Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 AWX] Wymiana lamp tylnych


rafalek0415

Rekomendowane odpowiedzi

witajcie panowie mam audi a4 z 2004 roku zakupiłem do niej takie lampy http://moto.allegro.pl/lampy-tylne-audi-a4-b6-sedan-diodowe-led-dymione-i2017677840.html lecz niestety po zalozenie nie działaja dlaczego ? prosze o pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podpiąłeś kostki :polew: a tak na poważnie jeśli wszystko dobrze podpiąłeś to musi działać. W grę wchodzi uszkodzenie fabryczne albo błąd w podłączeniu. Innego wyjścia nie ma. Ps obie lampy nie działają? stop? pozycja? kierunek? wsteczny?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie odpowiedziałeś na pytanie czy nic w lampie nie działa? żadne światło nawet te co są na żarówkach ? Jeśli nic nie ma w obu lampach to ewidentnie źle podpięta kostka. Załóż stare lampy i sprawdź czy działają może być też opcja ze te nowe lampy spaliły ci bezpiecznik (mało prawdopodobne).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

możliwość jest też taka że trzeba będzie kostkę przepinować i może ruszą

kumpel do B5 kupował ledy i było to samo. u mnie do B6 pasowały P&P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale ja tez mam b6 [br]Dopisany: 05 Styczeń 2012, 10:05_________________________________________________a do sie jakos je sprawdzic w domu pod jakims zasilaczem [br]Dopisany: 05 Styczeń 2012, 10:05_________________________________________________czy swieca chociasz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podepnij do innego auta-jak nie działają-odsyłaj, a jak nie odpisuje-zgłaszaj sprawę do Allegro :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale to tez musi byc pewnie audi a4 b6 bo inaczej kostki nie beda pasowac

no to raczej oczywiste :gwizdanie:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja u siebie w b7 przepiąłem lampy i wszystkie ładnie chodzą. Co do tych lamp to nie wydaje mi się żeby piny było trzeba zamienić. Kolega pisał że kostka ciężko wchodzi czyli piny nie stykają i lampa nie świeci. Lampy można sprawdzić podpinając na krótko np kierunkowskaz + do + - do - tylko nie zrób zwarcia bo wtedy z reklamacji nici.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

100_4690.jpg

[br]Dopisany: 05 Styczeń 2012, 15:46_________________________________________________panowie dzieki za pomoc szpilki były troszke krzywe troszke kostke przyszlifowałem szpilki wyprostowałem i jest git jeszcze raz dziekuje za pomoc wstawiam foto jak wyglada [br]Dopisany: 05 Styczeń 2012, 15:48_________________________________________________ok zamekam temat lampy zrobione dzieki za pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

za długo się nie pocieszysz, bo będą parowały, moich dwóch znajomych ma i co ich widzę załamani.

Gdyby Hella to robiła to bym kupił

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oby, tego życzę, napisz coś za kilka dni.

Ja też o nich myślę , tylko nie dymionych, ale podobne ma sąsiad - tragedia DEPO.

dwie diody już martwe i wieczna para

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak cos to dam znac za kilka dni

---------- Post dopisany 14-12-2012 at 21:47 ---------- Poprzedni post napisany 06-01-2012 at 10:08 ----------

do tej pory lampy działaja i nie paruja :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...