Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Bukowina Tatrzańska 2012 - POGADUSZKI !!!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

No fakt, cytrynówka będzie od firmy, jak ktoś preferuje inne trunki to niestety trzeba w tym roku kupować przed zlotem na własną rękę. Bo obwoźny sklep monopolowy w tym roku nie dotrze do Stasindy :wallbash:

  • Odpowiedzi 2,2 tys.
  • Wyświetleń 90,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
dobra ta cytrynówka musi być :P a jak cenowo?

Tylko żebyś się tym nie opiła :naughty:

PABLUŚ, spoko spoko, już zaczynam trenować :D:thumbup1:

Opublikowano
dobra ta cytrynówka musi być :P a jak cenowo?

Tylko żebyś się tym nie opiła :naughty:

PABLUŚ, spoko spoko, już zaczynam trenować :D:thumbup1:

a po BT bedzie cie trzeba zaszyc :kox:

Opublikowano
No fakt, cytrynówka będzie od firmy, jak ktoś preferuje inne trunki to niestety trzeba w tym roku kupować przed zlotem na własną rękę. Bo obwoźny sklep monopolowy w tym roku nie dotrze do Stasindy :wallbash:

Hm... Myślałam, że ogólnie alkohol będzie musiał mieć każdy swój, sam załatwiać itd. jednak rozumiem że tu chodzi o wszystko inne niż cytrynóweczka. I to tak bezkarnie za free można chłeptać? :kox:

Opublikowano
No fakt, cytrynówka będzie od firmy, jak ktoś preferuje inne trunki to niestety trzeba w tym roku kupować przed zlotem na własną rękę. Bo obwoźny sklep monopolowy w tym roku nie dotrze do Stasindy :wallbash:

Hm... Myślałam, że ogólnie alkohol będzie musiał mieć każdy swój, sam załatwiać itd. jednak rozumiem że tu chodzi o wszystko inne niż cytrynóweczka. I to tak bezkarnie za free można chłeptać? :kox:

:thumbup1:

Opublikowano
dobra ta cytrynówka musi być :P a jak cenowo?

Tylko żebyś się tym nie opiła :naughty:

PABLUŚ, spoko spoko, już zaczynam trenować :D:thumbup1:

a po BT bedzie cie trzeba zaszyc :kox:

a dlaczegóż to? :eusathink:

Opublikowano
dobra ta cytrynówka musi być :P a jak cenowo?

Tylko żebyś się tym nie opiła :naughty:

PABLUŚ, spoko spoko, już zaczynam trenować :D:thumbup1:

a po BT bedzie cie trzeba zaszyc :kox:

a dlaczegóż to? :eusathink:

pojedziesz zoabczysz :dancing:

Opublikowano

jak ja sie do dzbanuszka dorwe to może być ciężko :naughty::naughty:

Opublikowano

kłysiu nie strasz koleżanki :kox: bo jeszcze nie pojedzie :polew:

Opublikowano
jak ja sie do dzbanuszka dorwe to może być ciężko :naughty::naughty:
bedziesz jak zieluch kieliszkami w kelnerki rzucal :polew::polew:
Opublikowano
jak ja sie do dzbanuszka dorwe to może być ciężko :naughty::naughty:

nosz kurdę, z koleżanką się nie podzielisz?:>>

Opublikowano

takich do dzielenia to będzie cały zlot

Opublikowano
takich do dzielenia to będzie cały zlot

tylko, że siemian chce cały dzbanek dla siebie :P

Opublikowano

to tylko jeden z .....

Opublikowano

W zeszłym roku w niedzielę Poziek sobie na podwórku rano chodził ze dzbaneczkiem cytrynówki i od czasu do czasu sobie pociągnął z niego :naughty::kox:

Opublikowano
W zeszłym roku w niedzielę Poziek sobie na podwórku rano chodził ze dzbaneczkiem cytrynówki i od czasu do czasu sobie pociągnął z niego :naughty::kox:

Grubo. My postaramy sie tez sredniej nie zanizac:kox:

Opublikowano

DSC_0393.JPG

Nawet znalazłem :kox::kox:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.