Treść opublikowana przez artua2
-
Kontrolka swiec podczas jazdy miga.
Witam. Co moze byc powodem zapalania sie na około sekunde kontrolki grzania świec podczas pracy silnika?
-
Ręczny sie zablokował
Witam, kilka dni temu pod sklepem nie chciał sie zwolnić ręczny i zapaliły sie kontrolki na przycisku recznego,oraz "P" z piorunkami. Po kilku próbach w końcu odpuścil.następnie po kilku dniach nie używania auta aku był zaupełnie rozładowany. Odpaliłem na kable, naładowałem ale błędy nadal byly -az w koncu reczny tak sie zablokowal ze musialem zdjąć zacis z silniczkiem który po podłączeniu na krótko okazał sie sprawny. Ktoś coś wie? Zdziwiło mnie jeszcze ze po zamknięciu auta kierunki w lanpach przednich nie zgasły... ale o to juz podejrzewam rozładowany akumulator
-
B8 TrOOOOp
podaj to najniższe ja ustawiałem na "S4" wyszło ok panowie kończą mi sie laczki na mojej czarnej i chciałbym tym razem dać jakiś naciąg przy okazji że wrzuciłem gwint i jest teraz nisko... co polecacie na felgi 19x8.5 ? mile widziane jakieś zdjęcia
-
225 czy 235 na 19x 8.5
niestety na wlepie jest podany rozmiar tylko do 18"
-
stukanie przy ruszaniu na 1 biegu
4 z 6 śrub mocujących flansze półośki z flanszą skrzyni biegów były wykręcone, 2 pozostałe ledwo się trzymały przez co był luz w wyniku którego powstawało stukanie...
-
Dolnoślaskie Spotkania na drodze
niebieska B8 sedan z ramkami klubowymi w Dębkach (woj pomorskie) widziana koło 10:30 prowadziła kobieta, mężczyzna siedział obok pozdrawiam Dębek
-
225 czy 235 na 19x 8.5
Witam.chcialbym w swojej b8 zmienić oponki takie które by oddały efekt naciągu. Pytanie co wybrać , obecnie mam 255 ale te to już mi się powoli zużywają. Rozmyślań na 225 lub 235/35. Ma ktoś może jakieś zdjęcia jak to wygląda na kole?
-
stukanie przy ruszaniu na 1 biegu
co moze powodować stuknięcie przy ruszaniu zawsze wtedy kiedy zapiety mam 1 bieg i troche gwałtowniej puszcze sprzęgło? skrzynia manual Podnioslem dziś przód,ręcznie obracłem kolem do tylu i potem do przodu. jest jakby luz w momencie kiedy zmieniam kierunek obracania kołem, dopiero wtedy koło z drugiej strony zaczyna sie obracać... ten luz to norma czy koło z drugiej strony powinno natychmiast "łapać" stuknięcie po zmianie kierunku krecenia kolem dochodzi ze skrzyni, jest raczej delikatne Temat do zamknięcia
-
jakie max ET przy 255/35/19 8.5" ? A4 b8
Jakie jest maksymalne ET w a4 b8 avant z laczkami 255/35/19 z szerokością felg 8.5" Tak by oczywoście nie tarło
-
jakie zawieszenie gwintowane A4 B8
używa ktoś z was moŻe zawieszenia H&R? Moze sie ktoś wypowiedzieć na jego temat?
-
Spoty Puck i okolice - czwartek godz.18 (19 okres letni) parking koło McDonald's
cześc panowie, dawno mnie tu nie było... porobiło się troche widze że wladiego wywalili a chciałem go o coś zapytać...ma ktoś do niego kontakt? Novwy- czy to ty rano koło 6:45 śmigasz przez karwię?
-
B8 TrOOOOp
ale rozumiem że jak kupie nową o tych samych parametrach to kodować nie będę musiał?
- B8 TrOOOOp
-
Ramka Licznika z polifta oraz stelaż mocowania zegarów
dziękuję
-
B8 TrOOOOp
Panowie szukam akumulatora do mojej 2.0 CAGA. w moim aucie jest Aku o numerach: 8K0 915 105 12V 450A 95Ah DIN 760A EN/SAE szukałem na allegro według numeru części ale wyskakiwały same używki. Co Polecacie? czy może być coś takiego? http://allegro.pl/akumulator-centra-plus-12v-95ah-800a-cb950-rybnik-i4919408263.html
-
Wymiana licznika monochromatycznego na kolorowy w Audi A4 B8
Strzałka od nawigacji, wskazuje w którym kierunku należy jechać.
-
Wymiana licznika monochromatycznego na kolorowy w Audi A4 B8
Poliftowy licznik o numerach 8K0 920 931 C hula u mnie bez problemu także wydaje mi się że pozostałe też powinny. Po zdjęciu CP wszystko zadziałało bez zarzutów, miłym zaskoczniem był wskaźnik temperatury Oleju i "belka odlgłości" która maleje wraz ze zbliżaniem sę do kolejnego skrętu(podczas prowadzenia przez nawigację) No i jest język Polski mam tylko jedno albo dwa małe ALE... -możliwe żeby po wymianie licznika przestawił się przegląd okresowy na MMI? -chyba trzeba skorygować rzeczywiste spalanie bo przed odsatwieniem do zdjęcia CP auto miało paliwa na 530, po zamontowaniu nowego licznika i zdjęciu CP wachy już było na 610-- czy ktoś może miał podobnie?? poniżej kilka zdjęć jak to się ma z tym PL menu:
-
B8 TrOOOOp
Panowie ile można wołać za przedliftową Ramkę zegarów w Piano?
-
Ramka Licznika z polifta oraz stelaż mocowania zegarów
witam, proszę o numer ramki zegarów z polifta pasującą pod wyświetlacz mmi 3G oraz numer stelaża do mocowania zegarów też z polifta bo jest różnica w mocowaniu.
-
B8 TrOOOOp
Bogdan to zabezpieczenie jest gdzieś pod siedziskiem?
-
B8 TrOOOOp
prawdopodobnie trzeba bedzie zdjąć tapicerkę na tyle siedzenia...wie ktoś jak wymontować oparcie(avant)?
-
B8 TrOOOOp
edraven- muszę się dostać do tego zwijaka który jest właśnie w kanapie
-
B8 TrOOOOp
panowie, czy ma ktoś gdzieś sposób zdemontowania pasów bezpieczeńtwa- głównie chodzi mi tu o środkowy pas w tylnej kanapie bo z pozostałymi to jakoś sobie poradzę
-
Not plugged into car?
Już mam! wystarczyło cofnąć datę na komputerze ( wyświetlał mi sie w oknie vcdsa komunikat że jest nowa wersja)
-
Not plugged into car?
witam, co może być przyczyną? po włączeniu testu wyświetla mi sie komunikat "Not plugged into car" zapłon włączony, kontrolka na kablu też sie świeci na zielono. wersja kabla to 106