Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Bukowina Tatrzańska 2012 - POGADUSZKI !!!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Dokładnie Vario :wink:

  • Odpowiedzi 2,2 tys.
  • Wyświetleń 90,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

ja mam 2 ulubione best foty ale zapomniałem co w dymkach miało być, może jutro weny nabiorę to wstawię

---------- Post added at 00:59 ---------- Previous post was at 00:50 ----------

dd532d25818173a3.jpg

jeszcze coś takiego znalazłem :)

Opublikowano
  • Autor

miałem sportowo-kibolski wieczór z jarko :decayed:

W piątek z Tobą, w sobotę z Twoją żoną... Fajna ta Wasza rodzinka :kox:

Opublikowano

wyglądało na spowiedź :)

Opublikowano
:decayed:
Opublikowano

Dobre te chmurki :polew::kox::good:

Wszyscy już wrócili:question: Od nas wczoraj dopiero wrócił Transitpower:decayed:

Opublikowano

jechał przez Szczecin?

Opublikowano
jechał przez Szczecin?

Pewnie zwiedzał:decayed:

Opublikowano

miałem sportowo-kibolski wieczór z jarko :decayed:

W piątek z Tobą, w sobotę z Twoją żoną... Fajna ta Wasza rodzinka :kox:

co zrobisz.... taka karma :wink:

Opublikowano

Dzięki wszystkim za zlot było :thumbup1: tylko wracając wczoraj z Zakopanego miałem niemiłą niespodziankę z sarna :facepalm::wallbash: całe szczęście, że tylko tak się skończyło....

20120328361.jpg

Opublikowano
Dzięki wszystkim za zlot było :thumbup1: tylko wracając wczoraj z Zakopanego miałem niemiłą niespodziankę z sarna :facepalm::wallbash: całe szczęście, że tylko tak się skończyło....

http://img825.imageshack.us/img825/6176/20120328361.jpg

ups, a co to się stało ? :kwasny:

Opublikowano

50km przed domem wybiegła i było za późno juz :doh:

Opublikowano
50km przed domem wybiegła i było za późno juz :doh:

szczęście w nieszczęściu, że tylko tyle :wink4:

Opublikowano

szkoda autka ale wiadomo jak wszyscy cali to OK

Opublikowano
Dzięki wszystkim za zlot było :thumbup1: tylko wracając wczoraj z Zakopanego miałem niemiłą niespodziankę z sarna :facepalm::wallbash: całe szczęście, że tylko tak się skończyło....

http://img825.imageshack.us/img825/6176/20120328361.jpg

:kwasny: :kwasny: :kwasny: :kwasny: z drugiej strony dobrze, że nie dzik :kwasny: :kwasny: :kwasny: on to może zrobić masakrę :thumbdown: :thumbdown: :thumbdown:

Opublikowano

ja w drodze do BT bym auto skasował na A4 jak zestaw na zwężce zamiast swoim pasem jechać to ściął totalnie, anioł stróż kazał mi dać po heblach i jakoś się udało

Opublikowano
ja w drodze do BT bym auto skasował na A4 jak zestaw na zwężce zamiast swoim pasem jechać to ściął totalnie, anioł stróż kazał mi dać po heblach i jakoś się udało

niby robią setki tysięcy kilometrów ale czasem jak coś odpierd...lą te "duże" to :facepalm: :facepalm: :facepalm: trzeba na nich uważać strasznie :kwasny:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.