Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B8] Mała Czarna By Artua2 :)


artua2

Rekomendowane odpowiedzi

w butelce odtłuszczacz a w tubce jest czarny klej który ponoć nie blaknie itd.

zakup w zestawie sie opłaca bardziej niż szukanie wszystkiego z osobna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy kapy od lusterek S5 będą pasowały do mojej a4?

http://s14.postimage.org/h1c5wf9wh/DSC00033.jpg

co do systemu Homelink to stwierdziłem że nie warto kupować modułów i zdejmować zderzak by system był i działał jak chce tego Audi.(koszt modulów to około 500 zł-moduł homelink+ moduł komfortu który u mnie nie obsługuje homelinka)

posatnowiłem połączyć przyciski Oryginalnego pilota Garażowego z tymi które były w panelu koszt 20 zł w serwisie telefonów komórkowych :)

jedyny problem stwarzały diody podświetlające poszczególne przyciski które zastąpiłem innymi.

Super pomysł z pilotem do bram, też muszę pomyśleć ze swoim, tylko ja bym jeszcze podłączył zasilanie do pilota na 3 lub 6V pozostawiając baterie w środku jako backup :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy kapy od lusterek S5 będą pasowały do mojej a4?

http://s14.postimage.org/h1c5wf9wh/DSC00033.jpg

co do systemu Homelink to stwierdziłem że nie warto kupować modułów i zdejmować zderzak by system był i działał jak chce tego Audi.(koszt modulów to około 500 zł-moduł homelink+ moduł komfortu który u mnie nie obsługuje homelinka)

posatnowiłem połączyć przyciski Oryginalnego pilota Garażowego z tymi które były w panelu koszt 20 zł w serwisie telefonów komórkowych :)

jedyny problem stwarzały diody podświetlające poszczególne przyciski które zastąpiłem innymi.

Super pomysł z pilotem do bram, też muszę pomyśleć ze swoim, tylko ja bym jeszcze podłączył zasilanie do pilota na 3 lub 6V pozostawiając baterie w środku jako backup :wink:

Jarku ja zielonego pojęcie nie mam o elektryce (zresztą ty chyba najlepiej z forumowiczów to wiesz:decayed:)

bateryjki w pilocie starczają na 2 lata więc nie tak często trzeba będzie zdejmować lampkę z podsufitki:wink:

Kolejny mod na dniach, biorę się za "pendały" :decayed: ,zielonego pojęcia nie mam czy to rs4 rs5

peda_y.jpg

Dziękówka dla proximpuh-a za załatwienie w okazyjnej cenie :hi:

fotki z modów jak mrozy puszczą choć trochę :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale będziesz klnął przy montażu.. zwłaszcza pedału hamulca :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale będziesz klnął przy montażu.. zwłaszcza pedału hamulca :decayed:

nie strasz :decayed: słyszałem coś o gorącej wodzie która ma nadać gumce elastyczności :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale będziesz klnął przy montażu.. zwłaszcza pedału hamulca :decayed:

nie strasz :decayed: słyszałem coś o gorącej wodzie która ma nadać gumce elastyczności :wink:

za wiele nie pomoże, chociaż rzeczywiście jakaś różnica jest :wink: weź przed montażem środki uspokajające :decayed: podstopnica to pikuś, sprzęgło też. gaz też jako tako się da założyć, ale z hamulcem największa walka. zwłaszcza jak trafisz na taki komplet jak ja.. że w nowych nakładkach ta środkowa guma będzie dłuższa niż powinna :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak nie masz instrukcji montażu to mogę Ci na jutro zeskanować :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zobacz u Grzesia i u Dawida AudiEnthusiasts RS4 Pedal Swap :wink:

