Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Bukowina Tatrzańska 2012 - POGADUSZKI !!!


jarko

Rekomendowane odpowiedzi

eeeeeeeejjjjjjjjj no nie żartujcie sobie kiedy byłem niegrzeczny :shock3: jakieś fotki na dowód poproszę :grin:

---------- Post added at 21:40 ---------- Previous post was at 21:39 ----------

z drugiej strony jak mogłem być nie grzeczny jeśli nie piłem za dużo :whistling::whistling::whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2.2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

eeeeeeeejjjjjjjjj no nie żartujcie sobie kiedy byłem niegrzeczny :shock3: jakieś fotki na dowód poproszę :grin:

---------- Post added at 21:40 ---------- Previous post was at 21:39 ----------

z drugiej strony jak mogłem być nie grzeczny jeśli nie piłem za dużo :whistling::whistling::whistling:

Mario ja chyba wiem o co sie rozchodzi nie pros o zdjecia bo sie skompromisujemy do konca :grin::polew:

---------- Post added at 21:47 ---------- Previous post was at 21:46 ----------

289caf3c5d1dfe7a4f308d0.jpg

a kto chciałby być ze mną w pokoju :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, mam 4 amorki i 4 springi 1BA z B7 2.0 TDI FWD do wydania za jakąś kasę, stan bdb, przelot ok 100tkm głównie autostrada, jak by ktoś chciał to mogę wziąć do BT

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, mam 4 amorki i 4 springi 1BA z B7 2.0 TDI FWD do wydania za jakąś kasę, stan bdb, przelot ok 100tkm głównie autostrada, jak by ktoś chciał to mogę wziąć do BT

weź, weź, będziesz stał na stoisku z gratami do aut , będzie też stoisko z ciuchami, z RTV-AGD i kilka innych, niestety nie będzie tylko mobilnego monopolowca tym razem :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak się dogadacie z Adasem to ja mogę % wziąć, bywam w Kaliszu czyli nie aż tak daleko od Turku więc mogę się z Adasem spotkać i wziąć dla was trunki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

vario moją Kachę strasznie zainteresowała choroba twojej dzidzi bo sama pracuje na gastrologii w szpitalu w Łodzi więc jak cię dorwie to może cię wypytywać o różne rzeczy z wiązane z chorobą :decayed: a lubi pogadać na tematy szpitalne ojjjj lubi :decayed:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

raczej pogada z moją żoną bo to nasz rodzinny ekspert, ja to wiesz, jak facet ...

:wink: może w BT będziesz miał chwilkę czasu aby delikatnie się odprężyć :drinks::dancing:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam nadzieję bo na razie mam prohibicję

póki co to ja też :decayed: :decayed: :decayed:

Tymczasem pozwolę sobie popłynąć do portu zwanego kokonik - dzisiejszy dzień to jakaś masakra była :kox::doh:

Do juterka wszystkim :hi::wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój weekend to była masakra:facepalm: Ale juz dochodze do siebie. i za niecałe 2 tygodnie pomyśleć że bedzie powtórka....:naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szukam opon do swojego smoka i szlag mnie trafia :/

A ja nie wiem czy nie sprzedam moich felg bo gość z A6 Klubu chce kupić ode mnie, jeśli założę to na pewno już ich nie zdejmę bo znów będzie :kox: i ni uja nie oddam :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PABLO A Ty swóją niunie masz glebnieta?

Tak aż za bardzo, ale nie róbmy OT jak coś to u mnie w temacie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...