Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B8] Mała Czarna By Artua2 :)


artua2

Rekomendowane odpowiedzi

brak wycieraczki mi się nie podoba.. znaczek S4 również, tak jak i ciemne lampy :decayed: poza tym git :good: i ważne, że Tobie się podoba :hi:

jedrek jest dobrze :wink: tez bym wycieraczke zostawila ale to juz kwestia gustu

piekna sztuka kolego :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

auto nabiera charakteru,

jeszcze tablice wywal- na subtelne i jakiś mały znaczek klubu :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

brak wycieraczki mi się nie podoba.. znaczek S4 również, tak jak i ciemne lampy :decayed: poza tym git :good: i ważne, że Tobie się podoba :hi:

Jedrzej to i zderzaki razem z wydechem musiał bym wyrzucić bo są od s4 i wrócić do serii :kwasny:... jak jest stylizowana na s4 to według mnie pewne elementy muszą tam się znajdować... z zewnątrz brakuje jeszcze tylko hebli od s4 oraz lotki na kalpie i niczym zewnętrznie nie będzie odbiegać od prawdziwej Esy:decayed:

---------- Post dopisany at 22:16 ---------- Poprzedni post napisany at 22:11 ----------

auto nabiera charakteru,

jeszcze tablice wywal- na subtelne i jakiś mały znaczek klubu :wink:

z tego co wiem to tablice są obowiązkowe:naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

brak wycieraczki mi się nie podoba.. znaczek S4 również, tak jak i ciemne lampy :decayed: poza tym git :good: i ważne, że Tobie się podoba :hi:

Jedrzej to i zderzaki razem z wydechem musiał bym wyrzucić bo są od s4 i wrócić do serii :kwasny:... jak jest stylizowana na s4 to według mnie pewne elementy muszą tam się znajdować...:decayed:

nie zgadzam się z tym, że jak masz zderzaki i wydech założone to i znaczek od S4 musi być na 2.0TDI. po prostu to razi.. auto wygląda naprawdę ładnie, ale jak już wspomniałem - ważne, że Tobie się podoba bo właśnie Tobie ma się podobać :good: a ja mam po prostu swoje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

brak wycieraczki mi się nie podoba.. znaczek S4 również, tak jak i ciemne lampy :decayed: poza tym git :good: i ważne, że Tobie się podoba :hi:

Jedrzej to i zderzaki razem z wydechem musiał bym wyrzucić bo są od s4 i wrócić do serii :kwasny:... jak jest stylizowana na s4 to według mnie pewne elementy muszą tam się znajdować...:decayed:

nie zgadzam się z tym, że jak masz zderzaki i wydech założone to i znaczek od S4 musi być na 2.0TDI. po prostu to razi.. auto wygląda naprawdę ładnie, ale jak już wspomniałem - ważne, że Tobie się podoba bo właśnie Tobie ma się podobać :good: a ja mam po prostu swoje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać :decayed:

Zgadzam się z przedmówcą. Brak wycieraczki i znaczek S4 też do mnie nie przemawiają ale to Twoja bryka i forumowiczom wszystko pasować nie musi. Samochód ładny i z pewnością wzbudza zainteresowanie na ulicy.

Ps. Wentyle super sprawa. Sam od ładnych paru lat używam i już nie mógłbym założyć normalnych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

racja panowie :) nie kazdemu wszystko musi sie podobać... no ale brak wycieraczki do mnie przemawia:wink:

---------- Post dopisany 06-04-2013 at 12:23 ---------- Poprzedni post napisany 02-04-2013 at 22:53 ----------

auto nabiera charakteru,

jeszcze tablice wywal- na subtelne i jakiś mały znaczek klubu :wink:

jarku- co miałeś na myśli z tymi tablicami :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z przodu tablicę wywalić i wstawić bleda :decayed:

albo bardzo cienkie, czarne, subtelne ramki które teraz będą pasować do autka, mały napis na boku lub z tyłu a-4 klub takie moje skromne zdanie...

innymi słowami- robi się powoli black low rider :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylna tablicę przyklej tylko na tasme dwustronna.

Chodzi o to, zebyś ramke klubową wywalił i tyle :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w końcu mogę wykreślić ostatnią pozycję z "pakietu S4" jaką jest lotka :banan:

czymś trzeba było dociskać:decayed:

20130612_145041.jpg

i efekt końcowy...prawie go nie widać :facepalm: dlatego też nie kupował bym lotki w ASO:kwasny:

20130612_151726.jpg

20130612_151742.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

eee tam szczerze to myślałem że różnica będzie bardziej widoczna... to taki raczej subtelny mod :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo ładne autko, mnie tylko razi przyciemnianie lamp,(taki wiejski Tuning sie na usta sunie) ale o gustach się nie dyskutuje, poza tym zazdroszcze takiej sztuki i życze pociechy z furmanki :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mnie sie cztery wydechy z tylu w 2.0TDI wogole nie podobaja na dodatek ochrzczone jeszcze znaczkiem S4 :facepalm: wybacz ale dla mnie to jak do polo wsadzac lusterka od m3 . Ale Twoje auto Twoja sprawa Tobie ma sprawiac frajde. Wizualnie jest super !

ps. Glupio tylko troche jak bedziesz sie meczyl z leonem DSG i toczyl boje z Octaviami i Insigniami majac 4kominy z tylu :grin:

Brak wycieraczki - nawet spoko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

De gustibus est non disputandum… - O gustach się nie dyskutuje panowie :wink:

To tak jak z glebami w autach, mega wygląda, a zero praktyki.

Mi podoba się "Artura fura", ma jakiś styl, inny od serii, chociaż sam bym zrobił inaczej kwestia gustu (patrz pierwszy akapit)...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Baśka Voda

ee nie tak słabo bo po drodze kilka ramek forumowych widziałem-może byłem zauroczony widokami :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...