Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 AVF] Avant EbonyPearl quattro Schwarzer Himmel SolarDach ;)

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

No w końcu. Nie wyobrażam sobie teraz przejść na zwykłego RNS-E. Tylko kamera bardziej kuleje bo jest większa rozdzielczość ekranu.

Opublikowano
widzialem ostatnio bryczke srodek jest miazga w stanie idealnym:slina:

Thx

Szybka akcja pod blokiem i wpadl PL do LED :)

http://img.tapatalk.com/d/13/05/17/u8ebudep.jpg

Wysłane z mojego MT11i

ach ten ledzik :jerk::jerk:

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Artur składaj w końcu przód bo z grilem jest już :thumbup1::shock3:

kurna dziś dopiero go luknołem:wink:

Opublikowano
  • Autor
Artur składaj w końcu przód bo z grilem jest już :thumbup1::shock3:

kurna dziś dopiero go luknołem:wink:

:naughty:

Najpierw muszę mechanikę ogarnąć. Uszczelnienia wtysków, paski altka i klimy, napinacze, filtry, olej w skrzyni i moście, chyba dwumasa też już też odzywa. Nazbierało się tego, ale w sumie nie licząc uszkodzonego sprzęgła klimy od 1,5 roku nie włożyłem w to auto ani złotówki pod względem mechaniki :whistling:

Opublikowano
Artur składaj w końcu przód bo z grilem jest już :thumbup1::shock3:

kurna dziś dopiero go luknołem:wink:

:naughty:

Najpierw muszę mechanikę ogarnąć. Uszczelnienia wtysków, paski altka i klimy, napinacze, filtry, olej w skrzyni i moście, chyba dwumasa też już też odzywa. Nazbierało się tego, ale w sumie nie licząc uszkodzonego sprzęgła klimy od 1,5 roku nie włożyłem w to auto ani złotówki pod względem mechaniki :whistling:

zapuściłeś się :grin:

Opublikowano

TURZOL jak cos to wiesz do kogo o komplecik :wink:

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Dzisiaj znalazłem godzinę czasu i skompletowałem w aso potrzebną wtyczke i piny do odpalenia solara. W koncu idą upały i trzeba się zabezpieczyć :wink:

vM0Pd4X.jpg

Odpalenie funkcji solardachu to uzupełnienie wtyczki dmuchawy o jeden pin i podpięcie do punktu masy. Potem kodowanie klimatronica pod solar i voila solardach działa :decayed:

Opublikowano
  • Autor
:thumbup1:

Na poczatku po podpieciu byl zonk bo zamknalem auto i dach i czekalem az klimatronic sie wlaczy..ale nie odpalil sie. Potem sprawdzenie instalki i kodowania i postanowilem zamknac sie w aucie stojacym na sloncu i z nadmuchow dmuchnelo i dmucha do teraz :)

Wysłane z mojego MT11i

Opublikowano
  • Autor
Masz to małe sterownie w tunelu ?

Tak mam

Wysłane z mojego MT11i

Opublikowano
  • Autor
To mozesz programować wentylacje :wink:

Sie wie Grzesiu :wink: Miałem zaprogramowane jak nie było jeszcze solara u mnie, teraz nie trzeba nic robić bo przewietrza automatycznie :wink:

Przy okazji początek prac serwisowych. Na pierwszy ogień wymieniony został totalnie cały osprzęt układu napędu pasków.

h9sOEj6l.jpg

W następnej kolejności czekają do wymiany poduchy zawieszenia silnika, skrzyni, dyfra.

Opublikowano
To mozesz programować wentylacje :wink:

o jakim programowaniu gadacie :grin:

Opublikowano
  • Autor
To mozesz programować wentylacje :wink:

o jakim programowaniu gadacie :grin:

kanał 6 adaptacji klimatronica kodujesz na 1 i uaktywniasz

attachment.php?attachmentid=53338&d=1275589726&stc=1

Opublikowano

az sobie jutro to ustawię ale przy solarze nie trzaba bo cały czsaś śmiga :decayed:

Opublikowano

wszystko cacy wygłaskane ale ja nadal nie dostałem odpowiedzi na moje PW :whistling::whistling:

Opublikowano

Jak mam zwykły licznik i nie mam tej funkcji MENU to nie odpalę tego?

Opublikowano

Nie :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.