Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 AVF] Avant EbonyPearl quattro Schwarzer Himmel SolarDach ;)


turzol

Rekomendowane odpowiedzi

Małe knefle pasują prawie p&p.

Prawie , bo kształtem są jak stare, ale płytka z elektroniką jest inaczej obudowana przez co jest niższy niż seria z B6/B7.

Po prawej nowy

http://i.imgur.com/kQcMu4Vl.jpg

Trzeba zrobić mały myk i wejdą idalnie ;) Zrobie manuala w weekend. Metoda jest praktycznie bezinwazyjna.

To są te 4F0 ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak 4F0

---------- Post dopisany 15-11-2013 at 19:55 ---------- Poprzedni post napisany 31-10-2013 at 08:51 ----------

soczewki B8 on board, poprawa świecenia względem nowych soczewek bix z B6 jest znaczna

Dodatkowo nowe żarniki 4850K Philips Xenstart 2012.

Miały być Osram CBI 5000K, ale trafiałem raz po raz na podróbki także tym razem dałem szanse Philipsom, tym razem 100% ori

truEumV.jpg

A tak to wygląda na białej ścianie, lampy jeszcze do lekkiej regulacji wysokości a poza tym żarnik nie osiągnął jeszcze optymalnej barwy

DybD9vU.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a dobrze wyregulowane z długimi, h7 ?

Tak, wypoziomowane są bardzo dobrze. Tutaj podziękowania dla HiRide, który ogarnął temat perfekt

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzie trafiłeś na podróbki osram CBI? Ja dziś kupiłem takie osramy i trochę się zmartwiłem. Jak poznałeś, że to podróby?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzie trafiłeś na podróbki osram CBI? Ja dziś kupiłem takie osramy i trochę się zmartwiłem. Jak poznałeś, że to podróby?

Test magnesem najprostszy, poza tym kod QR i nr seryjny na obu przypadkowych żarnikach musi się różnić. Po zdjęciu metalowej obudowy kod QR i nr seryjny MUSI być wybity na bocznej ściance . Są jeszcze różnice w wykonaniu elementów w samej bańce żarnika itp . itd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupowałeś na allegro? Ja kupiłem od dystrybutora Osram(był na liście dystrybutorów na stronie Osrama ) Ja mam D2S więc nie sprawdzę kodów, mam nadzieję że trafiłem na oryginały

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

D2S czyli masz inna przetwornice która nie jest tak podatna na podróbki. Wiec nie masz czym się przejmować.

To jedno, ale drugi aspekt jest taki, że taki podrobiony żarnik po prostu świeci źle.

Miałem chinole w aucie (o czym nie wiedziałem), w ciągu roku jeden się spalił.

Pożyczyłem kilku letnie oryginały Osrama D1S i różnica w ilości oddawanego światła, formowania jego wiązki jest gigantyczna w stosunku do podróbek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po przeczytaniu całego wątku musze przyznać ze auto petarda :wink:

Widze ze na Ślasku jest pare naprawde ładnych i zadbanych wozideł m.in.Twoja czy kolegi Pajda

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po przeczytaniu całego wątku musze przyznać ze auto petarda :wink:

Widze ze na Ślasku jest pare naprawde ładnych i zadbanych wozideł m.in.Twoja czy kolegi Pajda

Pozdrawiam.

no kurcze - spróbowałbyś myśleć inaczej :)

turzol daje radę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trup i lup. Turzol powinieneś go sprzedać jak najszybciej-ja chętnie kupię :kox:

Trup póki co ...wytarty mam wałek na krzywkach i do roboty górę. A taki niby PD 1.9 niezniszczalny :facepalm:

Pewnie wina tego że auto na LL jeździło w niemcowni

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...