Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B7] Vag Małopolska

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam,

mam pytanko czy któryś z kolegów ma może vag-a do B7 w okolicy Krakowa?

Byłbym wdzięczny za pomoc :hi:

Opublikowano

nie mamy, dlatego tu pyta :)

Opublikowano

nie mamy, dlatego tu pyta :)

No to jedynie do Warszawy może się przejechać, bo ja mam :naughty:

Opublikowano
  • Autor

No to jedynie do Warszawy może się przejechać, bo ja mam :naughty:

no to jak będę na Marszałkowskiej to się odezwę :th:

Opublikowano

no to jak będę na Marszałkowskiej to się odezwę :th:

Spoko, jakby co to daj znać - tylko trochę wcześniej żebym sobie jakoś czas zorganizował :th:

Opublikowano

to nie byłeś u tego Bełta? podpięcie kosztuje chyba 150 zeta więc i tak wyjdzie Ci taniej niż paliwo do Wawy

Opublikowano

to nie byłeś u tego Bełta? podpięcie kosztuje chyba 150 zeta więc i tak wyjdzie Ci taniej niż paliwo do Wawy

Trzeniu ma rację - jechać tutaj specjalnie to mija się z celem - jak masz kogoś na miejscu to podjedź.

Chyba, że będziesz tutaj przy okazji to zmienia postać rzeczy.

Opublikowano

Myślę, że już niedługo będzie bliżej do mnie. :naughty:

Opublikowano

Myślę, że już niedługo będzie bliżej do mnie. :naughty:

Szogunek właśnie podesłałem Tobie jedną osobę w sprawie kabelka, bo coś ostatnio miałeś grupowo zakupić :naughty:

Opublikowano
  • Autor

to nie byłeś u tego Bełta? podpięcie kosztuje chyba 150 zeta więc i tak wyjdzie Ci taniej niż paliwo do Wawy

Trzeniu ma rację - jechać tutaj specjalnie to mija się z celem - jak masz kogoś na miejscu to podjedź.

Chyba, że będziesz tutaj przy okazji to zmienia postać rzeczy.

Trzeniu wizyta u bełta mi przepadła bo byłem w niemczech, ale udałem się na Kanarkową i w poniedziałek mnie podepną. Z tego co mi powiedział meches to kąt wtrysku.

A co do Wawy to raz w m-cu zawsze wSTOLYCY jestem :>

Opublikowano

Trzeniu wizyta u bełta mi przepadła bo byłem w niemczech, ale udałem się na Kanarkową i w poniedziałek mnie podepną.

ile sobie panowie z kanarkowej licza za podpiecie do vaga?

Opublikowano

Witam,

mam pytanko czy któryś z kolegów ma może vag-a do B7 w okolicy Krakowa?

Byłbym wdzięczny za pomoc :hi:

Jak trzeba jeszcze tego VAGa to zapraszam do mnie. Mieszkam 20km na południe od Myślenic (50km na południe od Kraka). Mam HEX-CANa.

Opublikowano
  • Autor

Trzeniu wizyta u bełta mi przepadła bo byłem w niemczech, ale udałem się na Kanarkową i w poniedziałek mnie podepną.

ile sobie panowie z kanarkowej licza za podpiecie do vaga?

Trzeniu wizyta u bełta mi przepadła bo byłem w niemczech, ale udałem się na Kanarkową i w poniedziałek mnie podepną.

ile sobie panowie z kanarkowej licza za podpiecie do vaga?

Tylko 50 zł :naughty:[br]Dopisany: 06 Kwiecień 2008, 10:08 _________________________________________________

Witam,

mam pytanko czy któryś z kolegów ma może vag-a do B7 w okolicy Krakowa?

Byłbym wdzięczny za pomoc :hi:

Dzięki, znalazłem już kolegę w Krakowie :tongue4:

Jak trzeba jeszcze tego VAGa to zapraszam do mnie. Mieszkam 20km na południe od Myślenic (50km na południe od Kraka). Mam HEX-CANa.

Opublikowano

nie mamy, dlatego tu pyta :)

No to jedynie do Warszawy może się przejechać, bo ja mam :naughty:

nie tylko Ty masz .... :tongue4::naughty:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.