Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Bukowina Tatrzańska 2012 - POGADUSZKI !!!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Już go namierzam, order będzie miał gwarantowany:grin:

43A tomi790 + Kate + Marzena :whistling:

  • Odpowiedzi 2,2 tys.
  • Wyświetleń 89,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
Dodam tylko że Ragguś chyba z 10 razy mi powtarzał że to moja sprawka a nic nie widział:decayed:

Pablo , jak mogłeś uwierzyc młodemu mężczyźnie w "kardiganie" , świeżo wyjętym z szafy 55-letniego bibliotekarza :naughty:

:kox::grin:

ja widziałem ta sytuacje i tłumaczyłem rano tukanowi itp ze to na bank nie ty , bo wiem , ze takie podejrzenia poszły :wink:

---------- Post added at 10:59 ---------- Previous post was at 10:58 ----------

Już go namierzam, order będzie miał gwarantowany:grin:

43A tomi790 + Kate + Marzena :whistling:

około 180cm , 90kg , ciemne krótkie włosy - tyle udało mi sie ustalic na podstawie jego wygietej pozy przy umywalce :kox:

Opublikowano
młodemu mężczyźnie w "kardiganie" , świeżo wyjętym z szafy 55-letniego bibliotekarza :naughty:

:polew::polew::polew::polew::polew:

:kox:

Opublikowano
młodemu mężczyźnie w "kardiganie" , świeżo wyjętym z szafy 55-letniego bibliotekarza :naughty:

:polew::polew::polew::polew::polew:

:kox:

sie nie śmiej , połowe soboty boberkowa Docia uczyła mnie tego słowa

:decayed:

Opublikowano
...byłem w kiblu i tam kulturalnie zwróciłem %:grin: ale nie do muszli

zawsze mi się wydawało,że kibel i muszla to to samo:whistling:

Pablo,idąc za tokiem twojej wypowiedzi mam pytanie:cool1:,srasz do kibla,a ręce myjesz w muszli?...i udaje ci się umyć łapska?

:decayed::wink::polew:

Opublikowano

dokładnie tak samo pomyslałem... :polew::polew::polew::polew:

Opublikowano
...byłem w kiblu i tam kulturalnie zwróciłem %:grin: ale nie do muszli

zawsze mi się wydawało,że kibel i muszla to to samo:whistling:

Pablo,idąc za tokiem twojej wypowiedzi mam pytanie:cool1:,srasz do kibla,a ręce myjesz w muszli?...i udaje ci się umyć łapska?

:decayed::wink::polew:

Hmmm nie próbowałem tak ale podobno na PO MO RZU taki sposób jest modny :polew::decayed:

A serio to w filmie Borat tak robił :grin:

Chodziło mi o umywalkę :wink:

Opublikowano
...byłem w kiblu i tam kulturalnie zwróciłem %:grin: ale nie do muszli

zawsze mi się wydawało,że kibel i muszla to to samo:whistling:

Pablo,idąc za tokiem twojej wypowiedzi mam pytanie:cool1:,srasz do kibla,a ręce myjesz w muszli?...i udaje ci się umyć łapska?

:decayed::wink::polew:

Hmmm nie próbowałem tak ale podobno na PO MO RZU taki sposób jest modny :polew::decayed:

Chodziło mi o umywalkę :wink:

no nie wiem czy nie próbowałeś:eusathink:,pamiętam dwa lata temu byłeś bardzo opalony,myślałem że od solarium,ale może to nie był brąz,tylko kolor kaki:whistling::decayed:

:polew:

Opublikowano
:polew::polew::polew::polew:
Opublikowano

2 lata temu mnie nie było to mnie pomyliłeś z kimś innym :decayed:

Opublikowano
...byłem w kiblu i tam kulturalnie zwróciłem %:grin: ale nie do muszli

zawsze mi się wydawało,że kibel i muszla to to samo:whistling:

Pablo,idąc za tokiem twojej wypowiedzi mam pytanie:cool1:,srasz do kibla,a ręce myjesz w muszli?...i udaje ci się umyć łapska?

:decayed::wink::polew:

:whistling:

:polew::polew::polew::polew::polew:

Opublikowano

Pablo wątpie Tomek aż tak sie nie nayeba...:eusathink:

Opublikowano

Widze dobre akcje były piętra wyżej ... :grin::grin::grin:

Opublikowano

Pablo muszla jest częściom kibla :wink: To ciekawe gdzie ty ten % zwróciłes :decayed: chyba ze zrobiłes dokladke do tego co juz bylo :polew:

---------- Post added at 15:23 ---------- Previous post was at 15:20 ----------

Tomeks Pablo ma taki kibel z polka wiec jest gdziem myc rece zanim sposci wode :polew:1621449942.jpg

Opublikowano

Dzieki ludziska za zlot, bylo ciekawie :grin:

IV piętro - piętro wysokich lotów :kox::kox:

Opublikowano

Szybko sie otrząsłeś po zlocie :grin:

Opublikowano

Kurde od wczoraj rano w stolycy siedze, trzeba bylo sie szybko otrzasnac :decayed:

Opublikowano

Tomeks Pablo ma taki kibel z polka wiec jest gdziem myc rece zanim sposci wode :polew:1621449942.jpg

BUHHAHHHAA:polew:

Opublikowano

Ja na IV to już chyba na autopilocie "szedłem" piątek to zniszczył człowieka hehe :D

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.