Treść opublikowana przez artua2
-
B8 TrOOOOp
ja od lipca szukałem sufitu w normalnych pieniądzach i naprwadę cieżko jest wydrapać coś za 1200 zł :/ myśle ze 1500 możesz liczyć minimum. ja dałem 1800 za sufit praktycznie nowy bo z tego roku z RS4 ale kompletny z fotochromem.
-
Montaż i działanie wewnętrznego lusterka fotochrom w A4 B8 2007-2011
kupiłem w zeszłym tyg lusterko od rslj-a i mówił ze kompas jest samowystarczalny i wystarczy lustro podpiąć do zasilania, a żeby dokonać kalibracji trzeba zrobić parę kółek na maksymalnie skręconych kołach-- jak to wygląda w praktyce jeszcze nie wiem bo lustro dopiero doszło.
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
wiecie moze panowie gdzie w okolicach pucka, wejherowa ustawiają goemetrię kół? po zdjęciu zimowych okazało sie ze wewnętrzną stronę tylnej opony mam za***iście zjechaną... :/
-
B8 TrOOOOp
Masz satelitarna tez? Teraz dzila tylko DVB-T, wiec albo jest odbior, albo nic. Nie wiem gdzie mieszkasz, ale na przyklad w gorach lubi zanikac sygnal. Tak samo w zamknientych pomieszczeniach:wink: -jasne ze mam satelitkę wystawiam na dach i smigam po autostradzie z talerzem kurcze lipa troche będe musaił zajechać do "fachowców" z serwisu moze oni coś poradzą wtedy bo głupio jest mieć opcję Tv a oglądać mrowisko
-
Montaż i działanie wewnętrznego lusterka fotochrom w A4 B8 2007-2011
czy podpięcie dla kostki 8-pinowej masy i 12v jest takie samo jak w 6-pinowej? 1 pin- plus 2 pin- masa 6 pin- pin 6. kostce 8-pinowej
-
B8 TrOOOOp
śmigajcie do Wrc on wyreza
-
B8 TrOOOOp
ma ktoś tuner Tv u siebie? jak wam odbiera sygnał? bo mi po przełączeniu na naziemną w ogóle nic nie pokazuje. wcześniej to chociaż zamrowiony obraz był;/
-
B8 TrOOOOp
przyłaczając sie do pytania na temat LED-ów czy ktoś wie jakie można zastosować Ledy w kolorze czerwonym by świeciły tak samo jak te podświetlające przyciski?
-
Montaż i działanie wewnętrznego lusterka fotochrom w A4 B8 2007-2011
no tak lampkę od podsufitki koleś mi przez przypadek z homelinkiem wysłał ale podłączony nie jest... więc pozostaje podłączenie sie pod bezpieczniki... -a wiesz jak rozwiązać problem tego kabelka w pinie 14- moge podłączyć po prostu drugi? -ile kabelków z 2 pinami mi będzie potrzebne jeśli mam tylko fotochrom?
-
Montaż i działanie wewnętrznego lusterka fotochrom w A4 B8 2007-2011
ten koleś co przerabiał u siebie lustro tak to zrobił : Almost DIY - Rearview Mirror Upgrade nie musiał bym demontować tych plastików by dostać się do skrzynki z bezpiecznikami na której w ogóle się nie znam no i jesli chodzi o podpięcie sie w pin 14 z wtyki z modułu komfortu to ma taki problem ze już jakiś kabelek tam jest:/ w ogóle dziwne to moje lustro ma miejsce na 8 pinów ale tylko 6 ich tam jest... wiesz jaki jest numer wtyki bo zamówiłem taka jak podawałeś w artykule ale teraz sie dopiero zjarzyłem ze to nie będzie pasować... nr lustra to : 8T0 857 511 AB 4PK
-
Montaż i działanie wewnętrznego lusterka fotochrom w A4 B8 2007-2011
tylko do tego przyda ci sie inne mocowanie kóre ponoć w serwisie jest niedostępne i trzeba szukać z rozbitka... też włąśnie sie rozglądam za czyms takim. -można w ogóle tak bezposrednio podłączyć zasilanie lusterka z lampy? gdzie w takim razie dać masę?
