Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Bukowina Tatrzańska 2012 - POGADUSZKI !!!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

powiem Ci jak zrezygnuje :decayed:

chodź po ostatnim tygodniu w górach miałem wielka ochotę na to :evil: póki co jadę :decayed:

I tak masz zamiar sapać do ostatniego dnia ?

o uj Ci chodzi ?? :mysli:

  • Odpowiedzi 2,2 tys.
  • Wyświetleń 90,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

[quote name=wera :) ]

królowa jest tylko jedna :krol:

Przyjedź to sie okaze :naughty: :naughty: :naughty:

Ja z Torunia, to tak do mieszkańców Bydgoszczy podchodze z umiarkowanym entuzjazmem :)

Opublikowano

panowie i panie

jedzie ktoś z pomorza no z tam tąd gdzie jest bliżej do tego no naszego morza i tamtejszego czarnego SPECJAL-a

chciałbym sobie zamówić skrzyneczkę tego o trunku a może i dwie.

Opublikowano

panowie i panie

jedzie ktoś z pomorza no z tam tąd gdzie jest bliżej do tego no naszego morza i tamtejszego czarnego SPECJAL-a

chciałbym sobie zamówić skrzyneczkę tego o trunku a może i dwie.

co to za specjał?? :kox:

Opublikowano

panowie i panie

jedzie ktoś z pomorza no z tam tąd gdzie jest bliżej do tego no naszego morza i tamtejszego czarnego SPECJAL-a

chciałbym sobie zamówić skrzyneczkę tego o trunku a może i dwie.

co to za specjał?? :kox:

już Ci ślina cieknie?? :polew:

Opublikowano

no :slina:

a Tobie nie?? :polew:

Opublikowano

hehe :embarrassed: :embarrassed:

no dobra

:slina: :slina:[br]Dopisany: 17 Luty 2012, 20:36_________________________________________________ale i tak wolę

AAAGK4.jpg

Opublikowano
:polew: :polew:
Opublikowano
:decayed: :decayed:
Opublikowano

Zobaczymy jak będziecie gadać w BT :decayed::polew:

Opublikowano
:polew: :polew: :cool1:
Opublikowano

:takiego: :takiego: :takiego:

:embarrassed::klamie: :klamie:

Opublikowano

panowie i panie

jedzie ktoś z pomorza no z tam tąd gdzie jest bliżej do tego no naszego morza i tamtejszego czarnego SPECJAL-a

chciałbym sobie zamówić skrzyneczkę tego o trunku a może i dwie.

co to za specjał?? :kox:

O czarna kobre chodzi :decayed: :decayed:

specjal_jasny_pelny_butelka_05l.jpg

Opublikowano

eh gdzie te lata co :decayed: człowiek mógł browar litrami pić a teraz 3 piwka i pełny :disgust:

Opublikowano
  • Autor

Specjal to raczej z Mazurami mi się kojarzy, nad morzem pijalo się Bosmana :rolleyes:

Opublikowano

Specjal to raczej z Mazurami mi się kojarzy, nad morzem pijalo się Bosmana :rolleyes:

od nas ta mikstura pochodzi :naughty:

Opublikowano

a więc będzie ktoś łaskaw dostarczyć mi skrzyneczkę do BT ?[br]Dopisany: 17 Luty 2012, 21:57_________________________________________________mój dostawca pocztowy mówi że z nad morza ale on po Polsce jeździ dużo wiec może z mazur wiecie to oto cudo

Opublikowano

a więc będzie ktoś łaskaw dostarczyć mi skrzyneczkę do BT ?[br]Dopisany: 17 Luty 2012, 21:57_________________________________________________mój dostawca pocztowy mówi że z nad morza ale on po Polsce jeździ dużo wiec może z mazur wiecie to oto cudo

no Elbląg to ch.. wie co to - ani mazury ani pomorze :decayed: do chłopaków z Gdańska się odezwij bo oni jadą (Bieniek, Tomeks) bo od nas lipa i nikt nie jedzie

Opublikowano

ok dzieki już Bieniek dostał wiadomość teraz pozostaje czekać i zdać się na jego łaskę :naughty:

Opublikowano

ok dzieki już Bieniek dostał wiadomość teraz pozostaje czekać i zdać się na jego łaskę :naughty:

polecam:

thumbs_specjal.jpg

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.