Jarku mam ciut inny zestaw, podstopnica jest tu chyba od b7

jak nie masz instrukcji montażu to mogę Ci na jutro zeskanować :wink:
\

mam i to jeszcze jaką grubą :decayed:

nie wiedziałem że to takie komplikejtet że dają do tego Biblię :facepalm:

wiem wiem... powoli czas na dekory :decayed:

na razie jeszcze czekam na nową zatyczkę do szyby bo ta którą mi z helmutów wysłali okazała sie ciut za duża i kawałek szkła mi sie uszczerbił podczas montażu, teraz Hans mi musi wysłać nową.

ale kalpa bez silnika wycieraczki i obudowy sie prawie sama otwiera :decayed:

---------- Post dopisany 28-03-2013 at 17:12 ---------- Poprzedni post napisany 26-03-2013 at 23:20 ----------

wczoraj wpadły Pendały :decayed: myślę że prezentują się fajnie... szkoda tylko że tak się brudzą :facepalm:

DSC00059.jpg

wiem wiem... powoli czas na dekory :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy kapy od lusterek S5 będą pasowały do mojej a4?

http://s14.postimage.org/h1c5wf9wh/DSC00033.jpg

co do systemu Homelink to stwierdziłem że nie warto kupować modułów i zdejmować zderzak by system był i działał jak chce tego Audi.(koszt modulów to około 500 zł-moduł homelink+ moduł komfortu który u mnie nie obsługuje homelinka)

posatnowiłem połączyć przyciski Oryginalnego pilota Garażowego z tymi które były w panelu koszt 20 zł w serwisie telefonów komórkowych :)

jedyny problem stwarzały diody podświetlające poszczególne przyciski które zastąpiłem innymi.

Super pomysł z pilotem do bram, też muszę pomyśleć ze swoim, tylko ja bym jeszcze podłączył zasilanie do pilota na 3 lub 6V pozostawiając baterie w środku jako backup :wink:

Jarku ja zielonego pojęcie nie mam o elektryce (zresztą ty chyba najlepiej z forumowiczów to wiesz:decayed:)

bateryjki w pilocie starczają na 2 lata więc nie tak często trzeba będzie zdejmować lampkę z podsufitki:wink:

Kolejny mod na dniach, biorę się za "pendały" :decayed: ,zielonego pojęcia nie mam czy to rs4 rs5

http://s23.postimg.org/ml9dye6qz/peda_y.jpg

Dziękówka dla proximpuh-a za załatwienie w okazyjnej cenie :hi:

fotki z modów jak mrozy puszczą choć trochę :decayed:

Ja ze swoimi walczyłem 2 godziny, następnego dnia rąk nie czułem:facepalm:ale efekt jest, było warto:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie godzinka, bardzo pomogło moczenie w gorącej wodzie oraz nasmarowanie "dzyndzelka" na nakładce pedału hamulcu wazeliną :decayed:

efekt dobry

skutki uboczne też są ; zdarty łokieć i obolałe palce :wink:

ale warto było

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gratulacje! :good: mod bardzo fajny.. mimo, że pracochłonny :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 pedały i leżaczek :wink:

modzik zajefajny!

Jarek, jak potrzebujesz, daj znać, cena niezła:wink:a jak auto ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

autko na kołkach unieruchomione :kwasny: moduł komfortu płynie do mnie ale święta i zamarzł gdzieś po drodze...

jaka cenka tych podstopnic PW :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mały UP. jakiś czas temu wpakowane zostało grzanie stołków :decayed:

201303281841551.jpg

a dzisiaj, przy okazji zmiany opon wrzuciłem ukryte wentyle na letnie:naughty:

201304021941375.jpg

i wreszcie doszła nowa zaślepka tylnej wycieraczki-gdyby ktoś był zainteresowany to pisać :wink:

Przed:

img099v.jpg

i Po:

20130402172743.jpg

20130402172709.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

brak wycieraczki mi się nie podoba.. znaczek S4 również, tak jak i ciemne lampy :decayed: poza tym git :good: i ważne, że Tobie się podoba :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...