Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

artua2

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez artua2

  1. tak od bentków mi chodzi co widzę felunek na alledrogo to bez dekli... bentley bedzie musiał wymyśleć jakieś zabezpieczenie :/
  2. mi obojetnie tylko niech chętni piszą kto bedzie bo dla 2 to sie nie opłaca:) kurde panowie pogoda spoko jest...
  3. to co dziś w gdyni ? ja się piszę tylko na którą?
  4. jest pięknie panowie ale który mi powie co oni z tymi deklami od tych felg robią- zjadają je czy jak ? gdzie nie spojrzysz tam sprzedają bez dekli...
  5. To moze przelozymy spot na 19?Mi by to pasilo...
  6. Moja umyta glancować nie będę bo to za 2 tyg zrobię to kto się pisze jeszcze na jutro?
  7. ja też! o ile ktoś będzie bo nie będę jechac na sama kawę do MC
  8. artua2 odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    panowie jakie Et felgi może być maksymalnie przy oponie 255/35/19 by nie obcierało ?
  9. dzięki wladi- mam kawałek zderzaka w b6 do zrobienia
  10. a ja budę co do rezania... zna ktoś dobry zakład gdzie spawają plastiki- nie zbyt skomplikowana operacja ale musi być dokładnie i ładnie
  11. sorry panowie :/ dopiero robotę skończyłem- trochę się przeciągneło.. szkoda bo pogoda fajna:kwasny:
  12. Zapewne tak, gość już nawet w niej lifta zrobił przód i tył miałem okazję sie spotkać z Bogdanem na oględzinach jego autka:decayed: oczopląsu i ślinotoku dostać można
  13. Rysiek-chyba nie dam rady wiesz... mam imprezę myśliwską, no i obecność obowiązkowa:kwasny: kurde też by mogli poświęcić te motóry jak bedzie ciut cieplej co do czwartku to chyba wpadnę ale nie wiem na 100%
  14. racja panowie nie kazdemu wszystko musi sie podobać... no ale brak wycieraczki do mnie przemawia:wink: ---------- Post dopisany 06-04-2013 at 12:23 ---------- Poprzedni post napisany 02-04-2013 at 22:53 ---------- jarku- co miałeś na myśli z tymi tablicami
  15. artua2 odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Zrobisz w końcu wątek ze swoim autem:bicz2: Środek piękny musi być:slina: Ojj Autko robi wrażenie... widziełm na własne oczy
  16. artua2 odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    jest jakiś godny uwago dodatek do Diesla który można dodać w celu "przeczyszczenia", co prawda nic mi sie nie dzieje z silnikiem ale co jakiś czas może coś tam dodać...
  17. kurde idę zobaczyć czy moja jeszcze w garaglesie stoi bo w sumie sie dziś z nią nie widziałem stoi... może to była proximpuha... on sie buja na GPU w okolicach Gdyni
  18. no stała czarna z ramkami klubowymi przy witawie:whistling: gpu?
  19. nieee... ale nie mów że jest druga taka
  20. Jedrzej to i zderzaki razem z wydechem musiał bym wyrzucić bo są od s4 i wrócić do serii ... jak jest stylizowana na s4 to według mnie pewne elementy muszą tam się znajdować... z zewnątrz brakuje jeszcze tylko hebli od s4 oraz lotki na kalpie i niczym zewnętrznie nie będzie odbiegać od prawdziwej Esy:decayed: ---------- Post dopisany at 22:16 ---------- Poprzedni post napisany at 22:11 ---------- z tego co wiem to tablice są obowiązkowe:naughty:
  21. mały UP. jakiś czas temu wpakowane zostało grzanie stołków a dzisiaj, przy okazji zmiany opon wrzuciłem ukryte wentyle na letnie:naughty: i wreszcie doszła nowa zaślepka tylnej wycieraczki-gdyby ktoś był zainteresowany to pisać Przed: i Po:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.