Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Jeździł ktoś na oponach marki Regal


Gość sector

Zdecydowałbyś się na opony za 135zł  

  1. 1. Zdecydowałbyś się na opony za 135zł



Rekomendowane odpowiedzi

Czy cena tych opon jest taka jak w ankiecie???Jesli tak to na tym forum raczej nie znajdziesz kogoś kto by na tym jeździł :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cena jest taka !!

ale lepsze nowe takie z gwarancją - niż stare używane kupione na giełdzie .

Posiadają certyfikaty - są na licencji Dunlop - dlaczego się sugerować ceną -

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cena jest taka !!

ale lepsze nowe takie z gwarancją - niż stare używane kupione na giełdzie .

Posiadają certyfikaty - są na licencji Dunlop - dlaczego się sugerować ceną -

ta cena mówi o jakości stary ... wole 4 mm Dunlop, GoodYear, Michelin - niz NOFKI 8 mm REGAL !!! :decayed:

nie - nie żartuje ... kup syf a zobaczysz na drodze. to proste ... marka gumy jest wbrew pozorom ważna

osobiście nigdy nie używałem opon za mniej niż 300-400 PLN za sztukę ale to nie jest miarodajne ...

za tyle za ile są te opony na opony.com nie kupisz opony która po 1-sze - wygląda + 2-gie - trzyma się drogi jak należy powyżej pewnej prędkości - po 3-cie - która ma aquaplaning tak dobrze dopracowany, ze na mokrej nawierzchni możesz olać ABS

krótko - kup te opony :thumbdown: a wrócisz tu z opiniami jakich pewnie wszyscy spodziewać się możemy :polew:

pozdro, kr@mi :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znalazłem gdzieś testy opon Regal- i średnią miały calkiem niezłą - ba nawet b.dobrą .

Dlaczego zaraz się sugerować ceną?

Najlepiej jakby wypowiedział się ktoś kto ma taki wynalazek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej jakby wypowiedział się ktoś kto ma taki wynalazek.

no to szukaj takiego ... ale na tym forum stawiam flaszkę że nie znajdziesz :polew:

a swoją drogą ... to ciekawe zjawisko ... kupił A4 i nie stać go na porządne gumy ... hm ... tego jeszcze nie widziałem :mysli:

poza tym ... pytanie brzmi - widziałeś kiedyś A4 na oponach REGAL rodem z TESCO / KAUFLAND ???

sorry za ironiczność stary ale ... :polew: na maxa ...[br]Dopisany: 27 Marzec 2008, 10:40 _________________________________________________zobacz tutaj dlaczego np.: taki łoś jak ja trzyma się jednej gumy:

http://www.opony.com.pl/testy/index_testy1.asp?i_rodzaj=10&rodzaj_pojazdu=osobowe&producent=Goodyear&i_producent=&model=EAGLE%20F1%20GSD3&ilosc=208&pora_roku=letnie

poszukaj tu testów twoich REGAL'i ... znalazłeś ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Posiadają certyfikaty - są na licencji Dunlop - dlaczego się sugerować ceną -

Daj sobie spokój... co tanie to drogie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Posiadają certyfikaty - są na licencji Dunlop - dlaczego się sugerować ceną -

Daj sobie spokój... co tanie to drogie.

w rzeczy samej :kox:

szkoda kasy i zachodu

do furki kturom masz (zrobilem błond?) conajmniej Barum :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do furki kturom masz (zrobilem błond?) conajmniej Barum :decayed:

...nawet dwa :shocked::polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego Dębica jest wlasnością Goodyera i teraz pytanie czy brałbys do swojego auta dębice passio czy goodyera f1? Chyba odpowiedz jasna więc tak samo jest z tymi co pokazałeś, lepiej dołóz troche kasy i kup lepsze którę będą się napewno lepiej spisywać, będą cichsze i wytrzymalsze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego Dębica jest wlasnością Goodyera i teraz pytanie czy brałbys do swojego auta dębice passio czy goodyera f1? Chyba odpowiedz jasna więc tak samo jest z tymi co pokazałeś, lepiej dołóz troche kasy i kup lepsze którę będą się napewno lepiej spisywać, będą cichsze i wytrzymalsze.

