Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B7 BRE] Mokra pompa wspomagania

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Panowie jak w temacie,wczoraj wieczorem zwróciłem uwagę na tą pompę ,jest cała mokra.Dolewałem płynu dwa dni temu bo przejechałem ponad 1000 kilometrów i gdy rano odpaliłem było słychać ją ,diagnoza była taka że niski stan płynu---trafna.Wczoraj natomiast gdy jechałem do sklepu cofałem auto i zwróciłem uwagę na mały wyciek pod samochodem,był po środku tak jak jest pompa pod alternatorem.Jaka może być przyczyna tego nagłego wycieku?Korek jest szczelny przy zbiorniczku wyrównawczym,wężyk który idzie do pompy od zbiorniczka też nie ma oznak pęknięcia lub luzu na złączach,gdzie jeszcze zwrócić uwagę? ;(

Opublikowano

na kanal zdejmij oslone i bedziesz widzial jesli przewody nie sa mokre od zbiorniczka

Opublikowano
  • Autor

DSCF3126.jpg prawdopodobnie mam wyciek z tego węża,ale na złączu gdzie przechodzi w mniejszy przewód jutro postaram się delikatnie przesunąć tą gumę i zobaczę na złączu może tam jest przyczyna,może luz?

DSCF3127.jpg

czy ktoś z kolegów wymieniał ten wąż

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

w golfie mk4 byl podobny problem i w tym miejscu zalozylismy obejme zaciskowa sa rozne rodzaje :hi:

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • Autor

Przyczyna ubywającego płynu i mokrej pompy rozwiązana,powodem było pęknięcie na łączeniu po środku węża.Dziwna konstrukcja inżynierów z Niemiec,jak dla mnie to dosłownie partaczenia roboty i osłabianie prestiżu marki ,czyżby mieli kreta???????Załączam fotkę na której jest strzałka pokazuje ona miejsce w którym jest łączenie metalowe i tam według wszystkich prawideł pod gumą dostaje się wilgoć i zbiegiem czasu pierścień ulega korozji i powoduje rozszczelnienie układu.

DSCF3127.jpg

Znajomy mechanik który wymieniał mi to zostawił ten wąż by pokazać mi ten cud niemieckiego myślenia,przecież można w najzwyklejszy sposób na świecie zamontować końcówki na pompę i maglownicę i po sprawie,po co łączyć wąż po środku?No chyba że mają podpisane umowy np. z Rumunią i z odpadów jakiegoś węża jest montowany z dwóch kawałków.Przypomnę tylko że taki waż kosztuje ponad 760 zł,za co pytam?Pozdrowionka

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.