Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Bukowina Tatrzańska 2012 - POGADUSZKI !!!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

jak Siemian to znosi to znaczy twardziel jest :good:

Przecie to górol, twarda pytka :>

  • Odpowiedzi 2,2 tys.
  • Wyświetleń 90,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

nie znam góroli z BB :tongue4: przeta tam gór nie ma tylko wzniesienia

Opublikowano

aż sie tego boje :no: :no:

nie znam góroli z BB :tongue4: przeta tam gór nie ma tylko wzniesienia

Pagórki :D

Opublikowano

jak Siemian to znosi to znaczy twardziel jest :good:

a co ma nie znosic ??? on po prostu nie ma wyjscia

Opublikowano

jak Siemian to znosi to znaczy twardziel jest :good:

a co ma nie znosic ??? on po prostu nie ma wyjscia

twardym trza byc a nie mietkim :kox:
Opublikowano
  • Autor

4 miejsca wolne !!!

Opublikowano

4 miejsca wolne !!!

no to teraz możesz zdradzić nicka miękkiej pytki :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Nie mogę :decayed: Sami sie domyślcie :naughty:

Opublikowano

Nie mogę :decayed: Sami sie domyślcie :naughty:

Siemian ... :polew: :polew: :polew:

Opublikowano
  • Autor

Nie :disgust:

Opublikowano

Nie mogę :decayed: Sami sie domyślcie :naughty:

Siemian ... :polew: :polew: :polew:

na pewno nie on bo on ma już zlot opłacony :gwizdanie:

Opublikowano

Tak sie będziemy bawić ... :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

:decayed:

a jak popijemy to będzie dopiero BOUNCE ...

peja! gruba impra z rychem 3 !!

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

a jak popijemy to będzie dopiero BOUNCE ...

peja! gruba impra z rychem 3 !!

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew::good:
Opublikowano

4 miejsca wolne !!!

no to teraz możesz zdradzić nicka miękkiej pytki :decayed:

Nie mogę :decayed: Sami sie domyślcie :naughty:

Nie mogę :decayed: Sami sie domyślcie :naughty:

Siemian ... :polew: :polew: :polew:

Nie :disgust:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Jak bym byl Siemianem to bym wam w ryj dal, ale nie jestem

:blink::wink4:

:mysli: tego bym sie nie spodziewał żeby ktoś Siemiana bronił. Byłem z nim w pokoju i też go nie bardzo trawię. Tutaj każdy sobie zartuje. Jeden z drugiego i jakoś nikt się nie obraża. Ja rok temu przyłączyłem się do robienia sobie żartów z Poźka i się nie obraził :decayed:

A kim Ty kur** jesteś? :decayed::naughty:

jak Siemian to znosi to znaczy twardziel jest :good:

a co ma nie znosic ??? on po prostu nie ma wyjscia

widze żę to rozumiesz... Zawsze jak mi jest przykro to powtarzam sobie... cóż mogłem być Moskalem i od razu mi lepiej :decayed:

4 miejsca wolne !!!

no to teraz możesz zdradzić nicka miękkiej pytki :decayed:

Nie mogę :decayed: Sami sie domyślcie :naughty:

Nie mogę :decayed: Sami sie domyślcie :naughty:

Siemian ... :polew: :polew: :polew:

Nie :disgust:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

a Ty tutaj nie chojrakuj bo nie pierwszy raz posłusznie zameldowałeś gdzie mi d_upe obrabiają...

Tylko następnym razem nie dzwoń po wszystkim z hasłem "Panie Prezesie melduje wykonanie zadania" :polew::decayed:[br]Dopisany: 07 Luty 2012, 18:58_________________________________________________

Nie :disgust:

ja tam jade dla Was. Wiem że cały rok czekacie żeby mnie spotkać :decayed: (szczególnie moskal za mną bardzo tęskni :decayed: :decayed:)

Opublikowano

(szczególnie moskal za mną bardzo tęskni :decayed: :decayed:)

:buziak:

Siemian myslałem , ze stało Ci sie cos złego ;(

Opublikowano

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

a Ty tutaj nie chojrakuj bo nie pierwszy raz posłusznie zameldowałeś gdzie mi d_upe obrabiają...

Tylko następnym razem nie dzwoń po wszystkim z hasłem "Panie Prezesie melduje wykonanie zadania" :polew::decayed:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Zlot z wypasem :good::drunk: trzeba by się kiedyś wybrać do Was:naughty:

Opublikowano

Zlot z wypasem :good::drunk: trzeba by się kiedyś wybrać do Was :naughty:

masz jeszcze miejsca wolne :) ja sam byłem teraz tydzień w domu w górach i mam już dość wódki jedzenia i górskiego powietrza, tak mi posłużyło że 2 dni nie przechodziłem testu alkomatem i musiałem pobyt przedłużyć :disgust:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.