cytat za opony.com ze strony:

http://www.opony.com/opony/58099_regal_premium_comfort.html

Regal PREMIUM COMFORT 225/55R16 95 W

data produkcji: 1807*

kraj produkcji: RPA

ktoś ma ochotę kupić gumę coto w RPA ją robią ? jasne że lepiej niż CHINY jak od 2006 dzieje się w stajni GoodYear'a ... tyle, że nie musisz mieć GoodYear'a z Chin - można też kupić te robione dalej w Niemcowni (ja takie właśnie kupuje).

wydaje mi się że Mod może zamykać ... nie ma co się rozwodzić ... zrobisz jak uważasz, ale jak masz 600 PLN na 4 opony to lepiej wydaj je na 2 x dobra guma niż 4 x syf+kiła+mogiła :kox:

EOT :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odpowiedzi - pojechaliście po tym REGAL-e ostro .

[br]Dopisany: 27 Marzec 2008, 15:18 _________________________________________________ kramer --- znalazłem opinie o oponach Regal

ktoś do bm-ki nawet założył

http://opony.money.pl/testy_opon/testy.asp?producent=Regal&model=SPORT%20COMFORT&rodzaj_pojazdu=osobowe&pora_roku=letnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odpowiedzi - pojechaliście po tym REGAL-e ostro .

[br]Dopisany: 27 Marzec 2008, 15:18 _________________________________________________ kramer --- znalazłem opinie o oponach Regal

ktoś do bm-ki nawet założył

http://opony.money.pl/testy_opon/testy.asp?producent=Regal&model=SPORT%20COMFORT&rodzaj_pojazdu=osobowe&pora_roku=letnie

hehe ... i może masz tam "rzetelne" opinie o oponie? No dobrze ... tak jak pisałem - EOT - sprawa jest prosta. Stać Cię na "wątpliwe" bezpieczeństwo i komfort jazdy - kupuj śmiało :naughty:

ale jeśli chcesz mieć A4 z porządną gumą, spokojnie wozić innych ludzi i czuć się bezpiecznie na mokrym i w kiepawych warunkach pogodywoch przy założeniu że kupujesz gume nie na "jeden sezon" - kup coś bardziej "renomowanego" - to ze opona kosztować będzie nie 130-150 PLN a 250-400 PLN nie znaczy, że od razu musisz kupić całe 4. Powoli zmień gumy a na lepsze, niż REGAL x 4 od razu. Moja prywatna rada stary: GUMA rzecz WAŻNA bo czasem ŻYCIE DAJE - CZASEM ZABIERA :decayed:

(czy to DUREX czy PIRELLI poślizg "ma znaczenie")

:hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wy tu chcecie regal kupywac chlopaki? No niespodziewalem sie , moge wam zrobic promocje klubowa :polew:

a tak serio to w podobnej cenie co regal to mozna juz kupiuc naprawde cos firmowego , bo mysle ze 10zl roznicy na oponie w ta czy w tamta nikomu by nie zrobilo roznicy , a mozna juz na fuldzie lub Kumho jezdzic.

Ale trzeba tez pamietac ze mozna kupic tez tansze opony od regal , ale niestety lub stety zaden klubowicz nie chce potestowac. Tez jestem zdania ze dobre opony = bezpieczenstwo, a bezpieczenstwo stoi u mnie na pierwszym miejscu zaraz po chipowaniu u rogala :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po tyle to chodza Conti 195/65/R15.. :polew: :polew:

niezaprzeczalnie wysoką jakość produktów marki Regal

Wazny jest punkt odniesienia.. :naughty: (co do czego)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego Dębica jest wlasnością Goodyera i teraz pytanie czy brałbys do swojego auta dębice passio czy goodyera f1? Chyba odpowiedz jasna więc tak samo jest z tymi co pokazałeś, lepiej dołóz troche kasy i kup lepsze którę będą się napewno lepiej spisywać, będą cichsze i wytrzymalsze.

