Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 AWX] Moja A4 po wielu zmianach


Jarol

Rekomendowane odpowiedzi

Ja w równe 2 lata 145 tkm :) nabiłem na licznik :)

Nie każdy jeździ tak dużo. Ja w 1,5 roku zrobiłem 24 tyś km.

Co do zawieszenia do mam zamiar wymienć sprężyny na Weitec -30mm i do tego amory Weitec lub nowe z zawieszenia 1BE.

Ja skończysz te Premiery to zamień na Ferodo DS Performance. Niebo a ziemia.

Może się pokuszę na lepsze klocki jak trochę jeszcze wzmocnie silnik, bo narazie mi te w zupełności wystarczają.

W sierpniu planuje zamontować prawy IC ( dula SMIC ) i przerobić początek wydechu DP 2,7 cala bez kata. No a na koniec korekta softu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W S4 zacisk jest ten sam ale inny uchwyt i pasuje tylko pod tarcze 345mm. Moje pochodzą z A4 B7 2,0 TFSI.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

piękna naprawdę piękna-felgę taką samą chcę zakupić- tylko mogę :oklaski: :oklaski: :oklaski: :oklaski:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

śliczna audiczka :good:

dokładki w kolorze i od razu inne auto... co to za oszczędność dla gebelsów, żeby takie z fabryki nie mogły wychodzić to ja nie wiem... :(

powodzonka w dalszych modach i szerokości na drodze!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak bym widział siostre bliźniaczkę :decayed::good: Jakiś progres w modach? :cool1:

no wlasnie :> jakies fotki aktualne... FMIC zalozony ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obecnie zrobiłem początek wydechu o średnicy 2,5" bez kata a tak po za tym to narazie mała przerwa w modach auta bo miałe troszke innych wydatków. Ale myśle że zaraz po nowym roku dokończe auto, zrobie FMIC i nowy program.

No to mysle ze wkońcu dokończe mody mojego auta. Obecnie zakupilem zderzak Caractere cos takiego jak na zdjeciu poniżej:

0115250a7476861fmed.jpg

Jutro zderzak laduje u lakiernika a za tydzień montaz na aucie. Zamowiłem również Intercooler :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fota już była, jak autko stało na kanale z FMIC do założenia :wink4: Jarol - nie doczytałem i myślałem, że tak odpieprzyłeś swoją lalkę :slina: :slina:Dawaj te wszystkie mody do kupy i pokazuj :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jarol nawet na święta audiola Twa nie poczuła wody :P

dawaj foty tego caractere :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wrzuciłem na poczatku dwie fotki zderzaka Caractere, sa troszke słabej jakości ale postaram się zrobic coś nowego.

Aha i zaktualizowałem listę modyfikacji :wink4:

Obecnie w A4 musze wymienić pompe paliwa (tandemową) bo troszke nie domaga, mam juz zakupiona prawie nówke sztuke. Może po tym zabiegu uda sie jeszcze troszke poprawic program bo brakowało paliwa w górnym zakresie obrotów.

Co do dalszych modyfikacji to obecnie szukam tylnego zderzaka z S4 w dobrej cenie, ale znaleźć coś to ciężki temat :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jarol i posadź troszkę niunię, żeby charakteru ładnie nabrała. Jakaś dobra zawieszka mile widziana :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jarol i posadź troszkę niunię, żeby charakteru ładnie nabrała. Jakaś dobra zawieszka mile widziana :good:

Zdjęcia jeszcze były robione na s-line teraz jest gwint i auto poszło jeszcze około 1-1,5cm w dół. Więcej juz nie chce obniżać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Malowanie doklade i progów naprawde bardzo zmienia wygląd auta. Co do dalszych modyfikacji to najpierw musze dokończyć silnik bo jest w trakcie zmian, od razu potem hamulce. Jak to skończe to pomyśle nad zderzakami ale to dopiero jak co na wiosne w przyszlym roku. Niestety wszystko strasznie dużo kosztuje :thumbdown:

kolego podaj namiar gdzie lakierowałeś i ile dałeś za to - sam chciałbym to zrobić.... :cool1::notworthy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wrzuciłem troche nowych zdjęć na początku tematu, można porównać jak auto wygląda z nowym zderzakie :wink4:. Ze zmian które ostatnio przeprowadziłem to powrót do zawieszenia s-line ( gwint niestety okazał się za twardy na nasze drogi). Obecnie szukam jakiegoś zderzaka na tył. Najchętniej kupiłbym z S4 ale ciężko go dorwać i chyba skończy się na zderzaku s-line.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wrzuciłem troche nowych zdjęć na początku tematu, można porównać jak auto wygląda z nowym zderzakie :wink4:. Ze zmian które ostatnio przeprowadziłem to powrót do zawieszenia s-line ( gwint niestety okazał się za twardy na nasze drogi). Obecnie szukam jakiegoś zderzaka na tył. Najchętniej kupiłbym z S4 ale ciężko go dorwać i chyba skończy się na zderzaku s-line.

mam dokładnie ten sam problem jeśli chodzi o tylny zderzak... połączenie caractere przód + S4 tył byłoby idealne moim zdaniem... no ale niestety z dostępnością i cenami jest jak jest...

póki co jeszcze przeczekam jakiś czas.

jeszcze raz dzięki za tamtejsze info w sprawie zderzaka ;-)

zapraszam do mojego wątku możesz sprawdzić jak to u mnie wyszło.

gdzie dorwałeś ori zawias s line ? bo też za takim się oglądam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gdzie dorwałeś ori zawias s line ? bo też za takim się oglądam.

Zawis s-line kupiłem 2 lata tem na allegro.

Dzisiaj kupiłem zderzak na tył. Niestety będzie to narazie s-line z czujnikami parkowania. Coś takiego:

ddb801e443c42be5med.jpg

Udało mi się go tanio wyrwać bo za 450zł z czujnikami i wiązką :)

No i czeka mnie rezanie nastepnej rzeczy czyli czujników parkowania.

Myśle że ten zderzak też bedzie ładnie wyglądał no ale S4 byłby ładniejszy ;(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...