Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Bukowina Tatrzańska 2012 - POGADUSZKI !!!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

6 miejsc...

  • Odpowiedzi 2,2 tys.
  • Wyświetleń 90,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

No to będzie komplecik niebawem :wink4:

Opublikowano

No to będzie komplecik niebawem :wink4:

do 14 lutego jest czas na wycofanie zaliczek więc nic nie wiadomo :wink4: ale lepiej by wyglądał komplet do Bukowiny :naughty:

Opublikowano

dziś klub kończy 6 lat :) STO LAT :):)

Opublikowano
  • Autor

No to będzie komplecik niebawem :wink4:

do 14 lutego jest czas na wycofanie zaliczek więc nic nie wiadomo :wink4: ale lepiej by wyglądał komplet do Bukowiny :naughty:

Do 24.02 i rezygnacje na pewno będą :)

Opublikowano

No to będzie komplecik niebawem :wink4:

do 14 lutego jest czas na wycofanie zaliczek więc nic nie wiadomo :wink4: ale lepiej by wyglądał komplet do Bukowiny :naughty:

Do 24.02 i rezygnacje na pewno będą :)

no tak :decayed: gdzieś zjadłem 10 dni :decayed: hmmm to może jednak uda mi sie kogoś zabrać :naughty:

Opublikowano
  • Autor

Kombinuj :good:

Opublikowano

ciekawe z kim tym razem będe dzielił pokój :gwizdanie: bo widze że znaczna większość to pary :tongue4:

napewno nie oddam Adasia :kox: ciekawe czy bedzie znowu tej mojej grzebal w walizce i sie jorgnie ze to nie jego ja zobaczy cyckonosz :polew: :polew:

:facepalm: :facepalm: :facepalm: :facepalm: :OMG:

To nie był Adaś tylko Bartek, który pomylił pokoje. Oj chyba na tym zlocie będziesz tylko soczek pił. :nabijasie: :nabijasie: :nabijasie:

Opublikowano
:naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :decayed: :decayed: :decayed: :decayed: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:
Opublikowano

ciekawe z kim tym razem będe dzielił pokój :gwizdanie: bo widze że znaczna większość to pary :tongue4:

napewno nie oddam Adasia :kox: ciekawe czy bedzie znowu tej mojej grzebal w walizce i sie jorgnie ze to nie jego ja zobaczy cyckonosz :polew: :polew:

:facepalm: :facepalm: :facepalm: :facepalm: :OMG:

To nie był Adaś tylko Bartek, który pomylił pokoje. Oj chyba na tym zlocie będziesz tylko soczek pił. :nabijasie: :nabijasie: :nabijasie:

:fool: nie moge pis soczku bo po nim mam niestrawnosc :decayed:
Opublikowano
:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:
Opublikowano

:facepalm: :facepalm: :facepalm: :facepalm: :OMG:

To nie był Adaś tylko Bartek, który pomylił pokoje. Oj chyba na tym zlocie będziesz tylko soczek pił. :nabijasie: :nabijasie: :nabijasie::fool: nie moge pis soczku bo po nim mam niestrawnosc :decaye:

to zostaje Ci tylko kranówka :kox: :kox:

Opublikowano

ciekawe z kim tym razem będe dzielił pokój :gwizdanie: bo widze że znaczna większość to pary :tongue4:

napewno nie oddam Adasia :kox: ciekawe czy bedzie znowu tej mojej grzebal w walizce i sie jorgnie ze to nie jego ja zobaczy cyckonosz :polew: :polew:

:facepalm: :facepalm: :facepalm: :facepalm: :OMG:

To nie był Adaś tylko Bartek, który pomylił pokoje. Oj chyba na tym zlocie będziesz tylko soczek pił. :nabijasie: :nabijasie: :nabijasie:

że pomyliłem pokoje to wiem ale grzebania w torbie nie pamiętam :polew: :polew:

Opublikowano

ta pokoje były identyczne i obydwoje w tym samym miejscu mieliśmy toboły :decayed: :decayed: oj tam każdemu się może zdarzyć :wink4:

Opublikowano

wstępnie ja

o kur.wa :doh1:

:decayed: :decayed:

Opublikowano
  • Autor

jarko wstępnie ja i moja Ania. Potwierdzę do końca terminu ale chętnie bym z Wami pobawił :chytry: zapytam Chłopaków z Rzeszowa Kto jedzie :kox:

Wstępnie proszę o zaliczkę i o przesłanie PW ze zgłoszeniem :rolleyes:

edycja Dopisany: 03 Luty 2012, 09:49

UWAGA: Ostatnie 3 miejsca !!!

Opublikowano

jarko wstępnie ja i moja Ania. Potwierdzę do końca terminu ale chętnie bym z Wami pobawił :chytry: zapytam Chłopaków z Rzeszowa Kto jedzie :kox:

Wstępnie proszę o zaliczkę i o przesłanie PW ze zgłoszeniem :rolleyes:

edycja Dopisany: 03 Luty 2012, 09:49

UWAGA: Ostatnie 3 miejsca !!!

ostatnie miejsce.... :kox: -> ( PW)

Opublikowano
  • Autor

LISTA ZAMKNIĘTA !!!

Jak ktoś by się jeszcze chciał zdecydować to będzie lista rezerwowa, zapewne ktoś na pewno zrezygnuje.

Opublikowano

LISTA ZAMKNIĘTA !!!

Jak ktoś by się jeszcze chciał zdecydować to będzie lista rezerwowa, zapewne ktoś na pewno zrezygnuje.

:dance: lista 200 potencjalnych alkoholików :decayed:
Opublikowano
  • Autor
:co: chyba sympatycznych i dobrze bawiących sie fanów marki audi A4 :decayed:
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.