Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Bukowina Tatrzańska 2012 - POGADUSZKI !!!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

jak dojadę to spalę z tobą jednego Cris

  • Odpowiedzi 2,2 tys.
  • Wyświetleń 90,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

jak dojadę to spalę z tobą jednego Cris

moskal was poczęstuje,już się uzbroił :decayed:

396952_154350581343357_100003052482791_213883_746151580_n.jpg

Opublikowano

jak dojadę to spalę z tobą jednego Cris

:good:

Opublikowano

396952_154350581343357_100003052482791_213883_746151580_n.jpg

Słyszałem że ma zrobione większe zamówienie i nie wiem czy w jego S4 to się wszystko zmieści :decayed:

Opublikowano

jak dojadę to spalę z tobą jednego Cris

moskal was poczęstuje,już się uzbroił :decayed:

396952_154350581343357_100003052482791_213883_746151580_n.jpg

Ooooooo k**wa na takie jaranie ile jeszcze sprayu musiałbym dokupić.... :kox::decayed:

Opublikowano
  • Autor

jak dojadę to spalę z tobą jednego Cris

moskal was poczęstuje,już się uzbroił :decayed:

396952_154350581343357_100003052482791_213883_746151580_n.jpg

O ile w ogóle ten ich happy car dotrze do BT :naughty: :naughty: :naughty:

Jak widziałem co rok temu z Nosferem zrobili to mam pewne obawy :decayed:

Opublikowano

jak dojadę to spalę z tobą jednego Cris

moskal was poczęstuje,już się uzbroił :decayed:

396952_154350581343357_100003052482791_213883_746151580_n.jpg

Ooooooo ku*** na takie jaranie ile jeszcze sprayu musiałbym dokupić.... :kox::decayed:

:polew: :polew: :polew: cały dół by był wymalowany :decayed:

Opublikowano
:polew: :polew:
Opublikowano

no ja tam swoje słyszałem :gwizdanie:

jak chcesz zapytać o mnie na BT najlepiej zapytaj Ślązaków , bo z nimi spedzam zloty w Bukowinie. Tak wiec na pewno sie spotkamy Góralu , Ty mnie poczastujesz swoim sprzetem a ja swoim , nikt nie moze odmówić :naughty: :naughty: :naughty:

będzie z kim zapalić :naughty:

bedzie :rolleyes:

O ile w ogóle ten ich happy car dotrze do BT :naughty: :naughty: :naughty:

Jak widziałem co rok temu z Nosferem zrobili to mam pewne obawy :decayed:

Dojedzie, dojedzie , spokojna Twoja.. :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

Nosfer sam wpłynął na swój wygląd i zachowanie , moim zdaniem nie było xle , powiem wiecej - było OK

Moment jak biegł za samochodem w korku - bezcenne :kox: :kox: :kox:

Opublikowano

no ja tam swoje słyszałem :gwizdanie:

jak chcesz zapytać o mnie na BT najlepiej zapytaj Ślązaków , bo z nimi spedzam zloty w Bukowinie. Tak wiec na pewno sie spotkamy Góralu , Ty mnie poczastujesz swoim sprzetem a ja swoim , nikt nie moze odmówić :naughty: :naughty: :naughty:

będzie z kim zapalić :naughty:

bedzie :rolleyes:

O ile w ogóle ten ich happy car dotrze do BT :naughty: :naughty: :naughty:

Jak widziałem co rok temu z Nosferem zrobili to mam pewne obawy :decayed:

Dojedzie, dojedzie , spokojna Twoja.. :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

Nosfer sam wpłynął na swój wygląd i zachowanie , moim zdaniem nie było xle , powiem wiecej - było OK

Moment jak biegł za samochodem w korku - bezcenne :kox: :kox: :kox:

no to się będzie działo u lala :evil: :evil: :evil::kox:

Opublikowano

no to się będzie działo u lala :evil: :evil: :evil::kox:

Ty cos wiesz na ten temat , nie raz byłeś czynnym świadkiem :kox: :kox: :kox: :kox:

Opublikowano

no to się będzie działo u lala :evil: :evil: :evil::kox:

Ty cos wiesz na ten temat , nie raz byłeś czynnym świadkiem :kox: :kox: :kox: :kox:

ano a teraz wzmacniam siły biorę syna :kox: :kox: :kox::decayed:

Opublikowano

ano a teraz wzmacniam siły biorę syna :kox: :kox: :kox::decayed:

a syn ile juz lat ma ??? "nada sie" ??? :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

Opublikowano

Moment jak biegł za samochodem w korku - bezcenne :kox: :kox: :kox:

Słuchaj.. Jak się ma w pęcherzu 19,5l moczu, to się nie da trzeźwo myśleć..

Ja miałem przeszło 21,7l więc to dopiero była katorga.. :polew:

Opublikowano

no to się będzie działo u lala :evil: :evil: :evil::kox:

Ty cos wiesz na ten temat , nie raz byłeś czynnym świadkiem :kox: :kox: :kox: :kox:

ano a teraz wzmacniam siły biorę syna :kox: :kox: :kox::decayed:

:polew: :polew: a syn ile ma lat?? :gwizdanie:

Opublikowano

ano a teraz wzmacniam siły biorę syna :kox: :kox: :kox::decayed:

a syn ile juz lat ma ??? "nada sie" ??? :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

bracie jakich lat jeszcze roku nie ma ale trenować może już zacząć niech się chłopak uczy od najlepszych :decayed::evil: :evil:

Opublikowano

Słuchaj.. Jak się ma w pęcherzu 19,5l moczu, to się nie da trzeźwo myśleć..

Ja miałem przeszło 21,7l więc to dopiero była katorga.. :polew:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

bracie jakich lat jeszcze roku nie ma ale trenować może już zacząć niech się chłopak uczy od najlepszych :decayed::evil: :evil:

no przypatrywać sie mmoze - jak najbardziej :oklaski: :good:

Opublikowano

ano a teraz wzmacniam siły biorę syna :kox: :kox: :kox::decayed:

a syn ile juz lat ma ??? "nada sie" ??? :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

bracie jakich lat jeszcze roku nie ma ale trenować może już zacząć niech się chłopak uczy od najlepszych :decayed::evil: :evil:

patologia :decayed:

Opublikowano
:wallbash: :wallbash: :wallbash::polew:
Opublikowano

ano a teraz wzmacniam siły biorę syna :kox: :kox: :kox::decayed:

a syn ile juz lat ma ??? "nada sie" ??? :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

bracie jakich lat jeszcze roku nie ma ale trenować może już zacząć niech się chłopak uczy od najlepszych :decayed::evil: :evil:

patologia :decayed:

nic się nie martw dla Alicji też wystarczy :decayed:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.