcania kluczyka, no i co zrobić z tyłem bo chcę inne głośniki tak włożyć. pozdrawiam i z góry dzięki za pomoc :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to że kasuje ci się wszystko wynika z tego że nie masz podłączonego stałego + musi być to się nazywa potrzymanie pamięci więc musisz podłączyć ten plus

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żółty i czerwony kabel z kostki iso złączasz i dajesz do zasilania radia

Było na forum nie raz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak masz nie ori radio to i tak oryginalna kostka Ci nie spasuje. Radzę Ci puść nowe kable prosto od radia do głośników pomijając ich wzmacniacz bo jest on dupnej jakości tak jak i kable. Ostatecznie możesz znaleźć kable odpowiedzialne za sygnał w ori wiązce. Z tego co mi wiadomo idzie do głośników 5 kabli 2 są od sygnału a 3 od zasilania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylne glosniki nie dzialaja poniewaz w tylnych glosnikach jest wzmacniacz, zeby nie bawic sie w ciagniecie kabli to mozna to zrobic w duzo prostszy sposob kupujac kostke do sterowania tym wzmacniaczem (50zl) wszystko elegancko pasuje ISO. polecam taka opcje bo jest szybka i prosta :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za tyle to kupi nowe grube kable a nie będzie podłącze stare 10letnie kable i w dodatku cienkie. Jaki jest sens..

Ale jak wolicie przecież nie widać różnicy na oko :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...