Treść opublikowana przez artua2
-
B8 TrOOOOp
panowie... kto pomoże? kiedyś gdzieś coś kodowałem i musiałem przypadkowo wyłączyć miganie kierunków podczas zamykania auta podczas otwieranie migają standardowo... troche to irytujące bo za każdym razem muszę słuchać czy centralny zamyka auto
-
B8 TrOOOOp
8R1 816 311-Wąż 3B0 816 355-zawór na tych numerach zamontowanie chłodzenia schowka kształtuje sie w granicach 16 euro...
-
B8 TrOOOOp
co oznaczają skróty to wiem ale męczy mnie pytanie czy w tym chodzi o to że: kierowca po Prawej/lewej stronie ruch prawo/lewo-stronny RHD - fajera z prawej, jeździsz po lewej. LHD - fajera z lewej, jeździsz po prawej. i tym sposobem rozwiązałeś mój dylemat
-
B8 TrOOOOp
co oznaczają skróty to wiem ale męczy mnie pytanie czy w tym chodzi o to że: kierowca po Prawej/lewej stronie ruch prawo/lewo-stronny W Gdańsku potrafią to zrobić nawet za 100 z fakturą, ale normalnie też kosztuje ok 240 PLN ów:kwasny: dzwoniłem do Gdańska i 250 zł to ich cena... z kim trzeba zagadać żeby za stówkę zrobili?
-
B8 TrOOOOp
Panowie nie wiem czy zabłysnę ale tego chyba jeszcze nie ma u nas w b8 mod przydatny na ciepłe dni kiedy chcę się pić coś chłodnego i wydaje sie być niedrogi AudiEnthusiasts Glove Box Cooler tylko które nr części są odpowiednie dla naszych bo podane są dla anglika i reszta europy o ile się nie mylę (RHD LHD)
-
B8 TrOOOOp
też uważam ze 250 ziko to lekka przesada... ale w kazdym serwisie jest taka sama cena ?
-
B8 TrOOOOp
czy cena 250 zł za zdjęcie ochrony komponentu z klimatronika to normalna cena? pytam bo za sam klimatronik mniej bedę płacić :/
-
Montaż wentylowanych siedzeń w Audi A4 B8 2007-2011
Jarku nie tych pinów szukam do MCE 09 ?
-
B8 TrOOOOp
tak odpisałem Ci na PW. wyczyść skrzynkę lub podaj mi swój email. daj na maila bo coś jie możeby sie skontaktować : [email protected] Grześ mam taki MCE 09 : rozumiem że sie da
-
B8 TrOOOOp
derecy- dostałeś moje pw odnoście gratów do wiązki pod grzane d*py i twojego panelu klimy? miałem full skrzynkę i nie dostałem odp ;/
-
B8 TrOOOOp
no to na 99% mam możliwośc bo przypominam sobie ze jest taka opcja w podpowiedziach,ale dla pewności jutro sprwawdzę...
-
B8 TrOOOOp
Jezeli chodzi o podgrzewania d*p to oprocz klimatronika musisz zmienic MCE 09 z obsługą grzanych foteli (bodajze wtyka 6 PIN na srodku sterownika) david_n ostatnio przerabiał i wszystko zakonczyło sie sukcesem MCE 09 to moduł centralnej elektryki? gdzie go znajdę żeby oblukać czy nie obsługuje grzania foteli? na VCDs mam możliwość zaznaczenia podgrzewanego fotele przód-prawa/lewa ale nie pamiętam czy to było w central electric 09 :/ czy kablologia do grzanych d*p jest taka sama w jednostrefowej jak i dwustrefowej klimie, bo szukam kogoś kto wie jak to podłączyć to może do dawida sie uśmiechnę
-
B8 TrOOOOp
Ok dzięki Jarku będzie rezanie tylko jeszcze jedno pytanko: czy trzeba będzie jedynie zdjąć komponent i zaprogramować przez VCDS-a, czy jednak może być opcja że jakiś sterownik czy moduł nie będzie obsługiwać tej opcji i d*pa... gdyby ktoś z forum sie orientował to szukam Panelu Klimatronika z obsługą Grzanych foteli (jednostrefowy)
-
B8 TrOOOOp
czy w zielonej masz 4 kabelki czy 3? są 4: 1-zielono-brązowy 2-czarno-biały 3-gruby brązowy 4-gruby czerwono-biały jest opcja ze służą do czegos innego jak podgrzewane fotele?
-
B8 TrOOOOp
No to Elegancko wychodzi na to że mam podgrzewane stołki ale jeszcze nie podłączone dzięki Jarku
-
B8 TrOOOOp
powie ktoś co to siedzenie na na wypasie? 8K0 881 106 A mi wyskakuje w googlach tylko rama siedzenia... w "puszcze" z wtykami pod siedzeniem jest jeszcze duża zielona kostka która nie jest podłączona kostka ma nr : 4F0937731F
-
B8 TrOOOOp
AUDI A4 B8 8K0 SŁUPKI WEW. SUFITÓWKA S-LINE ŚRODEK (2973595634) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. Co prawda cena trochę wysoka, ale może da się coś utargować Dzwoniłem już tam i gościu oporny w targowaniu:kwasny: ja dzwoniłem do niego już kilka miesięcy temu 2999 chciał i zszedł na 2700 z nim bedzie cięzko:/
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
515 297 353 MATEO co z tym numerem? kurcze panowie dajcie szybciej parę godzinek znać gdzie bo o 18 to ja już muszę w drodze być żeby na 19 dojechać
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
wiecie panowie czy ktoś na pomorzu zajmuje sie Airridem? i tak na marginesie... kto jutro na spota? może bym wpadł po roku przerwy pokazać mody
-
B8 TrOOOOp
aaa kurde nie spojrzałem- ty nie w PL siedzisz ja się rozglądam za kimś kto się zna na rzeczy najlepiej z pomorskiego...
-
B8 TrOOOOp
masz już na oku jakiś warsztacik który sie tym zajmuje i łąduje dobry sprzet?
-
B8 TrOOOOp
ja chcem wie ktoś gdzie to robią profeska?? to są 19 buty czy 20"?
-
B8 TrOOOOp
czyli jak nic nie stuka brzeczy wychodzi na to że mam autko bez servotronica tak? kurde da sie to jakoś sprawdzić, dorezać?
-
B8 TrOOOOp
Pewnie tylko ty ;-) Zaczynam slyszec pompe wspomagania na wolnych obrotach ... Ki czort? Konczy sie? 122kkm servotronic a chodzi ci kiera ciezej czy nie? ja po przesiadce z b6 do b8 odczuwam ze kiera chodziła sporo cięzej, myślałem ze to szerokie opony ale oststnio jechałem kolego a5 i tam kiera lekko chodzi...
-
B8 TrOOOOp
wie ktoś czy heble na przód z nowej RS4 pasują P&P do naszych B8? wydaje mi się że jest tam 6 tłoczków, kiedy sie dowiadywałem czy da sie założyć 6-cio tłoczkowe brembo od Porsche powiedzieli że trzeba trochę przerabiać zwrotnice...