Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL] Opadajacy daszek, mrugajace "auto", antena


cyberpiotr

Rekomendowane odpowiedzi

witam! no i przyszedl czas na prosbe o porade/pomoc:)

od razu zaznacze: szukalem:) ale albo nie dziala mi wyszukiwarka albo tutaj popostu o takich pierdolach nie rozmawiacie:)

sprawy mam trzy:

1. opada mi daszek przeciwsloneczny... jest tam taki dings:) ktory sie wysuwa i dociska zarazem bolec z daszku, no i chyba on nie dziala jak powinien. wyrobil sie? probowalem juz owijac czyms ten bolec daszku zeby zwiekszyc jego srednice ale to nic nie dalo. owiniecie tasme dwustronna tez nie pomoglo... no wiec Was Szanowni Uzytkownicy A4 pytam: co proponujecie z tym zrobic? spotkal sie juz ktos z czyms takim? (no watpie zeby tylko mnie to spotkalo:) ) Dziwne jest tez to ze przebieg mojego nowego starego nabytku to ledwie 154 tys i raczej orginalny przebieg bo to krajowka serwisowana w aso i jeden poprzedni wlasciciel (wiem wiem ze tez to mozna oszukac ale stan samochodu, wnetrza wlasnie przemawia jednak za orginalem ) a tu taka prosta sprawa jak daszek opada i do tego w takiej super marce jak audi:)

2. mam wersje z przelacznikiem swiatel wyposazonym w funkcje "auto". po przelaczeniu na nia dioda zmienia kolor z czerwonego na zolty. prawda??? (sorki ale nigdzie w instrukcji slowa o tym nie ma) no i teraz tak: dioda ta czasem mi mruga a czasem swieci, po wylaczeniu zaplonu rowniez. i teraz pytanko: wskazuje to jakas awarie? czy poprostu szlag trafia podswietlenie tego? no gdyby to nie byla dioda tylko zaroweczka podswietlajaca to jest taka mozliwosc (no bo gdyby to byla dioda to szlag by ja trafil i juz a nie moglo by byc mrugania)

3.tez nie umiem tego znalezc: a nie chce jeszcze rozkrecac tego mojego trupka kupionego ledwie pare dni temu. ANTENA. mam taka hmmm mala krotka na koncu dachu:) ze tak to nazwie bez "bata":) poprzedni wlascicel zostawil mi zestaw glosnomowiacy NOKIA 616. wszystko dziala super poza jedna sprawa: zasiegu: no raz dziala raz nie. normalnie uzywajac aparatu telefonicznego jest a podpinajac pod zestaw bywa:) taki zestaw mozna podpiac jak juz wyszukalem albo pod antena dokupiona do zestawu albo pod orginalna antena samochodu jesli taka opcje poasiada autko. czy audi posiada taka opcje? czy macie podpiete zestawy glosnomowiace pod to i zasieg jest super? no na logike powinien byc duzo lepszy niz w telefonie umieszczonym w aucie?

ok to narazie tyle bo chce zobaczyc czy to forum wogole bangla:)

pozdro dla wszystkich ktorym sie chcialo czytac:) a dla tych ktorzy moga cos podpowiedziec Dzieki:)

Piotr

ps. sorki za brak interpunkcji czasem, za brak polskich znakow, za bledy jesli sa:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do daszku to w B6/B7 idzie dokupić w ASO ten zaczep. Ja miałem ułamany i wymieniłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...