Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AFN] Czy pasuje ten zderzak??

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

różne zderzaki benzyna i diesel ? pierwsze słyszę :decayed:

tak będzie pasował

Opublikowano
  • Autor

różne zderzaki benzyna i diesel ? pierwsze słyszę :decayed:

tak będzie pasował

nie ma różnicy w zderzakach, jest różnica w tym wycięciu na tłumik, w benzyniakach są węższe...

Opublikowano

Różnicę w zderzakach masz tylko polift a przedlift i rzec jasna kombi a sedan, a że w benzyniakach są węższe otwory na tłumnik :mysli: chyba że w 1.6 i 1.8 bo jest jedna końcówka wydechu, a w 1.8t 2.4 2.6 2.7 2.8 są dwie wiec nie wydaje mi się żeby była węższa. [br]Dopisany: 11 Styczeń 2012, 18:13_________________________________________________jak chcez to mogę zmierzyc otwór dokładki zderzaka w 2.8 :tongue4:

Opublikowano

Wizualnie chyba tylko wydaje sie mniejsza :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

Praktycznie wszyscy mówią, że powinien pasować, więc zaryzykuję i kupię... zobaczymy :)

Opublikowano

tu nie ma co ryzykować :decayed:

Opublikowano

sorka ale z tego ca ja tu widze to ten zderzak na zdjęciu jest od sedana a nie od avanta

Opublikowano
  • Autor

sorka ale z tego ca ja tu widze to ten zderzak na zdjęciu jest od sedana a nie od avanta

chyba masz rację :decayed:

tu do kombiacza:

http://allegro.pl/zderzak-tyl-tylny-audi-a4-b5-kombi-wys-gratis-i2036234472.html

tylko, że tu jest bez tej czarnej listwy... a to też dostało strzał...[br]Dopisany: 11 Styczeń 2012, 23:10_________________________________________________

sorka ale z tego ca ja tu widze to ten zderzak na zdjęciu jest od sedana a nie od avanta

chyba masz rację :decayed:

tu do kombiacza:

http://allegro.pl/zderzak-tyl-tylny-audi-a4-b5-kombi-wys-gratis-i2036234472.html

a co powiecie o tym:

http://allegro.pl/audi-a4-94-98-kombi-zderzak-tyl-kompletny-krakow-i2016764287.html

i nawet kolor mi pasuje :)

Opublikowano

a co tu mówić, potrzebny to bierz

Opublikowano

ten napewno od kombi :decayed:

Jak jeszcze kolor Ci odpowiada to tym bardziej :good:

Opublikowano

tak bo między kombiakiem a sedanem jest róznica zagłebienia przy klapie

pierwsze foto to sedan.

sedan.jpg

drugie foto to kombi

kombi.jpg

Opublikowano

i może Ci ten facet założy co trzyma zderzak. :good:

a tak na serio jak Ci kolorek pasuje bierz i nie zastanawiaj się. :naughty:

  • 7 lat później...
Opublikowano

Hej cześć odgrzeje kotleta by nie zaczynać nowego wątku

do rzeczy... znalazłem na aukcji tylną dokładkę zderzaka do kombi z czujnikami parkowania do modelu przedliftowego 1998r, ja zaś mam sedana też 1998r. Czy dałoby rade zaadaptować tą dokładkę z czujnikami do sedana? tak by zachować oryginalny wygląd?? elektronikę (centralkę z buzzerem) dokupię na necie tak by banglało, chyba że sprzedający poszuka tych elementów u siebie i dorzuci do dokładki.

Zerknąłem w ETKę i wydaje się że dokładki sedan/kombi w przedliftach mają te same numery

Bardzo proszę Moi drodzy o radę/poradę :)

Pozdrawiam

Edytowane przez Yokerman7

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.