Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL] Siateczka pod korkiem płynu hamucowego


gajes

Rekomendowane odpowiedzi

Moze ktos wie jak wyciagnac ta siateczke przy wlewie do ziorniczka plynu hamulcowego. Nie moge jej wuciagnac a nie chce jej zniszczyc przy wyciaganiu. Chce wymienic plyn hamulcowy. Opis jak wymienic znalazlem w ksiazce ktora sciagnalem z innego dzialu. Operacja nie jest trudna bo robilem to w innych samochodach ale tu nie moge sobie poradzic z ta glupia sieteczką. ;(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mały śrubokęcik i podważyć z jednej strony ktoś ją tam wsadził więc musi wyjść :wink4: ja u siebie wyjąłem bez kłopotu :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie dziś wymieniłem caly plyn hamulcowy. Stary niby nie byl jeszcze brudny ale.... Zalalem swiezego i po kolei wszystkie kola odpowietrzylem, w zasadzie nie byl zapowietrzony ale powiedzmy przepompowalem nowy plyn. Troche pierdzilenia bylo bo zero kanalu i lewarkiem po kolei kazde kolko ze zdejmowaniem kola dla wygody. Siateczke spod korka wyciagnalem ale to w zasadzie na chama wyciagnalem. Jakies upierdliwe mi sie zdarzylo. Wynik. Zdecydowanie twardszy hamulec pod noga i lepsze wyczucie hamowania. System nie musi byc zapowietrzony , wystarczy ze plyn starzejac sie robi sie bardziej ściśliwy i w efekcie jest efekt podobny do pęczniejących przewodów hamulcowych. Polecam zmiane kazdemu bo wystarczy klucz 11 oczkowy , gumowy przezroczysty wezyk do zalozenia na zaworek i sloik do lapania plynu ham, klucz do kol , lewarek, srubokret i za 20zl za plyn poprawiasz hamulce i bezpieczenstwo. Polecam, zmieniajcie bo warto. :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...