Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Bukowina Tatrzańska 2012 - POGADUSZKI !!!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Już prawie 160 osób :kox:

ja czekam do ostatniej chwili :polew:

  • Odpowiedzi 2,2 tys.
  • Wyświetleń 90,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Już prawie 160 osób :kox:

ja czekam do ostatniej chwili :polew:

potem już zapomnij :naughty:

Opublikowano

Już prawie 160 osób :kox:

ja czekam do ostatniej chwili :polew:

potem już zapomnij :naughty:

spoko :naughty: przed 200 zdarzę :gwizdanie:

Opublikowano

Już prawie 160 osób :kox:

ja czekam do ostatniej chwili :polew:

potem już zapomnij :naughty:

spoko :naughty: przed 200 zdarzę :gwizdanie:

gwarantuję Ci , że nie :decayed::tongue4:

Opublikowano

Już prawie 160 osób :kox:

ja czekam do ostatniej chwili :polew:

potem już zapomnij :naughty:

spoko :naughty: przed 200 zdarzę :gwizdanie:

gwarantuję Ci , że nie :decayed::tongue4:

:polew: :polew: to jak nie to was w niedziele nawiedze.daleko nie mam. :gwizdanie:

Opublikowano

Już prawie 160 osób :kox:

ja czekam do ostatniej chwili :polew:

potem już zapomnij :naughty:

spoko :naughty: przed 200 zdarzę :gwizdanie:

gwarantuję Ci , że nie :decayed::tongue4:

:polew: :polew: to jak nie to was w niedziele nawiedze.daleko nie mam. :gwizdanie:

:polew: zapisuj się i tyle :cool1:

Opublikowano

kurde muszę się jeszcze wstrzymać.sprawy osobiste. :kox:

Opublikowano
  • Autor

:polew: :polew: to jak nie to was w niedziele nawiedze.daleko nie mam. :gwizdanie:

Ci co mają najbliżej to zazwyczaj mają najdalej... Tyle ludzi jest z Podhala, ekipy Nowosądecka i Tarnowska a nigdy ( poza Tukanem i Marcinem ) na zlotach nie ma... Ludzie z drugiego końca Polski dymają i nie mają z tym większego problemu :gwizdanie:

Opublikowano

No właśnie a trójmiasto będzie tym razem silne :naughty:

Opublikowano

ja na 99 % się pojawie tylko jak juz bede mial wszystko jasne.

Opublikowano

No właśnie a trójmiasto będzie tym razem silne :naughty:

trójmiasto zawsze było silne,jeżeli było na zlocie :cool1:

Opublikowano
  • Autor

To już czwarta BT i na zlot póki co jest tylko jedna osoba z okolic zapisana :thumbdown:

Opublikowano

To już czwarta BT i na zlot póki co jest tylko jedna osoba z okolic zapisana :thumbdown:

kto?? :naughty:

Opublikowano
  • Autor

Tukan :)

Opublikowano

ja postaram sie byc i poznac tych ktorych nie znam. :gwizdanie:

Opublikowano

A gdzie ekipa z Brzeska, Nowego Sącza, Tarnów :mysli:

Opublikowano

:polew: :polew: to jak nie to was w niedziele nawiedze.daleko nie mam. :gwizdanie:

Ci co mają najbliżej to zazwyczaj mają najdalej... Tyle ludzi jest z Podhala, ekipy Nowosądecka i Tarnowska a nigdy ( poza Tukanem i Marcinem ) na zlotach nie ma... Ludzie z drugiego końca Polski dymają i nie mają z tym większego problemu :gwizdanie:

to nie o kilometry chodzi :naughty:

Opublikowano
  • Autor

to nie o kilometry chodzi :naughty:

A co, wstydzicie sie ? A może boicie tych co przyjadą ?

Opublikowano

Tukan :)

ta kunda będzie :disgust:

to muszę zastanowić się czy jechać :decayed:

Opublikowano

ta kunda będzie :disgust:

:polew::decayed:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.