Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL] Problem z plikami z VAGa


Filutek

Rekomendowane odpowiedzi

Jak dajesz Log to pojawia Ci sie adres zapisu plików z logowania, możesz to zmienić na dowolny, nawet na pulpit, przeważnie ustawione jest ze wrzuca pliki do X:\VAG-COM\Logs i muszą być tam zapisane, CHYBA że nie masz pełnej aktywowanej wersji programu- wtedy Ci nie zapisze logów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nawet przy niepełnej wersji logi i tak są zapisywane.

Filutek, takie cyrki się dzieją jak zostaje zainstalowany program antywirusowy lub zostaje uaktualniona jego wersja jeśli wcześniej logi zapisywane były normalnie.

Na przykładzie Avasta - po jego aktualizacji wyskakiwał komunikat (po otwarciu VAG-COM'a) o treści : Czy otwierać aplikację w środowisku izolowanym [sandbox]. Wielu klikało bez namysłu na "OK" co powodowało otwieranie Vaga właśnie w sandbox'ie i to jest powodem, że logi nie są zapisywane w pliku "Logs". Wystarczy tylko w komunikacie Avasta wybrać opcję "otwieraj normalnie" i logi będą zapisywane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Filutek zwróć uwagę na to o czym pisze Tomek :) na moim lapku było tak, że czy to przy pełnej czy nie wersji VAG-COM 409.1 nie było widać zapisanych plików, ale korzystam z ESET Smart Security i nie wyskakiwały mi żadne komunikaty. Zainstalowałem VAG-COM 311.2 i problem zniknął:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Borykam się ostatnio z tym samym problemem, pow wykonaniu logów nie mogę ich w ogóle potem znaleźć, tak jakby się nie zapisały. Wcześniej wszystko było ok. Korzystam z Avasta i dokładnie tak jak pisze Sztomel na pałę wciskam Ok. Jutro spróbuję z "otwieraj normalnie", mam nadzieję że pomoże.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nawet przy niepełnej wersji logi i tak są zapisywane.

Filutek, takie cyrki się dzieją jak zostaje zainstalowany program antywirusowy lub zostaje uaktualniona jego wersja jeśli wcześniej logi zapisywane były normalnie.

Na przykładzie Avasta - po jego aktualizacji wyskakiwał komunikat (po otwarciu VAG-COM'a) o treści : Czy otwierać aplikację w środowisku izolowanym [sandbox]. Wielu klikało bez namysłu na "OK" co powodowało otwieranie Vaga właśnie w sandbox'ie i to jest powodem, że logi nie są zapisywane w pliku "Logs". Wystarczy tylko w komunikacie Avasta wybrać opcję "otwieraj normalnie" i logi będą zapisywane.

I chyba w tym będzie problem ja tez klikam na OK, Dzieki za pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...