Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AFN] Moja A4 1.9 TDI....moje sreberko

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

:hi: Oto moja A4 1.9 TDI 110 KM...jestem jej posiadaczem od miesiaca.

Zbieram sie troche do zamieszczenia jej tu i w koncu sie udalo :)

A więc tak autko jest w bardzo dobrym stanie został wymieniony rozrząd, olej, filtry, klocki hamulcowe, wszystkie płyny, narazie jeździ bez zarzutu na drodze jest pewne i nie zawodzi:)

A jeśli chodzi o jakieś modyfikacje to tak:

- diodowe lampy tylnie (z przodu myślę o poliftowych)

- felgi 15"

- opony Goodride 195

Wyposażenie takie delikatne:

- sprotowe zawieszenie 1BE

- wspomaganie

- Klimatronic

- podgrzewane d*py

- 4 poduchy

- 2x el. szyby i lusterka

- komputer pokładowy

- centralny zamek

- system audio 6 glosników i radio pioniera(ale kaseciak)

- radyjko CB

A jeśli chodzi o zmiany to sie zobaczy ale to w przyszłosci :)

I to chyba na tyle z gory sorry za jakos zdjec ale byly robione telefone w najbliższym czasie postaram sie wrzucic lepszej jakosci....

Czekam na komentarze i jakies rady jak by tu upiekszyc moja A4 :)

4a0793ccfc0fea29med.jpg

2182670a2dd1fef1med.jpg

78eb56832033c2f3med.jpg

d82670d50a655d2cmed.jpg

A jeśli chodzi o zdjęcia wnętrza to nie bawem też dorzuce....

Opublikowano

Ladne te tylne lampki.. :th: (ale i tak widzialem ladniejsze) :kox:

Zmieniaj przednie lampki koniecznie na ori polifty, ladna fela, moze sciema i wymaluj dokladki pod kolor i bedzie bardzo ladnie.. :th:

(na 1 focie nie wymazales blaszek) :th:

Opublikowano

zmiana przednich lamp na soczewki poliftowe dużo da, uzbieraj kaski i zawirusuj auto, da Ci to ok 130-140 ps

Opublikowano
  • Autor

a ile potrzeba tej kaski na zwirusowanie bryki....i co to dokladnie jest ??

Opublikowano

Zawirusowanie to chipowanie samochodu. cena ok 1200zl a u rogala bylo klubowe wirusowanie za 900zl warto sie zastanowic na wiruskiem bo warto podobno. Sam sie zastanawiam :)

Opublikowano

Cześć,

osobiście jestem zwolennikiem samochodów z delikatnymi przeróbkami. W twoim wypadku zamontował bym w pierwszej kolejności alu 17" i ją obniżył. Następnie obowiązkowo xenonki.

Generalnie auto już fajnie wygląda :th:

Opublikowano

z tego co wiem w poznaniu i we wroclawiu mozna wsadzic wirusa za jakies 600zl chyba... kolega wsadzal do VW....

ladna seria:)

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

W twoim wypadku zamontował bym w pierwszej kolejności alu 17" i ją obniżył.

Kolego ona jest tak obnizona z przodu ze miska olejowa ma ok 8-10 cm do ziemi :P[br]Dopisany: 31 Marzec 2008, 18:32 _________________________________________________chodzi mi o przyciemnienie szyb czy bedzie dobrze wygladal i czy mozna wszystkie przyciemnic :)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.