-
B8 TrOOOOp
dziękuje wrc. na razie wezmę się za założenie sufitu i przygotuje kabelki pod fotochrom żeby potem nie zrywać wszystkiego raz jeszcze. jak znajdę mocowanie to podrążymy temat
-
B8 TrOOOOp
nie ma tam numeru niestety... ale znalazłem cos takiego: Almost DIY - Rearview Mirror Upgrade tutaj napisane jest ze mocowanie którego szukam ja nie jest dostepne w serwisie :/ więc chyba pozostali mi fachowcy od szyb... doszły dziś elementy drobne podsufitki i mam małe manko... barkuje mi tych dwóch zaślepek od daszków przeciwsłonecznych... czy to jest prowidłowy nr częsci : 8K0857621 y22
-
B8 TrOOOOp
a w aso dostępne? na zagranicznych stronach czytałem ze kóraś z częsci lusterka jest nie do kupienia w serwisie...
-
B8 TrOOOOp
ok rozumiem... a czy jest opcja zakupu dużego uchwytu w aso czy z jakiegoś rozbitka i przyklejenia go w miejsce małego?
-
B8 TrOOOOp
ty to szybko odpowiadasz... minutę ci to zajęło da sie coś z tym zrobić by nie wymieniać szyby Miszczu?
-
B8 TrOOOOp
NOKIANY wiem ze gumy sa spoko ja chcem oprócz tego potrzebne będzie chyba jakieś mocowanie przyklejane do szyby prawda? daj fotke jakie masz mocowanie lusterka na chwilę obecną tylko takie fotki udało mi sie zrobić, jesli to nie wystarcza moge zrobic z rana przy świetle dziennym...
-
B8 TrOOOOp
ja chcem oprócz tego potrzebne będzie chyba jakieś mocowanie przyklejane do szyby prawda?
-
B8 TrOOOOp
A czemu chcesz akurat takie kupić ? ten plastik jest po to aby zmiesciła sie tam kamerka od Systemu LANE ASSIST . Mocowanie akurat tego lusterka pasuje a ten plastik nie zamocujesz do stardartowej szyby . Wrc takie lustro zakupiłem razem z sufitem :AUDI A4 RS4 B8 AVANT PODSUFITKA ZJAZDY LUSTERKO (2787319189) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. a da sie to jakoś zrobić bez wymiany szyb np. zmienić szeroki plastik na wąski? Lane Assist jest dla mnie w tej chwili niepotrzebny...
-
B8 TrOOOOp
ale zwała :/ a z tym wąskim plastikiem też? czy mocowanie lustra jest juz przy nowej szybie czy trzeba lecieć do serwisu po graty i samemu kleić ?
-
B8 TrOOOOp
czy wymieniając lusterko wewnętrzne w b8 na fotochrom z tym szerokim plastikiem trzeba zmieniać szybę? lustro tego typu: AUDI A4 A5 8K LUSTERKO WEWNĘTRZNE 8T0857511A (2792666895) - motoAllegro
-
B8 TrOOOOp
wydaje mi sie ze po doliczeniu kosztów słoneczników, spływów, lampek, rączek i zaślepek wyjdzie dość spora sumka...
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Panowie, jest może ktoś kto Bywa w Krakowie troche większym autem? zakupiłem sufit do mojej Panny ale boje wysyłać go Kurierem... na dzień dzisiejszy sufit lezy u znajomego więc nie musi to być ani dziś ani jutro
-
B8 TrOOOOp
Kupiłem prawie nówka,podobno w bardzo dobrym stanie z rs4 fl za 1800 z lusterkiem (nie wiem co tam ma to lusterko w sobie) AUDI A4 RS4 B8 AVANT PODSUFITKA ZJAZDY LUSTERKO (2787319189) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
-
B8 TrOOOOp
Panowie czym najlepiej wysłać podsufitkę z Krakowa do Gdańska? znacie jakieś przesyłki bezpośrednie? kurierem troche sie boje bo cuda potrafią wyprawiać z wysyłanymi przedmiotami.