Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 AWX] A4 B6 Avant 1.9 TDI Psssssssssst

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

za***ista sprawa.... powinniscie dostac status nadwornych rezaczy forum:decayed:

Opublikowano
spoko bedzie i nowe koła wieksze i szersze tak aby posadzic bude miedzy rantem felgi a opona :P

:kox::kox::kox: Będzie przeuj :jerk:, szkoda, że w Polsce nie jesteś to bym na bank podjechał zobaczyć ją, na fotach wygląda mega, a co dopiero na żywo :wink:

Opublikowano
  • Autor

nowe foty już niedługo będą jak młody z drogi znajdzie czas :jerk:

Opublikowano
za***ista sprawa.... powinniscie dostac status nadwornych rezaczy forum:decayed:

Co ty gadasz :D Tutaj takie rezacze są, że my ich nawet po paznokciach u nóg nie smyramy:grin:

Opublikowano

No to teraz jakies 9j/9.5j w 19" by sie przydalo :naughty:

Opublikowano
  • Autor

bedzie chyba 9j i 10j

Opublikowano
za***ista sprawa.... powinniscie dostac status nadwornych rezaczy forum:decayed:

Co ty gadasz :D Tutaj takie rezacze są, że my ich nawet po paznokciach u nóg nie smyramy:grin:

:decayed:

---------- Post dopisany at 23:12 ---------- Poprzedni post napisany at 23:11 ----------

bedzie chyba 9j i 10j

a masz cos konkretnego na oku?:naughty:

Opublikowano
  • Autor

a mam :P

---------- Post dopisany at 21:13 ---------- Poprzedni post napisany at 21:12 ----------

PORSCHE 911 18" VICTOR EQUIPMENT ALLOY WHEELS | eBay

te sa za***iste tylko szkoda ze 18"

Opublikowano

no kosa sa.... i nawet cena nie zabija....

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

żeby nie było ze cisza to dodam jedno foto ze spotkania z ekipa Euro& JDM Style Eire

528956_123151354541633_22068595_n.jpg

Opublikowano

Lukasz ty tu oczu nie mydl tylko dawaj foty z sesji i pokaz jak teraz lezy na ziemi,ogarnoles ten przod?

Opublikowano
  • Autor

jak widac na fotach przod tylko zmieniony z mlodego siadlo nizej ale nie tak jak bym chcial

foty z sesji beda na dniach , a przod bede ogarnial jak zrobie nct , pewnie na fermoy bedzie juz zrobione , jezeli dojdziemy czemu tak jest

Opublikowano

Na fermoy to juz razem polecimy z dublina :wink:

Opublikowano
  • Autor

to pojedziemy twoim bo jak ciasny bedzie i Stievie od Mlodego to nic dla mnie nie bedzie :P

Opublikowano
to pojedziemy twoim bo jak ciasny bedzie i Stievie od Mlodego to nic dla mnie nie bedzie :P

Nie przesadzaj liczy sie dobra zabawa a nagrody to tylko dodatek :wink:

Opublikowano
  • Autor

licza sie tylko nagrody , zabawa i to ze kazdy jest wygranym jest dla cipek heheeheheh zartuje of kors co pijemy w belfascie?

Opublikowano

Ja na belfast nie lece,musze ogarniac wszystko przed przeprowadzka :kwasny:

Opublikowano
  • Autor

oj ty niedobry

Opublikowano

Fajnie skomponowane kolory nadwozia i felg :)

Niech Ci bryczka służy jak najdłużej:wink:

Opublikowano

tez czekam na foty:whistling::whistling: dajcie cynka odnosnie Fermoy chetnie sie wybiore z najmlodsza fanka a4-klubu

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.