Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 AWX] A4 B6 Avant 1.9 TDI Psssssssssst

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

to były BK Racing z UK a zamieniłem je na moje ala BBS

Opublikowano

jak to sie odpycha czuć bardzo stratę mocy przez taka felge bo wyglada kozacko

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

niewiem o ktorej mowisz :)

---------- Post dopisany 29-06-2012 at 20:41 ---------- Poprzedni post napisany 01-06-2012 at 21:34 ----------

mały update :

- nowe fotele

- nowy klimatronik

- ramka zm. biegow

- popiolka 2dni

- dekory w czerwonej alkantarze

- żółte halogeny

- wydech od 2,5 tdi

- zaślepiony egr

- nowo obszyta kiera (skóra gładka i perfora i czerwona nić By Raggaman :slina:)

czekam na :

nową gałke audi a3 sline z nowym mieszkiem i czerwoną nicią oraz reczny skóra perfora i czerwona nić by Raggaman :)

- ramiona wycieraczek aero

- lakiernik na 1 lipca

zdjcie9e.th.jpg

9b08b6bf5fe4c4ccm.jpg

tutaj jeszcze bez środka :)

ef42c8a2f29b6421m.jpg

0e1196a9f20d6deem.jpg

e75e2b71cc8a6166m.jpg

eaa65cfcb7d449bcm.jpg

f2ded59f17615e85m.jpg

muszę tylko je przeprać bo są zabrudzone

Opublikowano

Czerwonej nici nie będziesz miał na rączce od ręcznego.

Reszta jak już Ci mówiłem :kox:

Opublikowano
  • Autor

będę miał "nową gałke audi a3 sline z nowym mieszkiem i czerwoną nicią oraz reczny skóra perfora i czerwona nić by Raggaman :)

oj młody chyba Ci okulary przywiozę a nie "suweniry"

Opublikowano

no ale Ci mówię, że ręczny nie będzie miał czerwonej nici!!:decayed:

Opublikowano
  • Autor

nawet mnie nie denerwuj ! bo ....

Opublikowano

Aaaaaaaaaaaaaaaa, cicho :decayed:

Opublikowano

fajne te fotele i listewki w czerwonej alce :naughty:ja bym jeszcze ramke od biegow w alkantare zrobil :good:

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

właśnie przyszła paczka z nową gałką i ręcznym :P

p1010116cf.jpg

na dzis jeszcze planowane:

- odebranie zaslepek po relingach

- paczuszka z ramionami wycieraczek aero - no i przyszły

p1010119t.jpg

---------- Post dopisany 12-07-2012 at 20:20 ---------- Poprzedni post napisany 02-07-2012 at 12:23 ----------

mały up:

auto odebrane od lakiernika

założyłem gałę zm biegów i ręczny

foty za pare tygodni jak ogarne wszystko

Opublikowano

Szerokosci jutro icon!! :)

Sent from my GT-I9100

Opublikowano
  • Autor

bedzie dobrze, do niedzieli

Opublikowano
bedzie dobrze, do niedzieli

Icon ty lepiej zaklej tasma zderzak i kawalek maski zeby ci robactwo sie nie powbijalo w swiezo pomalowane auto:good:

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

jest spoko padalo prawie cala droge masakra, a i taka gleba byla ze szok, w GB naulicy lezal trup ale ja za puzno zobaczylem wiec wzielem srodkiem i zajebalo ze szok, finalnie plastikowa oslona tlumika poczatkowego/srodkowego na wysokosci foteli przednich polamana i te sreberko sie wywinelo nie moglem wlozyc reki pod auto zeby ten plastik wyciagnac :facepalm:

---------- Post dopisany 15-07-2012 at 13:18 ---------- Poprzedni post napisany 14-07-2012 at 19:03 ----------

mały przedsmak :

zdjcie11q.jpg

Uploaded with ImageShack.us

---------- Post dopisany 21-07-2012 at 08:06 ---------- Poprzedni post napisany 15-07-2012 at 13:18 ----------

pare fotek taki mały przed smak :

zrobiony wydech, pomalowane dokładki, lusterka na biało, założone dystanse

IMG_5214.jpg

IMG_5232.jpg

IMG_5246.jpg

i HDR :)

IMG_5247.jpg

Foty by Mlody_Drog

Opublikowano

no powiem Ci, że fura robi robotę a koło :slina:

Opublikowano

ślij do kalendarza foto na sierpień :slina:

Opublikowano
  • Autor

myślisz?

Opublikowano
:good:
Opublikowano

Nic jeszcze nie ślij, zaraz robię następną serie. W ogóle to Icon zapomniałeś napisać kto jest autorem tych fot:whistling: :decayed:

Opublikowano
  • Autor
Nic jeszcze nie ślij, zaraz robię następną serie. W ogóle to Icon zapomniałeś napisać kto jest autorem tych fot:whistling: :decayed:

Przecież jest napisane pod ostatnim ze TY :P

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.