cytat za opony.com ze strony:

http://www.opony.com/opony/58099_regal_premium_comfort.html

Regal PREMIUM COMFORT 225/55R16 95 W

data produkcji: 1807*

kraj produkcji: RPA

ktoś ma ochotę kupić gumę coto w RPA ją robią ? jasne że lepiej niż CHINY jak od 2006 dzieje się w stajni GoodYear'a ... tyle, że nie musisz mieć GoodYear'a z Chin - można też kupić te robione dalej w Niemcowni (ja takie właśnie kupuje).

wydaje mi się że Mod może zamykać ... nie ma co się rozwodzić ... zrobisz jak uważasz, ale jak masz 600 PLN na 4 opony to lepiej wydaj je na 2 x dobra guma niż 4 x syf+kiła+mogiła :kox:

EOT :hi:

Napewno to pomyłka przy pisaniu z datą produkcji (heh nie kupiłbym opony co ma 200 lat, chociaż na tamte czasy to pewnie był to rarytas :decayed:), a tak na poważnie jeśli chodzi o gumy na lato racja lepiej wydać więcej i nie mieć później problemów przy większych prędkościach, w końcu chodzi o bezpieczeństwo, a co do zimy to w poprzedniej furce miałem opony firmy TIGAR ( robione na licencji MICHELIN ) przyznam że były bardzo dobre jak na swoją cenę, z resztą często się okazuje że na jazdę po ośnieżonych drogach najlepsze są "polskie kartofle".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Kiedyś jeżdziłem na tanich oponach, podobno tanich i dobrych były to Debica Vivo i Passio. Ale wtedy jeżdziłem Ładą Samarą

(Piekny wózek z czasów młodości). Zdazało sie wtedy że potrafiła wystrzelić. Tak jak mi to mówił wtedy sprzedawca 3 lata albo 50 tysiecy Max i to sie sprawdzało. Teraz napewno technologia poszła do przodu i te oponki "tanie i dobre" napewno sie polepszyły.

Ale teraz sie przezuciłem na Yokohama Cdrive i Fulda Carat progresso w rozmiarze 195 na 65 na 15. Są to dobre oponki ale nie ciche.

Wkońcu to jest cena około 270 zł a najmilej wspominam Pirelli P6000 cichutkie ale cena już troszke wyższa miałem je tylko przez to że były na aucie przy zakupie.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem jednak 2-szt Regala i poszły na przód (tył mam dobry) - w servisie dziwowali co to za firma -

ale bieżnik wygląda nieźle - dzisiaj robiłem pierwszą jazde .( trochę padał deszcz)

1- niesą głośnie

2-droga hamowania bez zmian

W poniedzialek pogrzeje na Niemieckich autobanach to zobacze co z nich zostanie jak przyjade do kraju.

Jak wytrzymią jeden sezon to będzie oki.

niedawno wymieniłem :

rozrząd kpl -zawieszenie kpl.-tarcze i klocki przód (tył w 07r)-pasek mikro plus rolka - sprzęgło -synchronizator

2 i 4 biegu - czujnik poziomu paliwa - pompa centralnego - świece kpl - tuleje metalowo-gumowe tył -

o oleju filtrach i jeszcze kilku elementach nie wspomne -

mialem trochę wydatków i dlatego te gumy takie liche.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sector jak wrocisz to zdaj relacje jak oponki sie sprawowaly

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grzeje całą drogę conamniej 140-do 160 - tak więc dostaną po d....e

a tu link -gdzie kupiłem te wynalazki

http://www.baloon.pl/

Jak wróce to zmierze bieżnik i dam znać .

Auto mam naładowane materiałami budowlanymi ,musze jeszcze sprawdzić ciśnienie w oponach .

[br]Dopisany: 29 Marzec 2008, 19:15 _________________________________________________Witam - wróciłem z trasy na wynalazkach zrobiłem ok 2tyś km - gumy wyglądają bez zmian .

Trasy trzymają się dobrze - przy 160 km mogło by być ciszej - ale za cene 135zeta - narazie niejest źle :>

Chwilami grzałem ze 180 za Audi B7 - ale powąchałem tylko dym jak Kubica za Ferrari.

Napewno coś więcej powiem jak zrobie 20tyś na gumach o ile jeszcze się będą nadawać do jazdy.

W ankiecie 90 % za nie :thumbdown: - niespodziewalem się takiego wyniku :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...