Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AJL] Jakie klocki hamulcowe na przód?

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam tak jak w temacie przednie klocki mi się kończą i nie wiem na co się zdecydować. Zależy mi na dobrych hamulcach więc chciałbym kupić jakieś dobre klocki. Myślałem nad TRW albo Bosch lub Ferodo. A wy co polecacie? Oczywiście w przystępnej cenie. Licze na waszę opinie i sugestie :wink4:

Wiem że takie tematy były ale założone dosyć dawno więc nie sugerowałem się nimi. Z góry dzięki za odp. :)

Opublikowano

jak chcesz to mam ori 250zł

Opublikowano

Ferodo, mam i polecam :good:

Opublikowano

Polecam ferodo i EBC(cena ;/), jedyna wada jak dla mnie przy ferodo to ze trzeba non stop fele pucowac bo strasznie pylą

Opublikowano
  • Autor

A jeżeli Ferodo to jakie?Chodzi mi o jakiś symbol itp. Liczę że dev się jeszcze wypowiesz bo masz sporą wiedzę na ten temat :wink4:

Opublikowano

DS Preformance ale cena dobra ;) Ferodo Premier szukaj jak Ci zalezy na dobrym hamowaniu i dobrej cenie

Opublikowano

A jeżeli Ferodo to jakie?Chodzi mi o jakiś symbol itp. Liczę że dev się jeszcze wypowiesz bo masz sporą wiedzę na ten temat :wink4:

klocek z czujnikiem FDB1323

bez czujnika FDB1167

ale tez proponowałem Ci ori Audi, z tym że to tez Ferodo

Opublikowano

Witam przepraszam że się podepnę do wątku ale co sądzicie o klockach ATE ceramic? miał ktoś z nimi do czynienia?

:mysli:

Opublikowano

nie pylą, nie hałasuja

skutecznosc jak w normalnych klockach

cena dosyc wysoka

Opublikowano

tak wiem że nie pylą o to własnie mi chodzi by co chwile alufelg nie czyścic ale jak to z skutecznoscia hamowania o to mi chodziło, cena akurat nie gra roli jesli maja byc dobre. :) dziękuje za pomoc.

Opublikowano

osobiście, to bym tego nie załozył ... :no: :no: :no:

Opublikowano

ja polecam textary, wygląda to tak - klocki hamulcowe, naprawde dobre niemieckie czesci, smialo mozna zakladac imho.

Opublikowano

osobiście, to bym tego nie załozył ... :no: :no: :no:

Dlaczego nie???

Opublikowano

nic ciekawego za te cene

Opublikowano

No ok nic ciekawego ale co? słaba skutecznosc hamowania, scieraja się szybko czy jak?

Opublikowano

kosztuja sporo a hamują jak normalne klocki

wolłabym dołozyc kase i zapodac FDSP

tutaj przynajmniej wiem że cos za coś

Opublikowano

no i to mnie zastanawiało ponieważ sa opisy tych kloców ATE ceramic ze nie pylą dłuzsza zywotnosc ale nigdzie nie jest opisane o skutecznosci hamowania a te FDSP to takie dobre? orientujesz się moze jaka cena

Opublikowano

FDSP ???? pińcet zł

jezdze na takich, przód i tył, i nie zamierzam ich zmieniac

no chyba ze sie pojawi coś lepszego :wink4: :wink4: :wink4:

Opublikowano

Aha to troche jest kasy ale jesli dobre to warto spróbować pytam bo czaje sie na nowe klocki i tarcze oraz chce srobić swap hamulców

Opublikowano

a masz juz zaciski i jarzma ?

Bo mam kpl do "oddania"

malowane proszkowo, tarcze i klocki tez sa dostepne

jak cos to zapraszam na pw

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.