Treść opublikowana przez artua2
-
Spoty Puck i okolice - czwartek godz.18 (19 okres letni) parking koło McDonald's
chyba nie warto będzie czekac...
-
[B8 CAGA] czarny kot
tak od bentków mi chodzi co widzę felunek na alledrogo to bez dekli... bentley bedzie musiał wymyśleć jakieś zabezpieczenie :/
-
Spoty Puck i okolice - czwartek godz.18 (19 okres letni) parking koło McDonald's
mi obojetnie tylko niech chętni piszą kto bedzie bo dla 2 to sie nie opłaca:) kurde panowie pogoda spoko jest...
-
Spoty Puck i okolice - czwartek godz.18 (19 okres letni) parking koło McDonald's
to co dziś w gdyni ? ja się piszę tylko na którą?
-
[B8 CAGA] czarny kot
jest pięknie panowie ale który mi powie co oni z tymi deklami od tych felg robią- zjadają je czy jak ? gdzie nie spojrzysz tam sprzedają bez dekli...
-
Spoty Puck i okolice - czwartek godz.18 (19 okres letni) parking koło McDonald's
To moze przelozymy spot na 19?Mi by to pasilo...
-
Spoty Puck i okolice - czwartek godz.18 (19 okres letni) parking koło McDonald's
Moja umyta glancować nie będę bo to za 2 tyg zrobię to kto się pisze jeszcze na jutro?
-
Spoty Puck i okolice - czwartek godz.18 (19 okres letni) parking koło McDonald's
no to trzeba namawiać resztę
-
Spoty Puck i okolice - czwartek godz.18 (19 okres letni) parking koło McDonald's
ja też! o ile ktoś będzie bo nie będę jechac na sama kawę do MC
-
B8 TrOOOOp
panowie jakie Et felgi może być maksymalnie przy oponie 255/35/19 by nie obcierało ?
-
Spoty Puck i okolice - czwartek godz.18 (19 okres letni) parking koło McDonald's
dzięki wladi- mam kawałek zderzaka w b6 do zrobienia
-
Spoty Puck i okolice - czwartek godz.18 (19 okres letni) parking koło McDonald's
a ja budę co do rezania... zna ktoś dobry zakład gdzie spawają plastiki- nie zbyt skomplikowana operacja ale musi być dokładnie i ładnie
-
Spoty Puck i okolice - czwartek godz.18 (19 okres letni) parking koło McDonald's
sorry panowie :/ dopiero robotę skończyłem- trochę się przeciągneło.. szkoda bo pogoda fajna:kwasny:
-
Spoty Puck i okolice - czwartek godz.18 (19 okres letni) parking koło McDonald's
Zapewne tak, gość już nawet w niej lifta zrobił przód i tył miałem okazję sie spotkać z Bogdanem na oględzinach jego autka:decayed: oczopląsu i ślinotoku dostać można
-
Spoty Puck i okolice - czwartek godz.18 (19 okres letni) parking koło McDonald's
Rysiek-chyba nie dam rady wiesz... mam imprezę myśliwską, no i obecność obowiązkowa:kwasny: kurde też by mogli poświęcić te motóry jak bedzie ciut cieplej co do czwartku to chyba wpadnę ale nie wiem na 100%
-
[ALL B8] Mała Czarna By Artua2 :)
racja panowie nie kazdemu wszystko musi sie podobać... no ale brak wycieraczki do mnie przemawia:wink: ---------- Post dopisany 06-04-2013 at 12:23 ---------- Poprzedni post napisany 02-04-2013 at 22:53 ---------- jarku- co miałeś na myśli z tymi tablicami
-
B8 TrOOOOp
Zrobisz w końcu wątek ze swoim autem:bicz2: Środek piękny musi być:slina: Ojj Autko robi wrażenie... widziełm na własne oczy
-
B8 TrOOOOp
jest jakiś godny uwago dodatek do Diesla który można dodać w celu "przeczyszczenia", co prawda nic mi sie nie dzieje z silnikiem ale co jakiś czas może coś tam dodać...
-
Spoty Puck i okolice - czwartek godz.18 (19 okres letni) parking koło McDonald's
kurde idę zobaczyć czy moja jeszcze w garaglesie stoi bo w sumie sie dziś z nią nie widziałem stoi... może to była proximpuha... on sie buja na GPU w okolicach Gdyni
-
Spoty Puck i okolice - czwartek godz.18 (19 okres letni) parking koło McDonald's
no stała czarna z ramkami klubowymi przy witawie:whistling: gpu?
-
Spoty Puck i okolice - czwartek godz.18 (19 okres letni) parking koło McDonald's
nieee... ale nie mów że jest druga taka
-
Spoty Puck i okolice - czwartek godz.18 (19 okres letni) parking koło McDonald's
poszedł głosik... ładna
-
Spoty Puck i okolice - czwartek godz.18 (19 okres letni) parking koło McDonald's
robota :/
-
[ALL B8] Mała Czarna By Artua2 :)
Jedrzej to i zderzaki razem z wydechem musiał bym wyrzucić bo są od s4 i wrócić do serii ... jak jest stylizowana na s4 to według mnie pewne elementy muszą tam się znajdować... z zewnątrz brakuje jeszcze tylko hebli od s4 oraz lotki na kalpie i niczym zewnętrznie nie będzie odbiegać od prawdziwej Esy:decayed: ---------- Post dopisany at 22:16 ---------- Poprzedni post napisany at 22:11 ---------- z tego co wiem to tablice są obowiązkowe:naughty:
-
[ALL B8] Mała Czarna By Artua2 :)
mały UP. jakiś czas temu wpakowane zostało grzanie stołków a dzisiaj, przy okazji zmiany opon wrzuciłem ukryte wentyle na letnie:naughty: i wreszcie doszła nowa zaślepka tylnej wycieraczki-gdyby ktoś był zainteresowany to pisać Przed: i Po: